Заробіток на лайках та репостах

Заробіток на лайках Заробіток в соцмережах

У статті піде мова про заробіток на лайках в соцмережах, як найпоширеніший формат роботи через твіттер, фейсбук, вконтакті.

 Незважаючи на те, що переважна частина користувачів інтернету – це молоді люди віком від 15 до 30 років, і поняття «лайк» і «репост» хороші знайомі завсідникам соціальних мереж, ми вирішили прояснити їх для тих, хто стикається з ними вперше.

Що таке лайки

Лайк (від англійського – like) – подобається. Натискаючи кнопку «лайк», яка в різних соціальних мережах виглядає по-різному (в ВКонтакте і Інстаграм – це іконка у вигляді сердечка, в Одноклассниках – піднятий великий палець руки – це частіше найпоширеніші позначення лайків), користувач висловлює свою згоду з публікацією, схвалює її, показує, що вона йому сподобалася. Назви кнопок «лайк» теж можуть різні – в Фейсбуці – власне, лайк, в ВКонтакте – мені подобається, в Одноклассниках – клас, в Гугл – +1, на ютюбі – мені сподобалося. Кнопки – різні, суть – одна. І всі ці кнопки з різними назвами дозволяють заробляти гроші.

Репост (від англійського – repost) – поділитися. Буквальний переклад словосполучення – «повторне повідомлення». Ця кнопка має дві функції:

 • зберегти потрібну або вподобану інформацію;
 • і / або поділитися нею з друзями та своїми підписниками в соціальних мережах.

До недавнього часу багато інтернет-користувачів не підозрювали, що, висловлюючи своє схвалення публікації і ділячись нею зі своїми друзями, можна ще й заробити. Так, заробіток на лайках можливий! Хоча він і не дуже великий.

Поза всяким сумнівом, люди, які мають хоч якийсь досвід заробітку онлайн, можуть з сумнівом хмикнути, прочитавши про те, як заробити на лайках. І тим не менше – отримати дохід в 200-400 рублів в день на цьому цілком реально. До слова сказати, багато сьогоднішніх успішні блогерів починали саме з заробітку на лайках, або з інтернет-серфінгу (докладніше читайте за посиланням).

Для школярів, які мріють мати власні «кишенькові гроші», і не залежати від своїх батьків – заробіток в інтернеті на лайках – це те, що потрібно. Якщо вже й проводити в соцмережах по кілька годин на день – а це сьогодні звичайний часовий ліміт для молодих людей, то нехай цей час приносить, хоч невеликий, але прибуток.

Втім, з тим же успіхом, заробляти на лаках чи репостах можуть пенсіонери, люди з обмеженими можливостями, і жінки, що знаходяться в декреті.

Як заробити на лайках – суть завдання

Власне, суть цього способу заробітку вкрай проста – потрібно проставляти лайки і робити репости публікацій, зазначених замовником. Коротко про те, навіщо це потрібно власникам груп і співтовариств в соціальних мережах.

Кількість лайків і репостів в публікаціях показує популярність інтернет-ресурсу, а їх збільшення піднімає автоматично і рейтинг ресурсу. Відбувається так звана «розкрутка» групи або спільноти. Чим вища його популярність, тим більша вартість рекламних оголошень.

Де заробляють на лайках

Де знайти замовника на лайки? Крім широко відомих бірж фрілансу, на яких подібні завдання можна знайти в спеціальних розділах, існують спеціалізовані біржі, в яких публікуються завдання виключно по лайках.

Для знайомства з цим видом заробітку ми наведемо список з найвідоміших, перевірених, і надійних бірж, на яких ймовірність того, що вас “кинуть” мінімальна:

 • VKTarget – на даному сервісі розміщується кілька видів завдань в соціальних мережах;
 • VKTarget;
 • QComment
 • Roboliker;
 • v-like;
 • SMO-PULT.

Всі ці ресурси активно використовуються власниками сайтів, груп і співтовариств в соціальних мережах для розкрутки своїх інтернет-ресурсів. Виконання завдань на цих інтернет-біржах передбачає реєстрацію на них користувачів. Для початку можна пройти невелике навчання, після можна приступити до реального завданням. Схема дуже проста:

 • знаходите відкрите (незайняте) завдання;
 • приймаєте в його роботу;
 • переходите по зазначеній в завданні посиланням;
 • лайкаєте все, що потрібно;
 • відсилаєте повідомлення про виконану роботу;
 • отримуєте гроші.

Як бачите, нічого складного в цьому немає, і з таким видом заробітку дійсно впорається будь-який бажаючий, що має вихід в інтернет зі свого ПК чи телефону.

Сайти для заробітку на лайках

Де можна заробити, клікаючи на лайки? Перш за все, це найвідоміші соціальні мережі:

 • ВКонтакте;
 • Однокласники;
 • Фейсбук;
 • Твіттер;
 • Інстраграм;
 • Ютюб;
 • і багато інших – менш відомих.

Інтернет-користувачеві, який вирішив заробляти лайками, обов’язково потрібно обзавестися одним або декількома акаунтами в цих соціальних мережах.

Якщо сторінок в одній мережі буде кілька доведеться створювати на них видимість активності, щоб переконати модераторів мережі, що вони належать реальній людині.

Переваги і недоліки заробітку на лайках

Основний плюс цієї роботи – в її простоті і доступності. Зате мінусів заробітку на лайках набагато більше. Але відразу потрібно попередити – ми не залучаємо і не відштовхуємо від даного заробітку, ми всього лише намагаємося дати повну інформацію читачеві, а вже рішення працювати чи ні таким чином приймаєте ви самі. Так що для кого-то перелічені фактори, які ми вважаємо мінусами, для кого-то можуть обернутися навпаки – перевагою. А тепер перейдемо безпосередньо до фактів:

 • завдання по лайках буває складно взяти в роботу. Справа в тому, що любителів легкого заробітку в інтернеті – сотні тисяч. Тому завдання розбирають дуже швидко.
 • багато завдань бувають орієнтовані на цільову категорію користувачів – тобто лайки потрібні від людей певної статі, віку, місця проживання, роду занять, і т.д.
 • при виконанні завданні перевага віддається тим користувачам соціальних мереж, у яких є велика кількість друзів і передплатників. Головна мета лайків і репоста – поширення інформації, і навряд чи вам дадуть завдання, якщо у вас всього кілька друзів в обліковому записі.
 • в результаті численних репостів і лайків ваша сторінка перетвориться в «рекламну смітник», і вже точно вашим друзям в соцмережах буде не до вподоби численний сміття в стрічці новин, що виходить від вашого облікового запису. Наслідком може бути, як видалення вас з друзів, так і проста відписка від ваших новин.
 • відразу скажемо, що створити спеціальну сторінку для роботи на лайках навряд чи вийде, вас просто забанять (заблокують), як рекламного розповсюджувача;
 • виведення грошей з біржі починається від певної суми – всюди по-різному – від 25 рублів, від 50, від 100, і вище.
 • низький рівень заробітку – це найголовніший недолік. На багатьох біржа ціна одного лайка – від декількох копійок (10-30) до 1 рубля. Щоб набрати суму достатню для виведення, доведеться неабияк потрудитися, якщо заробіток на лайках можна назвати працею. Але ще раз повторимося – для кого-то дана сума є цілком достатньою. Крім цього, на біржах є також і завдання іншого характеру оплата за виконання яких значно вище – від 10 до 30 рублів.

Підсумки

Для підвищення доходу на багатьох біржах використовують реферальні, або партнерські програми, суть яких полягає в тому, що, залучаючи до роботи інших учасників, ви отримуєте комісію від прибутку сайту. Детальніше про заробіток на партнерських програмах можна дізнатися в цьому джерелі.

Деякі «хитруни» використовують також спеціальні програми, які ставлять лайки автоматично, але, по-перше, біржі швидко обчислюють таких «роботів», а по-друге, завдань не настільки багато, щоб таким способом отримати з цього хороший дохід.

Сподіваємося, що отриманої інформації вам вистачить для того, щоб почати заробляти свої перші гроші в інтернеті. Ну а якщо відчуваєте в сили для реалізації більш масштабних бізнес-ідей – на нашому блозі сотні проектів в інших напрямках. Бажаємо успіхів!

Співзасновник проекту Fintramplin, відповідальний за його розвиток, рекламу та просування. Пише статті на основі власного досвіду заробітку в інтернеті понад 8 років.

Fintramplin
Додати коментар