Залиште свою оцінку! (24 голосів, оцінка: 4,79 з 5)

Легкий заробіток на платних опитуваннях

платні опитування

Платні опитування або опитування за гроші – один з найлегших методів заробітку в інтернеті, який передусім підходить для початківців.

Сьогодні багато відомих компаній замовляє статистичні опитування, щоб зрозуміти бажання споживача. Проводячи такі опитування, замовник платить учасникам гроші. Компанії, які замовляють таке «дослідження» завжди у вигоді, оскільки на основі отриманої інформації вони залучають нових клієнтів. Тому платні опитування – це досить безпечний спосіб заробітку в інтернеті. Заробити на такому сервісі цілком реально 500-3000 в місяць. Але якщо ж у Вас достатньо вільного часу ви легко зможете отримати більшу суму.

Для того, щоб почати заробляти на сайтах з опитуваннями, вам потрібно зареєструватися та заповнити анкету. Після цього вам на електронну пошту будуть надходити запрошення «пройти опитування». Як тільки ви пройдете опитування і система перевірить, що ви не бот, гроші перерахують на ваш рахунок. Він знаходиться на сайті опитувальника.

Ціна проходження такого опитування залежить від сайту. Намагайтеся відразу проходити опитування, як тільки отримали його на поштову скриньку. Оскільки існує велика конкуренція, то кількість замовлень є обмеженим. Мінімальна сума виводу, яку можна зняти з сайту опитувань, становить 250 гривень.

Де пропонуються платні опитування

Internet Opros – один з найстаріших сайтів платних опитувань (був зареєстрований аж у 2007 році). Зареєструвавшись на цьому сайті потрібно підтвердити обліковий запис електронної пошти. Потім сумлінно заповнити свій профіль і чекати появи платного опитування. Зароблені вами гроші перераховуються на мобільний телефон. Мінімальна сума грошей, яку можна вивести, становить 250 гривень (500 рублів). Є можливість встановити додаток з даного сайту на свій мобільний телефон і отримувати ще більшу кількість платних опитувань.

My iyo – один з кращих міжнародних опитувальників з хорошою репутацією. Сайт існує вже понад 10 років. Головний офіс цього сервісу знаходиться в Німеччині, а це німецька якість. Після реєстрації ви будете отримувати email запрошення для проходження платних опитувань на свою пошту. За успішно пройдені платні опитування ви отримаєте спеціальні бали. Коли сума очок досягне 20 000 (набираються дуже швидко), а це прирівнюється до 20 €, ви зможете вивести її через гаманець PAYPAL. На цьому сайті присутня хороша реферальна система, за 1 одну запрошену людину нараховується 500 очок, за умови, що вона пройде хоча б одне опитування.

Platnijopros.ru – російський сайт, де пропонується проходити платні опитування. Ресурс був створений в 2009 році. Мета сайту – проведення маркетингових і соціологічних досліджень. За ці дослідження вам будуть нараховуватися гроші. У розмірі до 200 рублів за 1 пройдене опитування. До того ж плюсом цього ресурсу є його реферальна система. Кожен новий реферал буде приносити додатковий заробіток. Зароблені гроші можна вивести на рахунок WebMoney, причому мінімальна сума виводу складає всього 300 рублів. І хоча цей гаманець є заблокований в Україні, ви можете використовувати кошту з нього для покупок в іноземних інтернет-магазинах, наприклад в Аліекспрес.

Читайте також як заробляти на опитуваннях на українських сайтах.

Таким чином, якщо ви тільки починаєте освоювати роботу в онлайні, пропонуємо почати саме з опитувань.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про