Оцініть статтю!

Рефбек на Seosprint – що це таке і як отримати більше

рефбек на Seosprint

Практично всі користувачі Seosprint пов’язані між собою через реферальні мережі. А якщо ви працюєте на відомому сайті, вас зацікавить рефбек на Seosprint.

Вигода від таких зв’язків є у всіх, так як реферери отримують відсоток від доходу залучених учасників, а рефералів чекають різні бонуси. Окрім конкурсів та інших бонусів, встановлюється рефбек, за рахунок чого можна отримувати більше грошей.

Що таке рефбек на Seosprint? Якщо у вас є реферер, то після перегляду сайту в серфінгу, читання листа або проходженні тесту, на його баланс нараховується певна сума.

Відсоток рефбека вказує на те, який обсяг отримуєте ви від доходу реферера. Іншими словами, людина, який запросив вас у систему, ділиться своїм прибутком.

Скільки складає рефбек на Seosprint

Ви можете отримувати від 0 до 80% рефбека. У завданнях або при продажу рефералів це не враховується, бонус видається тільки за листи, серфінг і тести. Відсоток відрахувань встановлюється автоматично, все залежить від вашого рейтингу і рейтингу реферера, так як чим він більший, тим більший відсоток реферальних відрахувань.

Формула розрахунку рефбека: Рефбек = Рейтинг * 2

Ви заплуталися і вам складно розрахувати, скільки додаткового прибутку ви отримуєте за рахунок рефбека? Давайте розглянемо конкретний приклад:

Припустимо, що у вашого реферера рейтинг 60 і відповідно кар’єрних таблиці він отримує 40% від вашого доходу.

Ваш рейтинг 25%, згідно з формулою рефбек дорівнює 50%. Отже, ви подивилися сайт в серфінгу з оплатою в 0.03 рубля, і ваш реферер отримав з цього 40% або 0.012 рубля. Від цієї суми ви отримуєте свої 50%, тобто 0.006 рубля. Загальна ваш дохід з одного переглянутої сайту в серфінгу склав 0.036 рубля.

Дізнатися, який відсоток рефбека ви зараз отримуєте можна на стіні, відразу під ім’ям реферера.

Як ви вже здогадалися, краще всього підключатися до реферера з величезним рейтингом. Мій рейтинг на Seosprint перевищує 18 000.

Згідно з умовами таблиці кар’єри, відрахування із заробітку рефералів становлять 60%:

Ваш рейтинг більше 40 на Seosprint? Тоді ставайте моїм рефералом і ви будете отримувати максимально можливі бонуси.

Чому немає рефбека на Seosprint?

Є кілька причин, по яких ви не отримуєте додаткові бонуси:

  • У вас немає реферера
  • Вас виставили на ярмарку рефералів.
  • Ви є штрафником (Хто такі штрафники).

Всім користувачам, у яких немає реферера на Seosprint, ми настійно рекомендуємо це виправити. Для цього вам достатньо перейти по посиланню і натиснути на кнопку «стати рефералом seosprint».

Отримуйте максимальні відрахування за рефбеку, адже після кількох тисяч переглянутих сайтів в серфінгу, ваш прибуток за рахунок цих бонусів може скласти сотні рублів.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про