Поради дропшіперу початківцю – як заробити максимум

заробити більше грошей на дропшіпінгу

Статтю оновлено:

За даними Statista.com у 2017 році світовий ринок eCommerce склав $1,5 трлн. доларів. Причому третя частина цієї суми припадає на Китай. А весь азіатський ринок eCommerce і зовсім займає більше 50% від загального обсягу.

Майже 90% всіх посилок, які надійшли за 2017 рік в Україну, надійшли з Китаю. Світовий ринок електронної комерції зростає вражаючими темпами. Але і для українського ринку електронної торгівлі на 2018 рік експерти зробили оптимістичний прогноз – очікується 18% річний приріст.

Не дивно, що все більше бізнесменів звертають увагу на цей сегмент, так і початківці підприємці воліють робити свої перші кроки саме в онлайн-бізнесі. Запуск онлайн-бізнесу і заробіток в інтернеті має ряд плюсів:

  • Ви значно економите на оренді офісу.
  • Можете обійтися без складських приміщень.
  • Комунікація з партнерами, що працюють в сфері eCommerce більш оперативна, а документообіг – цифровий.

Розглянемо найпростіший спосіб почати свій бізнес з продажу товарів онлайн –зайнятися роздрібними продажами онлайн за схемою дропшіппінгу.

Що таке дропшіпінг

Дропшіпінг – це бізнес-схема, при якій продавець (дропшіпер) створює вітрину для онлайн-торгівлі і приймає замовлення від покупців. Після оплати замовлення дропшіпер викуповує у постачальника або виробника товар за ціною, нижчою від заявленої для покупця. Різниця у вартості і є дохід дропшіпера. Відправка товару клієнту при цьому проводиться магазином.

Переваги дропшіпінгу

Великий плюс цієї бізнес-моделі в тому, що вам не потрібно нічого робити самостійно. Не потрібно і викуповувати товар заздалегідь, тримати величезні складські приміщення. Ви оплачуєте товари постачальникам вже після надходження грошей від кінцевого покупця.

Однак, відповідальність за терміни постачання товару і його якість тепер вже несете ви, а не магазин. Тому слід ретельно вибирати партнерів, з якими ви збираєтеся працювати. А також вказувати на сайті розумні терміни доставки.

З чого почати?

Якщо ви вважаєте, що дропшіпінг – ваш шлях, спробувати свої сили можна почавши продавати товари зі знаменитої китайської торгової площадки АліЕкспрес, яка запропонує вам прості і зрозумілі умови. Для такого вибору є багато передумов. Судіть самі:

  • АліЕкспрес – найбільш популярний іноземний торговий майданчик серед українців.
  • Процеси доставки товару з АліЕкспрес в Україну доведені до автоматизму.
  • Є безліч гайдів і корисних інструментів для роботи з AliExpress.
  • На АліЕкспрес мільйони різних товарів на будь-який смак і гаманець.
  • Постійно додаються тисячі нових товарів.
  • Широкий вибір магазинів для роботи.

Продавці на AliExpress спочатку націлені на дрібнооптових покупців – майже у всіх магазинів є оптові ціни та знижки.

Навіть якщо ціни не заявлені на сайті, можна зв’язатись безпосередньо з продавцем. При купівлі декількох одиниць товару або регулярних замовленнях, майже всі магазини готові йти назустріч і робити знижки.

Як заробити?

Звичайно, покупець може робити покупки з Аліекспрес і безпосередньо. Але у вас є кілька переваг: ціна, яку ви встановлюєте, сервіс, гарантії і «смачна подача». Крім того, для початку роботи по моделі «дропшіпінг» вам не обов’язково навіть розробляти вітрину або магазин. Досить просто створити сторінку в соцмережі (Instagram, VK), де ви будете розміщувати цікаві товари і пропонувати їх для продажу. Кінцевим постачальником товару для покупця будете саме ви.

Як заробити максимум?

Найцікавіше ми приберегли наостанок. Як убезпечити себе від нечесних продавців і заробити максимум? Кілька корисних порад для дропшіпера, що працює з Алі:

Перед тим, як замовити товар, порівняння ціни та магазини. Ціна на один і той же товар на АліЕкспрес в різних магазинах може відрізнятися в рази. Так само як і час доставки.

Зверніть увагу на знижки і розпродажі. Вони можуть бути як глобальні, такі як 11.11 або Чорна п’ятниця, так і діючі тільки в цьому магазині. Навіть якщо сьогодні товар продається без знижки, ситуація може кардинально змінитися через день-другий. Моніторити ціни на товари на АліЕкспрес вам допоможуть спеціальні програми для відстежування зміни ціни.

Купуйте всі товари з кешбеком. Так ви можете заощадити до 10% від вартості товару. Кешбек-сервіси повернуть вам частину від вартості покупки. Найвигідніший варіант для покупок на Алі в даний час – кешбек-сервіс Megabonus.

Якщо ви робите покупку з нового аккаунта на AliExpress, відсоток повернення з покупки складе від 6,55% до 9,83%. Конкретний відсоток залежить від вашого рівня в програмі лояльності Megabonus. Відсоток кешбеку на другу і наступні покупки – 3,27%-4,91%. Погодьтеся, для вашого бізнесу це гарна підмога на старті.

У того ж кешбек-сервісу є інструменти, які вам суттєво полегшать життя: перевірка продавця, відстеження посилок і відображення суми кешбеку на сайті Алі. Необхідність користуватися додатковими програмами для уточнення і перевірки цих даних відпадає.

Функція «перевірка продавця» аналізує магазини за 6 критеріями: час роботи на ринку, якість спілкування з покупцями, відповідність товарів опису, швидкість відправлення, кількість продажів і рейтинг магазину на AliExpress. Зібрана інформація відображається в блоці, який знаходиться в картці товару при встановленому розширенні Megabonus.

Для більшої наочності «Надійність продавця» показана у відсотках за шкалою від 0 до 100% — просто і зрозуміло – і за кілька секунд дозволяє вам прийняти рішення, чи варто працювати з цим постачальником. Звертайте увагу на загальну цифру рейтингу і рядок «наші рекомендації» для прийняття рішення про те, чи є покупка в цьому магазині безпечною.

Функція відстеження посилок» допомагає відстежити посилку прямо в розширенні без переходу на сторонні сайти. Працює надійно. Щоб заощадити свої нервові клітини, радимо вибирати продавців і методи доставки, які дозволяють відстежити посилку по всьому маршруту слідування.

Відображення суми кешбеку прямо в картці товару допоможе вам прийняти рішення про доцільність реклами того чи іншого продукту. А інструмент Sale Alert повідомить вас про зниження ціни на продукт. Дуже зручно та вигідно!

Не забувайте користуватися купонами і монетами на AliExpress.

Яким буде мій дохід при дропшіпінгу?

Рівень вашого доходу залежить виключно від вашої активності та наполегливості, а також рівня націнки, який ви збираєтеся виставляти на товари. А робота через кешбек-сервіс значно розширить ваші можливості в ціноутворенні.

Починати будувати свій бізнес можна не тільки з AliExpress. Можна взяти на замітку товари з інших популярних інтернет-магазинів: Banggood, eBay, JD, iHerb та інших. І не забувайте, що за покупки в цих магазинах теж можна отримати кешбек і заощадити до 40% від вартості покупки.

ВАМ ТАКОЖ БУДЕ ЦІКАВО ПОЧИТАТИ:
Залиште свою оцінку! (1 голосів, оцінка: 5,00 з 5)

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про