Залиште свою оцінку! (1 голосів, оцінка: 5,00 з 5)

Прискорювачі продажів для сайтів

прискорювачі продажів

Статтю оновлено:

Максимального прибутку від бізнесу можна досягти тільки в тому випадку, якщо сам підприємець намагається це зробити і використовує різні хитрощі.

Дій, які допомагають стимулювати продажі досить багато і у цій статті ми розглянемо кілька способів для збільшення продажів на вашому сайті.

Прискорювачі продажів для сайтів – це теж досить великий список різних доповнень, не будемо розглядати кожне з них, а представимо вам лише найефективніші варіанти. Ні для кого не секрет, що більшість продажів в мережі проходять саме через спеціальні майданчики, тому настроювання ресурсу потрібно обов’язково.

Доповнення на сайті для прискорення продажу

Припустимо, що ви інфобізнесмен, у вас є власний блог і через нього ви продаєте електронні книги, що вам варто додати на свій ресурс:

Спливаючі вікна

Багато хто вважає цей варіант не достатньо якісним в міру негативних факторів. Він може відлякувати клієнтів, це так, якщо помістити у спливаюче вікно відверту рекламу. Використовуйте такий спосіб подання інформації для найкращих пропозицій, акцій та інших вигідних покупок.

Опт і комплексні покупки

В даному випадку все залежить від того, чим ви торгуєте. Якщо це електронні книги, то оптимальний варіант створити комплексні пропозиції, що складаються з декількох продуктів. Якщо це реальні товари, то можете пропонувати знижену вартість при оптових покупках. Найголовніше, вибрати відповідні ціни, щоб зацікавити клієнтів і в той же час не втратити багато прибутку.

Додаткові пропозиції

Як можна частіше в статтях про бізнесі, ми намагаємося нагадувати читачам Workion.ru, що потрібно організовувати додаткові пропозиції. Після покупки або в процесі оформлення замовлення, ви обов’язково повинні пропонувати придбати ще кілька товарів. Буде чудово, якщо ці продукти доповнюють один одного. Наприклад, продаючи книгу про заробіток для дизайнерів в мережі, ви пропонується додаткові курси по Photoshop та інших графічних редакторах.

Навіть звичайний блог можна налаштувати так, щоб через нього укладалась велика кількість угод, не кажучи про окремий торговий ресурс. Доповнюйте свій майданчик різними прискорювачами продажів, що допоможуть збільшити ваш прибуток.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про