Оцініть статтю!

Якісні проксі для заробітку в мережі

проксі для заробітку в інтернеті

З кожним роком все більше людей починають роботу в мережі інтернет. Багато напрямків приносять гарний прибуток, а умови такої діяльності підходять абсолютно всім. Для ефектвнішої роботи знадобляться проксі для заробітку в інтернеті.

Способів заробітку в інтернеті досить багато, кожен обирає ту чи іншу діяльність, орієнтуючись на особисті знання і досвід. Але, навіть, знаходячи хорошу вакансію у всесвітній павутині, багатьох цікавить питання – як зробити роботу в мережі ефективнішою?

Проксі – це те, що допоможе заробляти більше

Сьогодні ми поговоримо про якісні проксі, які розширюють можливості користувача в рази.

Проксі – проміжні ip-адреси в інтернеті, виконують запити на сервер, не афішуючи справжню ip адресу користувача.

Проксі виконують безліч функцій. Наприклад, СЕО фахівці використовують їх для швидкого збору ключових запитів, гарантують успішне просування ресурсу. З їх допомогою також можна піднімати сайти в ТОП для якісної розкрутки.

Є багато способів застосування проксі сервера, але щоб правильно використовувати свої можливості, слід заздалегідь вивчити особливості цієї системи. Також рекомендуємо прочитати пізнавальну статтю – помилки при заробітку в інтернеті.

Як працюють проксі?

Як ви вже зрозуміли, проксі – це додаткові ip-адреси, що дозволяють працювати відразу через кілька акаунтів, що дуже зручно для користувачів, що вибирають прибутковий заробіток в мережі (не рекомендовані способи заробітку в інтернеті).

Працювати можна за наступною схемою:

  • основний ip можна використовувати для роботи з головним акаунтом;
  • для залучення активності на свій ресурс, можна застосовувати допоміжні проксі.

Багато користувачів використовують додаткові адреси для анонімного пересування по соціальним мережам. Не секрет, що саме на цих сайтах багато громадян вибудовують успішний бізнес в інтернеті (заробіток в соціальних мережах). Щоб ніхто навіть не здогадався про ваші маленькі хитрості, заснованої на застосуванні «лівих» адрес, рекомендуємо купувати якісні проксі.

Роботу проксі можуть забезпечити спеціальні програми, які ефективно підтримують багатопоточність (відразу кілька акаунтів і проксі сервер). Можна закачати на свій ПК непогану програму – ZennoPoster або SMMCombain. Після покупки приходить детальна інструкція з установки проксі. Детальний опис алгоритму підключення дозволить швидко розібратися з новою можливістю навіть новачкам.

В яких соціальних мережах можна використовувати проксі?

Будь-які сайти, що підтримують Ipv6, практично працюють з проксі (вКонтакте, Facebook, Instagram, Однокласники та інші популярні соцмережі).

Як придбати якісні проксі для заробітку?

Багато користувачів використовують безкоштовні проксі, пропоновані деякими компаніями. Такі адреси добре підійдуть для звичайних користувачів, які не ведуть широку діяльність в інтернеті. Людям, які бажають організувати успішну справу в мережі, ми рекомендуємо вибирати тільки перевірені проксі сервери!

В інтернеті є кілька надійних постачальників даної послуги, що гарантують бездоганну роботу проксі з повною анонімністю. Ці компанії також можуть запропонувати анонімні сервери з зручним для користувача інтерфейсом, що дозволяє працювати по багатьох програмах.

Для полегшення роботи користувача, розробники продумують якісні інструменти управління, які значно полегшують роботу в соціальних мережах і на інших ресурсах, що приносять дохід зацікавленій особі.

Перевірка проксі

Дуже важливо придбати проксі якісні і надійні, тоді і ризиків бути заблокованим або розсекреченим, у вас не буде. Перевірити якість придбаних адрес можна за значенням. Для прикладу подивимося на таку адресу – 2b12:ac13:3b:c370:3cc4:e57a:3eac:9ba9. Якщо проксі неякісний, значення буде змінювати тільки після c370, що також означає генерацію всередині 64 підмережі.

Якщо ж при використанні проксі ви помічаєте зміни цього значення на інше, більш унікальне, значить, ваша адреса має більш якісну генерацію на 48 підмережах. Щоб було зрозуміліше, поінформуємо вас про роботу користувачів в Instagram з проксі на 64 підмережі: Instagram блокує такі акаунти, додає в бан або у чорний список. Тобто, працювати з таким проксі в мережі, у вас точно не вийде.

Купівля якісного проксі для заробітку

Ми також хочемо порадити купувати проксі з різних підмереж, що дозволить мінімізувати ризики банів в соціальних мережах.

При купівлі проксі, вас може чекати певний обман з боку постачальника.

Багатьох користувачів вводять в оману, стверджуючи, що кожне проксі розрахований на доступ в певну мережу. Тобто, щоб проводити необхідні маніпуляції на різних ресурсах, вам радять придбати кілька проксі одночасно, для розширення передбачених можливостей. Цей обман розкривається пізніше, і, як правило, на такі твердження «ведуться» тільки новачки. Якісний проксі працює на будь-яких сайтах, без обмежень.

Індивідуальний проксі для заробітку  – значно краще

Дуже важливо придбати індивідуальний проксі, щоб ним могли скористатися тільки ви. У цьому обов’язково потрібно переконатися, інакше ймовірних проблем у роботі уникнути навряд чи вдасться.

Не радимо купувати публічні проксі, так як вони часто видають збої в роботі. Нерідко, такі адреси функціонують в дуже повільному режимі або взагалі не запускаються. Тому у вас можуть бути проблеми при заробітку в інтернеті. Їх ціна значно поступається проксі індивідуальної категорії, але і якість таких ip відповідні.

Щоб перевірити проксі на надійність і якість, можна використовувати спеціальну програму «ProxySale» або не менш популярний ресурс – HideMy.name. Також рекомендуємо почитати – як змінити IP адресу і як змінити IP швидко, безкоштовно і на комп’ютері.

Щоб робота в інтернеті приносила хороший дохід, використовуйте всі можливості для розширення розпочатої справи. А новачкам краще відразу вивчити плюси і мінуси заробітку в мережі, щоб заздалегідь визначитися з особистими амбіціями і потенційними можливостями. Вдалого просування!

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про