Робота модератором millionagents

Заробіток на millionagents

Час від часу представники компанії сайт “Мільйон агентів” набирають модераторів для внесення інформації в базу даних. Працювати на дому , з гнучким графіком, вихідні та робочі дні обираєте самостійно.

Такий віддалений заробіток в інтернеті підійде і для мам в декреті, і для підробітку після основної роботи. Оплата: від 1 до 5 рублів за один звіт.

Вимоги: встановлений скайп, хороший інтернет, а також особисті якості: старанність, уважність, скрупульозність.

Робота модератором millionagents

Для цієї роботи не потрібно мати ніяких спеціальних навичок і знань, тому впорається практично кожен. Хоча не всі захочуть сидіти годинами в комп’ютері і звіряти товари з цінниками. Так що давайте я для початку розповім про те, що вас чекає.

Компанія millionagents займається збором і обробкою інформації про товари. Працюють вони вже давно, репутація не заплямована і дійсно оплачують виконану роботу. Так що ніяких сумнівів в їх чесності у мене немає.

Робота поділяється на два види:

Польова — з телефоном і списком завдань потрібно поїхати в певні торгові точки (наприклад, великі супермаркети «Ашан» та інші) і сфотографувати товари з цінниками. В даній статті я не буду розписувати даний вид заробітку, тому що це відноситься до статті про таємних покупців. Нижче можна подивитися відео про цей вид роботи.

Домашня — за комп’ютером, на певному сайті, потрібно переглянути фотографії агента і обробити. Обробка включає в себе кілька етапів і на кожен з них набирають своїх людей. Хоча можна бути універсальним працівником і спритно переходити з одного формату на інший, коли закінчуються завдання.

В залежності від виду і складності роботи, відрізняється і оплата. Сама дешева, і швидка — 1 рубль, сама довга і нудна — 5 рублів. Так що ваші доходи будуть залежати від швидкості.

Коротко про обробку даних

Я не буду детально розповідати про всі нюанси, тому що навчання всіх деталей займає кілька годин, а просто побіжно розкажу в чому полягає робота. Приблизно розуміючи, що потрібно робити, ви зможете вирішити, чи підходить вам це чи ні.

Завжди існує кілька рівнів, на які приймають працівників:

Перевірити наявність товару на фото — у базі даних відображається дві-три фотографії, на одній з них цінник на товар інших. Потрібно зрозуміти той чи товар знайшов агент (інформацію що потрібно вказано тут же). Якщо на фотографії необхідний товар, записуємо в комірку ціну з цінника, вказуємо наявність/відсутність акції (знижки, продаж 2 за ціною 1 тощо) і чи є товар в наявності. Якщо агент сфотографував не той товар, потрібно відхилити товар. Оплата 1,2-1,4 рубля за звіт.

Потрібно працювати з фотографіями

Перевірити відсутність товару на фото — якщо агент не знайшов конкретний товар, він фотографує всі полиці, де товар міг би стояти, і відправляє модераторам. Завдання в даному випадку — подивитися в гуглі як виглядає товар і упевнитися, що його немає на фотографіях. Якщо він є, відхилити звіт та написати коментар агенту, де його знайти. Агент після цього знову відправляється в магазин, щоб перефотографувати. Оплата 1,2-1,4 рубля за звіт.

Знайти товар з фото в базі даних компанії — по фото цінника і товару потрібно знайти потрібний товар у базі. Повинна збігтися вся інформація — назва, марка, бренд, вага, штрих-код. Якщо знайдете точний збіг, вибираєте і вказуєте ціну, акцію (якщо є) і схвалюєте звіт. Якщо товар не знайдений у базі, потрібно натиснути на кнопку «немає в базі» та агенти розпізнання додадуть товар в базу. Оплата 2,5 рублів за звіт.

Розпізнання — з минулого етапу надсилають товари, які не були знайдені в базі. Якщо їх дійсно немає (треба перевірити), необхідно створити товар в базі — назва, марка, бренд, вага, штрих-код. Самий складний етап, часто потрібно шукати інформацію в інтернеті, щоб знайти штрих-код. Оплата 2,5-5 рублів за звіт.

Це основні види модерації, хоча можуть бути і інші (не на всі проходила навчання). Швидкість виконання дуже залежить від везіння — якщо добре видно цінник з штрих кодом, взагалі немає ніяких проблем і можна по 500 штук в день робити. А ось зі складними товарами або змащеними фотографіями можна сидіти дуже довго.

Виплати відбуваються один раз на місяць, на банківські картки, qiwi або яндекс.гроші, що ускладнює отримання виплати для українських користувачів, але розумні розберуться що до чого.

Мій відгук про millionagents як працівника

Я працювала модератором звітів двічі — перший раз мене покликали в кінці 2014 року. Пропрацювала 3 місяці, відмінно заробила, а після нового року закінчилися різко звіти. Пропонували перейти на новий вид модерації, але у мене не було часу на навчання і я пішла.

У вересні 2017 знову прийшов «лист щастя» про набір нових співробітників. Я згадала, яка чудова і прибуткова робота, так що погодилася. Пройшла тижневе навчання, навчилася працювати з різними видами звітів, і зараз почала працювати. Дуже багато новачків і працівників, так що я зрозуміла, що обов’язково потрібно розповісти про цю роботу моїм читачам. Адже вона чудово вписується в поняття «робота на дому через інтернет»).

Проблеми і мінуси роботи

Фотографії агентів — у більшості агентів дуже погані камери в телефонах або трясуться руки. Приблизно в 60% звітів потрібно пильно вдивлятися в цінник/товар, розгадуючи що ж це таке. Але з часом звикаєш.

Штрафи — в брифі є ціла сторінка про штрафи. Штрафують за багато речей: приватні і поширені помилки, неправильна ціна або акція, систематичні прогули без попередження і т. п. Штрафи від 10 до 500 рублів. Але якщо помилки не часті й не критичні, їх прощають.

Нерегулярність — один час може бути дуже багато товарів в базі і будуть активно заохочувати працівників (наприклад, подвійна оплата якщо зробив більше 300 в день). А через тиждень, коли звіт зданий, починається тиша і кілька днів може взагалі не бути завдань.

Дуже багато деталей — треба запам’ятовувати багато різної інформації (або записувати, підглядати в бриф), щоб не заплутатися у торгових марках, види акцій, які товари потрібно обробляти так, а які інакше і т. п.

Але насправді через місяць роботи, всі первісні страхи зникають, швидкість роботи збільшується, а відповідно і доходи. Так що, якщо ви не боїтеся монотонної роботи, рекомендую вам спробувати себе в цьому починанні.

Я не знаю, чи будуть ще потрібні модератори, коли ви прочитаєте цю статтю. На момент її написання в групі з’являлися новачки. Так що рекомендую вам перейти на офіційний сайт millionagents.com знайти в контактах пошту і запитати, чи не потрібні їм модератори. Або можна зареєструватися в додатку (можна знайти в google play або app store) і чекати, коли з вами зв’яжуться. Є ще третій варіант — знайти в ВК групу компанії і моніторити пропозиції про роботу. Вони там частенько з’являються.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про