Як заробити на своїх знаннях, займаючись правильним інфобізнесом

Правильний інфобізнес

Віднедавна пішла мода на зборі грошей за незрозумілі навчання. У прямому сенсі незрозумілі! Зараз майже кожен 10 в інтернеті і кожен 2 з наших рекламодавців пропонують не завжди правильний інфобізнес.

Є звичайно хороші навчальні семінари, вебінари, інтернет-курси і т. д., але їх дуже мало. Від цього і нішу можна вважати вільною. Я сам не займаюся і сподіваюся, що не буду займатися інфобізнесом, оскільки не люблю вчити людей, але мені часто задають питання, як зробити те чи інше, і якщо б я брав за це гроші, то вже розбагатів би:). Почнемо з того, як роблять не правильно і не вестися, і плавно перейдемо до того, на чому можна зробити гроші в інфобізнесі.

Чому інфобізнес так сильно набрав популярність?

Швидше за все це пов’язано з тим, що можливості інтернету дозволяють навчати дистанційно. Зараз є кілька майданчиків, де надають так звані кімнати для проведення вебінарів, точніше їх дуууже багато. Плюс до всього молодь після школи не хоче працювати на дядька, а хоче чогось свого! Це вже можна навіть назвати трендом.

Всі хочуть займатися бізнесом, але не знають з чого почати, або знають, але не виходить вирішувати різні проблеми на старті або в процесі розвитку бізнесу. Це зрозуміли розумні, начитані книгами диванні теоретики і почали створювати односторінкові підписні сайти і запрошувати всіх на свої семінари та семінари, а потім і диски, книги писати і т. д.

Тільки для початку вони придумують собі історію, яка дуже коротка. Пишуть частіше про себе в такому вигляді…»Мільйонер, бізнесмен зі стажем. Досяг великих результатів в ритейлі, розвиток інтернет-проектів, легкої промисловості і т. д.» Коротше, на всі руки майстер. На цьому історія закінчується і, що найцікавіше, людям цього вистачає, щоб заплатити гроші цього теоретика.

Неправильний інфобізнес

Плавно перейдемо до того, як роблять, на мій погляд, не правильно. Я іноді називаю лохотроном. Це коли інфобізнесмен нічим не підтверджує свій підприємницький досвід і навчання ведеться тільки в теорії. Ви самі подумайте, як можна зареєструватися на вебінарі з назвою «Роби гроші. Навчимо створювати свій бізнес з нуля» або щось типу того. ЯК людина може навчити іншу людину робити бізнес??? Всі люди різні. А найголовніше, що на цих вебінарах він розповідає про психологію, що головне почати, зробити перший крок і т. д. і ніякої конкретики.

А все тому, що конкретики тут і бути не може, адже не можна навчити займатися бізнесом, а те, що треба тільки почати, це все прекрасно розуміють і без зайвих оплат незрозумілому дядькові з веб-камерою. Всі тренінги загального характеру я вважаю лохотроном, тому що спеціально був присутнім на декількох з них, у вигляді безкоштовного вебінару.

Я був в шоці!!!! Мені 2 людини говорили, що треба відчути гроші, іди продай старі речі на ОЛХ. Це бізнес??? Так би відразу і написали в назві вебінару «Вчимо позбуватися від непотрібних речей». Інші тупцювали на місці і постійно говорили одне і теж, що сидячи на місці нічого не вийде. Це робилося цілу годину, а потім запрошення на платні тренінги. Я не буду називати імен цих «бізнесменів», не хочу сварок, суперечок і всього іншого. Якщо мені не вірите, візьміть участь у будь-якому тренінгу з подібними назвами. Є ще такі «Виводимо бізнес на новий рівень». Там вам скажуть, що треба намагатися рекламуватися скрізь, де тільки можна, і про ОЛХ нагадають. А конкретики ніякої.

Із пустого в порожнє

Або, як зараз розвелись інфобизнесмени, які вчать заробляти на пабліках вконтакті БЕЗ ВКЛАДЕНЬ!!! Я кілька років займаюся пабліками і можу сказати, що без вкладень НІЯК! Щоб розвинути паблік, його потрібно рекламувати. Про це я писав у своїх статтях про заробіток на пабліках. Тобто заголовок цих вебінарів вже не правдивий. Ми почали з групами, тоді, коли вони тільки з’явилися і було набагато простіше, вони росли як на дріжджах, тому що людям це було новизну. А ще там вчать красти пости з інших пабліків, щоб не морочитися з пошуком! Це взагалі маячня. В результаті ми отримуємо тисячі пабліков, в яких одні й ті ж пости.

Правильний інфобізнес

Тепер будемо говорити про те, як і на чому можна заробляти в інфобізнесі, при цьому не обманюючи людей. Тренінги, курси, семінари повинні бути нішевими. Вчити треба того, в чому ви самі розбираєтеся і не просто знаєте, а саме вмієте.

На просторах інтернету є курси про дизайн, де в прямому ефірі, під час вебінару ви разом з авторами робите якісь дії, ви вчитеся на практиці з усіма домашніми завданнями. Або, наприклад, минулого літа була серія вебінарів, а точніше цілий курс про те, як більше заробляти з контекстної реклами. Там розповідали з нуля, як зробити блог, що писати, де рекламувати, як рекламувати, як писати матеріали, де шукати читачів, як правильно розміщувати і налаштовувати рекламу так, щоб вона була більш ефективною.

Це все вони робили протягом 2 місяців і головною умовою було виконання всіх завдань. Тобто всі учасники створювали блоги з нуля по ходу курсу, робили все поетапно, як говорили на курсах і по закінченню курсів ВСІ, хто дійшов до кінця, а це 80 відсотків, всі досягли відмінних результатів, які були заявлені в рекламі курсу. Доходи з блогів досягали 30 000 рублів на місяць. Непогано навчили, так?) Ось таким повинен бути інфобізнес!

Також є курси по СЕО, розробці сайтів, маркетингу і т. д., де навчають чомусь одному і вчать ВІДРАЗУ на практиці. Не втирають про те, що потрібно тільки почати і т. д. Тим самим набирається тільки зацікавлена саме в цьому напрямку аудиторія, а не ті, хто просто мріє про якому-небудь бізнесі або заробіток. На такі курси можна сміливо ходити.

І до речі, повернуся до того курсу про заробіток з реклами на блозі. Спочатку організатори показували все статистики доходів своїх, всі свої проекти, де було видно, що це зробили вони і вони дійсно можуть чомусь навчити! Так і треба! Інфобізнесмен повинен показати свій досвід наочно, а не завуальовано. Таких інфобізнесменів і курсів реально мало і з цього тут можна заробити.

Як заробити в правильному інфобізнес

Якщо мені вдалося вас переконати, що інфобізнес буває правильним і неправильним і ви зі мною згодні, тоді перейдемо до заробітку. Я в цьому не теоретик і порівнював, як учасник і можу судити про те, де робляться гроші, а де виманюються за ліву інформацію.

На інфобізнес може заробити практично кожен, оскільки людина не завжди вміти робити ВСЕ. Чому треба вчитися і тут ваш вихід! Вчити можна всього, що завгодно. Якщо ви знаєте будь-яку іноземну мову, то можна заробляти на курсах, якщо ви психолог, то можете робити вебінари за рішенням будь-яких психологічних проблем людей. У нас в місті, приміром з’явилися курси, після яких людина позбавляється від своїх найбільших страхів. І до речі, всі, хто виходить від них — задоволений.

Ви можете навчати СЕО, розробці сайтів, реклами, дизайну, бухгалтерського обліку, в’язання, кулінарії, пікапу, діловому спілкуванню, психології, заробітку в різних областях, але найголовніше, щоб ви були в цьому не теоретиком а саме хорошим практиком. І курси треба проводити з першої хвилини на практиці без всяких передісторій. Тоді до вас будуть звертатися завжди і всі будуть задоволені. Працюйте з людьми до результату, а не просто за шаблоном. Це складніше, але результативніше. вас будуть радити і не доведеться вкладати багато грошей на рекламу.

Читайте 16 головних правил інфобізнесу.

З чого почати інфобізнес

Визначтеся з тим, що ви вмієте найбільше і чи може це стати в нагоді людям. Можете пошукати за запитами в інтернеті (наприклад на Яндексі). Для початку не завадило б зробити сайт у вигляді блогу, де ви можете презентувати свої знання, щоб було видно, що ви дійсно майстер своєї справи. У блозі можна писати статті, викладати безкоштовні відео уроки. Також можете завести канал на youtube і публікувати відео-уроки там. В кінці кожного давати посилання на свій блог і тим самим ви отримаєте безцінний трафік і зав’яжете спілкування з потенційними клієнтами.

Можете зареєструватися на тематичних форумах і відповідати на питання по вашій темі, або скористатися запитаннями-відповідями на спеціальних сайтах. Відповідайте на всі питання читачів і на перших порах намагайтеся багато в чому консультувати безкоштовно. Так ви дізнаєтеся, чим люди цікавляться більше з вашої галузі. А потім вже з готовою базою лояльних передплатників і читачів робити платні заняття. Будьте впевнені, що ви точно не залишитеся без клієнтів і грошей. Але не забувайте про те, що після кожного курсу повинен бути результат. Тільки так до вас будуть звертатися ще і ще! Якщо спробувати зробити саме так і дотримуватися правильного інфобізнесу, то протягом півроку ви вже зможете заробляти на своєму хобі і своїх знаннях.

Бажаю успіху в розвитку вашого правильного інфобізнесу!

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про