Розпродаж 11.11 на AliExpress в 2018 році: попереднє замовлення, Країна ігор, знижки та купони

11.11 на Аліекспрес день шопінгу

Статтю оновлено:

Це буде незвична стаття для нашого сайту. Поговоримо про розпродаж 11.11 на AliExpress. Однак вона буде актуальна для тих, хто заробляє на продажі товарів в інтернеті.

Ми знаємо, що чимало наших читачів як мінімум купує на Аліекспрес. Бо ціни там дійсно «просто закупись» (не те, що в деяких, які користуються цим слоганом неадекватно), особливо на розпродажах. Особливо це актуально для тих, хто заробляє гроші на перепродажі товарів. Можна закупити цікаві штуки 11.11 за передзамовленням зі знижкою і потім непогано на цьому заробити.

На носі 11 листопада, а це означає, що черговий масштабний розпродаж на AliExpress ось-ось підступно наздожене нас і зі знанням справи випатрає наші гаманці. Шопоголіки зі стажем чекають цієї події більше Хеллоуїна. Встояти від спокуси прикупити новий смартфон Xiaomi або оберемок кавайних ляльок Metoo (не плутати з однойменним антивайнштейновским рухом!) здатний далеко не кожен з нас, але набагато приємніше зробити це з хорошою знижкою.

Якщо ви не знаєте як заробити на товарах з Алі. Ділимось банальним секретом: купуєте товар дешевше – продаєте його дорожче на ОЛХ чи інших схожих сайтах, або в групах соцмереж.

Увага! Якщо ви раптом ще не пробували купувати на Аліекспрес, то настав час, адже знижки того варті. Не знаєте як замовляти в магазині – дивіться крутий сайт AliExpert. На ньому купа інструкцій, де все описано максимально детально. Навчитись купувати на Алі зможе навіть школяр. Авторка статті і сама замовляла по інструкціях цього блогу.

Загальні відомості про розпродаж Аліекспресс 11 11

Отже, сідайте зручніше, ми починаємо огляд листопадової розпродажі AliExpress, раніше відомої під лейблом «День холостяка» (про який мало хто вже пам’ятає).

Активна фаза розпродажі 11.11 стартує 10 листопада о 16:00 по Києву і закінчується рівно через три доби, після чого всі отримані в рамках акції, але невикористані купони, а також предзамовлені, але не викуплені товари чекає доля карети попелюшки.

Активній фазі передує двотижневий підготовчий період, протягом якого шопоголік, як турботлива білочка, повинен забезпечити себе на зиму горіхами купонами, тим самим вибивши максимально можливу знижку. Цей період стартував 28 жовтня.

Перейти на сторінку розпродажу AliExpress 

Як заощадити на розпродажі 11 11

Якщо ви вважаєте, що досить зайти на AliExpress в день розпродажу, знайти потрібний товар з перекресленою більшою ціною і виділеної червоним кольором меншою, то майже напевно ви заплатите приблизно стільки ж, скільки і в звичайні дні. Продавці на AliExpress мало чим відрізняються від будь-яких інших, і тактика завищення цін перед розпродажами з подальшою проставлянням «дутих» знижок їм добре відома.

Для відстеження динаміки цін існує безліч способів — від простого оновлення сторінки товару до використання хитромудрих плагінів.

Щоб отримати реальну знижку на нинішньому розпродажі доведеться трохи попрацювати. Існує рівно два безвідмовних механізми закупитися дешевше.

Передзамовлення на Алі Експрес 2018

Передзамовлення на розпродажі 11.11 – це спосіб фіксації спеціальної зниженої ціни товару, що купується шляхом внесення суми передоплати.

Передзамовлення на розпродажі 11.11 на AliExpress в 2018 годуПравила замовлення на розпродажі 11.11 на AliExpress в 2018 році

Передоплата (10% вартості) вноситься при оформленні замовлення, сума, що залишилася, повинна бути внесена в період з 10 по 12 листопада. Якщо товар не викуповується вчасно, передзамовлення скасовується, а сума передоплати повертається покупцеві. Скористатися правом відмови від попереднього замовлення резонно, наприклад, при виявленні аналогічної більш дешевої пропозиції.

Чи є «підводні камені»? Є! Знижкові купони враховуються вже на етапі попереднього замовлення, але купони для розпродажу на цей момент ще не діють, і знижку по ним отримати не вдасться. На етапі оплати суми, що залишилася застосувати додаткові купони буде неможливо, оскільки ціна вже фіксована. По суті, передзамовлення і купони розпродажі несумісні.

Чи варто зв’язуватися з попереднім замовленням — вибір кожного покупця. Ми лише відзначили його окремі незручності.

Читайте статтю в тему: Як заробити на Аліекспрес

Знижка по купонах

Кожен з розпродажів 11.11 на AliExpress перетворюється в епічну полювання за купонами. Найцінніші екземпляри видобуваються нелюдськими зусиллями. Жартуємо, звичайно. Все не так складно.

Купон — це гарантована знижка на покупки з рядом обмежень, що залежать від типу купона.

Отримати купони на знижку на 11 число

Купон AliExpress (червоний) дозволяє отримати знижку в розмірі його номіналу на покупку будь-яких товарів продавців за умови, що загальна сума замовлення більше або дорівнює певній мінімальній сумі даного конкретного купона. До одного замовлення можна застосувати тільки один купон AliExpress. У замовлення можуть бути включені товари різних продавців.

Купон продавця (жовтий) дозволяє отримати знижку на покупку товарів одного конкретного продавця. Обмеження на мінімальну суму відноситься до товарів конкретного продавця. До товарів кожного продавця в замовленні можна застосувати тільки один такий купон.

Спецкупон (білий) дозволяє отримати знижку на покупку деяких товарів обраних продавців. До одного замовлення можна застосувати кілька спецкупонів до досягнення максимально можливої знижки за спецкупонами для даних товарів.

А тепер — головне: купони різних типів можна комбінувати, тобто в ідеальному випадку можна отримати знижку для одного замовлення по всім трьом типам купонів. Звідси напрошується висновок, що купонів багато не буває, і для розпродажу 11.11 варто постаратися роздобути якомога більше купонів (особливо червоних).

У 2018 році роздобути купони AliExpress на розпродажі 11.11 можна наступними способами:

  • просто взяти на сторінці гарячих товарів;
  • обміняти монети на купони;
  • отримати за виконання завдань дня;
  • виграти в іграх «Подаркопад» і «Космічний подаркопад».

На сторінці гарячих товарів доступно два купони номіналом $ 1 при замовленні від $ 10. Натисніть два рази на зображення червоного купона – і справа в капелюсі.

Обмін монет на купони доступний на сторінці «Мобільні бонуси». До обміну доступні купони номіналами:

  • $1 при замовленні від $8 (100 монет);
  • $2 при замовленні від $10 (200 монет);
  • $10 при замовленні від $69 (1000 монет).

Щогодини для обміну є обмежена кількість купонів кожного номіналу, тому важливо зробити обмін на кордоні чергової години якомога швидше — крім вас це бажає зробити населення планети Земля. Не виключаємо, що і мешканці МКС стежать за розпродажем, незважаючи на відсутність у AliExpress доставки на орбіту.

Обмін монет на купони на розпродажі 11.11 на AliExpress в 2018 році

Монети AliExpress для обміну на купони можна отримати за виконання завдань дня на сторінці «Мобільні бонуси», а також за додавання будь-яких товарів в корзину з 28 жовтня по 10 листопада (до 100 монет в день, після чого можна спустошити кошик — монети не зникнуть). Потенційно монети можна виграти в іграх «Настріляй знижок» і «Вгадай карту», але на практиці це вірний спосіб програти більше.

Монети за додавання товару в корзину на розпродажі 11.11 на AliExpress в 2018 році

Купони за виконання завдань дня в «Країні ігор» номіналом $1 при замовленні від $10 можна отримати:

  • поділившись посиланням на «Країну ігор» будь-яким доступним способом;
  • відзначившись в п’яти магазинах в день.

Нарешті, гра “Подаркопад” принесе купонів номіналом $ 5 при замовленні від $ 35. Відзначимо, що в минулому році AliExpress був щедрішими, і мінімальна сума замовлення для купонів «Подаркопада» була на $10 нижча (відповідно, відсоток знижки вищий).

Купони продавців можна отримати на сторінках окремих магазинів або в «Центрі купонів», а спецкупони — на цілій купі сторінок у додатку (не станемо їх навіть перераховувати — затаритися під зав’язку спецкупонами простіше простого).

Читайте також: Як заробити на покупках інших людей на AliExpress

Ігри розпродажу до всесвітнього дня шопінгу на AliExpres

В цьому році AliExpress, схоже, звільнив більшість геймдевів, у зв’язку з чим не тільки не викотив жодної нової гри, але навіть зі старих залишив лише пару. З одного боку, це зрозуміло: AliExpress – не ігрова платформа, а, на хвилиночку, торгова площадка. З іншого боку, завсідники розпродажів AliExpress звикли, що ігри є, і в них можна добути самі «смачні» купони.

Халяву в цей раз AliExpress присік на корені: ніяких «божевільних купонів» на розпродажі 11.11 зразка 2018 року немає, та й інші купони не настільки вигідні, як раніше. Нічого особистого, просто бізнес.

Країна ігор

Нинішня “Країна ігор” (ссилка на розділ в магазині) до ігор має таке ж відношення, як морська свинка до моря, тобто, ніяке. Вона і раніше була лише каталогом магазинів, на сторінках яких розміщувалися банери ігор, але в цьому році магазини не «хостять» гри, і «Країна ігор» де-факто залишилася дуже дивною країною без ігор.

Користь «Країни ігор» для покупця на розпродажі 11.11 в 2018 році полягає в можливості ненапряжно добути однодоларові купони AliExpress і взяти участь у розіграші купонів великих номіналів. Крім купонів AliExpress тут же можна дістати спецкупони, але кого вони цікавлять…

Заявкою на участь у розіграші є отримання не менше трьох значків за виконання завдань: поділитися посиланням на сторінку «Країни ігор» (одноразово) або відзначитися рівно в п’яти магазинах, чиї стилізовані іконки розміщені на сторінці «Країни ігор» (раз на добу). Всього за час, що передує розпродажу, можна отримати до одинадцяти значків. Нам поки не вдалося відшукати повні правила розіграшу, і, відповідно, ми поки не в курсі, чи впливає кількість зібраних значків на шанси виграти призи. Як тільки ми на них натрапимо, із задоволенням замінимо це і попередню пропозицію на щось більш інформативне.

Підтвердження участі в розіграші

Поділитися посиланням на сторінку «Країни ігор» простіше простого: досить натиснути на кнопку «Завдання дня» з таймером зворотного відліку в лівому нижньому кутку, на сторінці натиснути кнопку «Поділитися» і далі вибрати будь-який відповідний спосіб проспамити сусіда.

Відзначитися в магазині теж нескладно. Перейдіть в будь-який магазин на сторінці «Країни ігор» і натисніть кнопку «відзначитися». Якщо такої кнопки немає, виберіть інший магазин. Якщо замість кнопки красується банер “завдання дня виконано”, значить ви відзначилися у всіх п’яти можливих магазинах за поточну добу.

Виконання кожного із завдань, безвідносно до розіграшу, приносить по одному купону AliExpress номіналом $1 при замовленні від $10. Кожна відмітка в магазині-один спецкупон.

Якщо ви (як ми, наприклад) очікували від «Країни ігор» чогось більшого, то, на жаль, більше нічого немає. Це все. Розходитися.

Гра «Подаркопад»

Стара добра гра ” Подаркопад — – надійне джерело купонів номіналом $ 5 при замовленні від $ 35 на розпродажі 11.11.

Перший раунд» Подаркопаду ” відбудеться 4 листопада о 20: 00 по Києву. Потім по 10 листопада включно ловити купони можна буде чотири рази на день: рівно в 02:00, 08:00, 14:00 і 20: 00. Далі — більше, далі — частіше. З п’ятої ранку 11 листопада до трьох дня 12 листопада “Подаркопад” забезпечуватиме всіх бажаючих купонами кожну непарну годину.

“Що робити?» — запитаєте ви. Відповідаємо: просто тикати пальцем в пролітають червоні коробки. В інші коробки — не тикати. В принципі, можна тикати і в них, за це вам нічого не буде, але «нічого» — це навряд чи те, за чим ви сюди прийшли.

Значок «Подаркопада» з’явиться на головній сторінці мобільного додатка AliExpress за кілька секунд до настання чергового моменту старту гри. Натисніть на нього — і гра запуститься.

Гра «Космічний подаркопад»

Користувачі, яким пощастило стати учасниками промоакції, зможуть спробувати зловити купон номіналом $11 при покупці від $69 до гри «Космічний подаркопад» (Candy Jar Rain) під час чергового прольоту супутника «Candy Jar» над столицею країни учасника. Пару власних міні-супутників “Candy Jar” і “Tmall International” AliExpress вивела в космос напередодні розпродажу, очевидно, в маркетингових цілях. Перший з них робить повний оборот навколо планети за 90 хвилин.

За один раунд «Космічного подаркопаду» учасник зможе виграти лише один купон, який до того ж може виявитися рядовим двохдолларовим спецкупоном, якщо учасник не увійде в число перших 1111 переможців раунду. Геймплей і правила гри мало чим відрізняються від звичайного «Подаркопаду».

Для участі в «Космічному подаркопаде» слід відкрити стартову сторінку мобільного додатку AliExpress безпосередньо перед черговим раундом і залишатися на ній до появи стартового блоку гри.

Гра «Загадай бажання»

Гра «Загадай бажання» (Make a Wish) за своєю суттю більше нагадує творчий конкурс (яким і є), а не гру.

Для участі в грі “Загадай бажання” необхідно в термін до 9 листопада 16: 00:

створити в мобільному додатку AliExpress банер на космічну тему зі своїм Селфі (всі інструменти в додатку для цього є);

опублікувати в будь-який з п’яти схвалених соціальних мереж (Facebook, Twitter, Instagram, ВКонтакте і Одноклассники) посилання на свій банер, супроводивши її описом свого найзаповітнішого бажання і хештегом «#candyjar1111».

Автори трьох найбільш залайканих в додатку AliExpress конкурсних робіт отримають по купону AliExpress номіналом $1111 (Banner Contest).

На щастя, грі «Загадай бажання» не судилося стати зразком конкурсу накрутчиків, оскільки основна маса призів буде присуджена конкурсною комісією AliExpress (Wish Contest). Автори одинадцяти самих нестандартних і зворушливих (creative and touching — так написано в правилах) робіт будуть нагороджені купонами номіналом $1111. Ще десять робіт будуть відзначені купонами номіналом $111.

Обидва види призових купонів дозволяють зробити покупку на суму, як мінімум на $1 перевищує номінал купона.

Якщо на попередніх розпродажах AliExpress відправляв везунчиків на курорти і в парки розваг, то в цей раз атракціон нечуваної щедрості включає в себе щогодинну роздачу купонів номіналом $1111 кожному 1, 11, 111, 1111, 11111 і 111111-му покупцеві. Підступу немає, купон може бути витрачений на покупку, чия сума хоча б на один долар перевищує її номінал.

Купони по $1111 на AliExpress

Шанси отримати такий купонище має кожен, хто зробить покупку з 16:00 10 листопада до 15:59 11 листопада. Про свою удачу щасливчики дізнаються 10 листопада о 19: 00 і 11 листопада о 19: 30.

До речі, в одні руки відпускається тільки по одному купонищу-щоб уникнути зловживань.

Торвари з Аліекспрес – чудова можливість розбагатіти для тих, хто займається електронною комерцією. Будь-які речі з AliExpress чудово розходяться на OLX та інших схожих сайтах чи групах в соцмережах.

Перейти в магазин Аліекспрес (сторінка розпродажу)

Надіємось ця стаття буде корисною шопоголікам, які читають Фінтрамплін. Поділіться в коментарях, чи ви купуєте на Алі і який у вас досвід. Також не забувайте, що вже з 2019 року будуть діяти обмеження на покупки, тому це останній шанс гарно затаритись.

ВАМ ТАКОЖ БУДЕ ЦІКАВО ПОЧИТАТИ:
Залиште свою оцінку! (1 голосів, оцінка: 5,00 з 5)

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про