Залиште свою оцінку! (2 голосів, оцінка: 4,50 з 5)

Appcent – програма для заробітку на Андроїд

додаток для заробітку грошей на андроїд Appcent

Статтю оновлено:

Appcent (АппЦент) — це досить популярний додаток для заробітку грошей. Існує багато подібних програм, але в даній статті зупинимось саме на цьому. Давайте розберемося чи дають гроші за промокод appcent. Лохотрон це чи ні, а також вивчимо відгуки користувачів, які чесно висловлюють свою думку.

Щоб зареєструватись, вам потрібно ввести промокод – KH2431

 

У додатку AppCent виплачують грошову винагороду за кожного користувача, який прийшов по вашому посиланню або ввів промокод. Після цього з кожної дії цієї людини можна отримувати декілька копійок на свій баланс, так що не дивно, що кожен намагається заманити нових користувачів саме по своєму промокоду. Але не всі діють чесно.

У багатьох відгуках зустрічаються обіцянки, що ввівши їх чарівний промокод ви отримаєте 15 рублів або навіть 100, а потім вам будуть доступні «особливі» завдання за високими розцінками. Але все це обман!

Винагорода за використання промокоду фіксована: 5 рублів на баланс.

І додаток appcent дійсно дає бонус на баланс після введення промокоду, щоб всі були в плюсі: новенькі відразу отримають приємний бонус, а людина, яка привела нового користувача, отримає свою винагороду.

Надалі реєстрація через чужий промокод ніяк не відіб’ється на ваших доходах, так що можна сміливо вводити код і не боятися втратити частину прибутку в подальшому.

Вкажіть при реєстрації мій промокод ZT73AC і отримаєте 5 рублів на баланс.

У зв’язку з такою щедрістю виникає справедливе питання : а  який сенс програмі роздавати гроші всім бажаючим? Адже так можна зареєструвати під собою сотню акаунтів і виводити 5 рублів з балансу нескінченно. Але це не так.

Мінімальна сума на вивід — 10 рублів, так що вам все одно доведеться виконати хоча б кілька завдань, перш ніж ви зможете забрати гроші. І додаток отримає своїх виконавців.

Як працю AppCent та інші схожі додатки на Андроід

Сервіс отримує гроші від розробників додатків, які хочуть рекламувати свої проекти. За кожну установку вони платять певну суму грошей (скільки саме я не знаю), і частина з цих грошей отримують виконавці за свою активність.

Реферальна система, тобто коли користувачі самі приводять новачків в додаток, дозволяє компанії не витрачати гроші на рекламу, а виплачувати їх у якості винагороди новим користувачам.

Додаток appcent отримує нових працівників, виконавці отримують бонус за реєстрацію, запросив отримує винагороду. Всі залишаються у виграші.

Сподіваюся тепер ви будете впевнені, що гроші за промокод appcent це зовсім не шахрайство, а просто вдалий маркетинговий хід.

Як виконувати завдання в appcent

А тепер давайте розглянемо сам додаток, адже основний дохід ви будете отримувати не за бонуси при реєстрації, а за виконання завдань.

В основному всі завдання однакові — встановити певний додаток на телефон і відкрити його. Іноді потрібно дійти до певного рівня, заробити певну кількість очок або відкривати додаток кожен день протягом тижня. Всі додаткові умови оплачують дорожче. Але уважно читайте опис завдання!

У додатку незвичайна система оплати: за виконання завдання нараховуються монети (60 монет), і при виведенні вони перераховуються в рублі (10 монет = 1 рубль), так що можуть ввести в оману великі цифри на кнопках!

Завдань звичайних дуже мало, так що основний дохід можна отримувати в розділі “Завдання від партнерів” (знаходиться внизу списку на головній сторінці). Там 9 партнерів, і можливостей заробити більше. Але слід бути обережним — у правилах прописано, що адміністрація не несе відповідальності за завдання партнерів. Дійте на свій страх і ризик, уважно вивчаючи умови і не погоджуючись на сумнівні завдання.

Среди завдань від партнерів трапляються не тільки «встановити програми», а також перегляд відео (8 і 9 партнер), покупка в додатках, поповнити рахунок в додатку і т. п.

Додаткові бонуси Аппцент

Активних користувачів додаток appcent винагороджує додатковими бонусами (від 3 до 10% від винагороди). Для підключення цієї бонусної програми потрібно обов’язково заповнити в кабінеті користувача вказати основну інформацію про себе: ім’я, номер телефону (підтвердити, ввівши код з смс), пошта (підтвердити, пройшовши по посиланню в листі).

Після цього у вас з’явиться відстежувати свій прогрес та збільшувати доходи. Хоча для досягнення 10% потрібно дуже постаратися — потрібно виконати 500 завдань!

Вивід зароблених грошей

Мінімальна сума на вивід — 10 рублів (100 монет), можна перевести на електронний гаманець webmoney, яндекс.гроші, qiwi, а також на деякі сервіси на зразок вконтакте, різні мобільні оператори і навіть Xbox).

Але програма все ж є деякі підводні камені, про які варто дізнатися заздалегідь. Тоді ви зможете вирішити для себе — чи варто реєструватися в додатку або воно того не варто.

Відгуки про appcent

Перш ніж вплутуватися в якусь авантюру варто вивчити думку людей, які вже випробували це в дії. Так що давайте подивимося відгуки людей, які працюють з appcent.

Як зазвичай я беру відгуки з сайтів Отзовик і Ирреконменд (на них теж можна заробити):

Знайти чесні відгуки про appcent досить складно, адже багато нахвалюють додаток і замовчують про проблеми, щоб можна було залучити на свій промокоду людей і заробляти на них. Але для мене копійки з appcent не грають великої ролі, так що даю інформацію як є і максимально детально.

Плюси: дійсно платять, заохочення за активність до 10%, швидко виводять, багато способів перевести в готівку кошти, від партнерів багато завдань.

Мінуси: маленька оплата, мало завдань від appcent, потрібно багато місця, партнерські завдання не можуть оплатити або може потрапити вірус, незручна система розрахунку (10 монет = 1 рубль).

Тільки вам вирішувати чи варто працювати чи ні на appcent, відгуки ясно дають зрозуміти, що це не розлучення і за введення промокоду KH2431 вам нарахують 5 рублів на баланс. Але от надалі потрібно працювати обережніше, щоб не підхопити вірус і не втратити важливої інформації.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про