Що таке мережевий маркетинг – все про MLM-бізнес без рекламних прикрас

Що таке мережевий маркетинг

Більшій частині населення пострадянського простору довго згадувати, що таке мережевий маркетинг, не доведеться, чого не скажеш про молодь. “Мережевий маркетинг не пропонувати”, – ця фраза вінчала резюме і оголошення про пошук роботи 20 років.

Читати далі

Що таке Інтернет-маркетинг (internet marketing) – популярні інструменти і робочі стратегії, хто такий Інтернет-маркетолог

Що таке Інтернет-маркетинг

Прогрес не стоїть на місці і зачіпає всі сфери діяльності, в тому числі і рекламу. Якщо раніше про товар дізнавалися з газет і телевізора, то тепер ці способи відходять на другий план, а основну роль поступово починає відігравати всесвітня мережа.

Читати далі

Що таке кейс, для чого він потрібен фрілансеру чи студії і як його скласти?

Що таке кейс

Якщо ви працюєте на фрілансі чи маєте власну студію, то клієнти повинні знати як ви працюєте. Свої роботи представляють в портфоліо різним чином, але одним із найкращих варіантів презентації робіт є кейси. Кейс (від англ. Case – випадок, ситуація, справа) – це опис конкретної проблемної ситуації з життя, а також варіант її вирішення.

Читати далі

Прихована реклама на форумах, сайтах з відгуками, блогах і в соціальних мережах

прихована реклама

Сьогодні пишу статтю, яку мене просили написати давно, а саме про те, як ефективно, недорого або навіть безкоштовно розміщувати рекламу на форумах, різних сайтах з відгуками, блогах і в соц. мережах.

Читати далі