Анонімні офшорні карти – ховаємося за банківський пластик

Анонімні офшорні карти

З метою зберегти конфіденційність при здійсненні покупок і зняття готівки, можна оформити спеціальну офшорну карту. За допомогою такого банківського продукту можна витрачати гроші без необхідності звітувати перед фіскальними органами за рух коштів по рахунку. 

Читати далі

Платіжна система Skrill – реєстрація гаманця для роботи з іноземною валютою

Платіжна система Skrill (Скрілл)

Найчастіше фрілансерам, фотографам, гравцям на біржах, покупцям зарубіжних інтернет магазинів і любителям азартних ігор доводиться мати справу із закордонними сайтами. Часто вони мають обмежений ряд напрямків для грошового обороту, серед яких періодично зустрічається платіжна система Skrill .

Читати далі

Де найвигідніше міняти гроші в інтернеті – агрегатор Bestchange підкаже

Обмінник Bestchange

Всі хто заробляє гроші онлайн шукає варіанти, де найкраще обміняти гроші в інтернеті, або який найкращий обмінник. Це важливо, щоб обмінювати по хорошому курсі і не втрачати на великій комісії. Тому у цій статті ми поговоримо про хороший сайт, де ведеться моніторинг курсів різних обмінників – Bestchange.

Читати далі

Платіжні системи дозволяють зберігати гроші, зароблені в інтернеті та виводити їх. У цьому допомагають електронні гаманці, ви можете скористатись Вебмані, Ківі, ПейПелом чи Пейером, щоб отримати зароблені кошти.

Платіжні системи для заробітку

Платіжні системи дозволяють і виводити гроші, а інколи і заробляти їх.