Залиште свою оцінку! (1 голосів, оцінка: 5,00 з 5)

Робота коучем або консультантом в Інтернеті

Робота коучем

Якщо ви – фахівець у якій-небудь області, ви можете консультувати або навчати людей через Інтернет. Все, що необхідно – розробити курс і помістити інформацію про нього в мережі. Можна продавати погодинні консультації.

Наприклад, якщо ви – юрист, то можете викладати початківцям інтернет-підприємцям, як оформляти свою діяльність. Програмісти можуть навчати секретам своєї професії. Підприємці – вчити створювати і розвивати власний бізнес.

Цікавий курс можна створити на основі свого хобі. Наприклад, якщо ви – фанат домашніх квітів, то можете розробити курс для початківців квітникарів і продавати його за гроші. Охочі купити цікаві знання знайдуться.

Сьогодні в Інтернеті особливою популярністю користуються курси, присвячені різним способам заробітку.

Суть професії коуча

Навчати людей будь-яким навичкам за допомогою курсів, тренінгів, індивідуальних консультацій по Скайпу, електронній пошті, ICQ.

Основні клієнти:

  • Люди, яким цікава тема курсу коуча;
  • Організації.

Основні навички, які потрібні в роботі коуча

  • Глибоке знання свого предмета, як теорії, так і практики.
  • Уміння цікаво і зрозуміло викладати ідеї і думки.
  • Уміння цікаво піднести свої послуги, щоб людям захотілося придбати ваш курс.

Бажані знання, навички, вміння:

  • Уміння спілкуватися з людьми і знаходити з ними контакт;
  • Популярність в професійному середовищі.

Вартість роботи коуча

Визначається безпосередньо консультантом. Межі гонорарів немає. Наприклад, консультантація фахівця з SEO коштує близько 2000-3000 гривень. Відомі фахівці можуть вимагати і більш високі гонорари.

Де шукати роботу

Зазвичай коуч створює сайт в Інтернеті, де презентує свої послуги і курси, і рекламує даний сайт через системи контекстної реклами, просування послуг в пошукових системах або піар на інших сайтах. Можна створити і розкрутити блог про своє захоплення, через який продавати консультації. Добре працює особистий піар і залучення клієнтів через ділові зв’язки.

Якщо ви працюєте в сфері юриспруденції, то можете продавати консультації через юридичні біржі. Це спеціальні сервіси, де відвідувачі задають питання і платять за консультації фахівців.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про