Українські сайти для заробітку – рекомендації сайту Fintramplin

Сторінку оновлено:

У цьому розділі ми підібрали в основному найкращі українські сайти для заробітку, а також декілька іноземних платформ, які помітно відрізняються у кращу сторону від своїх конкурентів.

Якщо ви знаєте більш гідні альтернативи, обов’язково поділіться в коментарях під статтею. Команда Фінтрамплін користується кожним із вказаних ресурсів, тому це не голі рекомендації, а перевірені досвідом платформи.

Найкращі українські сайти для заробітку за версією Fintramplin

Найкращі українські сайти для заробітку, які приведені нижче, допоможуть вам отримати високоякісні послуги – створити свій сайт, продавати свої знання та навики за кращу ціну, просувати за гроші чужі товари, вивчати нові навички (скіли).

Найкраща українська біржа фрілансу

Українські сайти для заробітку - рекомендації сайту FintramplinFreelanceHunt – найкраща українська фріланс-біржа з чудовими можливостями для заробітку. Особливо нас тішить її функціонал. Команда проекту дбає не тільки про замовників, але й про виконавців. Якщо ви копірайтер, вебмайстер, дизайнер чи фахівець у іншій галузі – легко знайдете тут роботу та замовлення.

Все працює на найвищому рівні, дуже добре продумана система налаштувань.

Перейти на Фріланс Хант

Найкращий український хостинг та домени

найліпший хостінг в УкраїніUkraine – це вигідні тарифи, цілодобова служба підтримки, високий сервіс та надійність. Тут навіть немає сумнівів і альтернатив. Роблять бекапи постійно, а клієнти отримують знижки по мірі збільшення обсягу замовлень, тому хостинг та домен стають ще дешевшими з часом. Наприклад у керівника проекту Fintramplin зараз домен com.ua зараз коштує 246 грн, а у вас!?

Словом, якщо міркуєте де брати домени та хостинг – дуже радимо.

Зареєструватись на українському хостингу

Найкраща мережа партнерських програм Admitad

АдмітадAdmitad – дуже надійна міжнародна мережа партнерських програм, де ви можете  працювати з десятками національних та зарубіжних оферів.

Якщо у вас є свій сайт або популярні сторінки в соцмережах, або ви просто займаєтесь арбітражем трафіку – заробляйте на українських партнерських програмах. Рекламуйте Rozetka, Eldorado, Lamoda, Modnakasta, Yakaboo та інші відомі інтернет-магазини і отримуйте партнерські відрахування. Тут можна заробляти в інтернеті в гривнях та виводити гроші можна на гривневу картку.

Підключитись до партнерки

Найкраща біржа копірайтингу

сайт для заробітку на текстахCopylancer – біржа для роботи копірайтерів з хорошою підтримкою та адекватними цінами за замовлення. Є своя рейтингова система. Оплачують в рублях або доларах. Статті можна писати на замовлення, або продавати в місцевому магазині. Тут ви не зустрінете замовлень типу 5 р за 1000 знаків. Існують три цінових групи з відповідними вимогами. Пишете – пробуйте працювати на Копіларсері.

Реєстрація на сайті

Сайт для вивчення англійської

вивчити англійськуLingualeo – сайт для вивчення англійської мови. Якщо ви знаєте її, то зможете заробляти в кілька разів більше, наприклад працюючи на зарубіжних фріланс платформах. На нашу думку, це найкращий сайт для поповнення словникового запасу, який доступний безкоштовно.

Тут багато цікавих вправ, а також відкрита величезна бібліотека текстів та відео з субтитрами.

Перейти на Лінгвалео

Найкращий сайт для пошуку роботи в Україні

сайт для пошуку роботиRabota.ua – один із кращих проектів, де ви можете знайти роботу. Тут тисячі найрізноманітніших вакансій та можливостей. Щоб швидше знайти роботу варто повноцінно заповнити резюме на сайті, вказавши всі свої переваги та вміння. Тоді шанси, що вас знайдуть самі роботодавці зростають в рази.

На сайті зручний поділ за кваліфікаціями та багато нових вакансій кожен день.

Надіємось ці українські сайти для заробітку та іноземні корисні платформи допоможуть вам заробляти більше.

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про