Платіжна система Skrill – реєстрація гаманця для роботи з іноземною валютою

Платіжна система Skrill (Скрілл)

Найчастіше фрілансерам, фотографам, гравцям на біржах, покупцям зарубіжних інтернет магазинів і любителям азартних ігор доводиться мати справу із закордонними сайтами. Часто вони мають обмежений ряд напрямків для грошового обороту, серед яких періодично зустрічається платіжна система Skrill .

Раніше ця платіжка була популярною тільки закордоном, але з недавніх пір (з 2016 року) популяризація гаманця Скрілл стала поширюватися і на українську аудиторію, включаючи сусідні країни. Тому розглянемо основні можливості системи Skrill, її функціонал, процедуру реєстрації, переваги і недоліки, щоб мати в запасі ще один надійний інструмент онлайн розрахунків для ведення бізнесу та роботи.

Цікавий факт, раніше до 2011 року платіжна система Skrill була відома як Moneybookers до моменту переходу до нових власників. В даний час Скрілл повністю контролюється законодавством Великобританії.

Реєстрація Skrill гаманця і верифікація

Для початку реєстрації гаманця на головній сторінці офіційного сайту платіжної системи натисніть кнопку ” Відкрийте безкоштовний рахунок ” або «Зереєстувати» – в цих випадках відразу завантажиться реєстраційна форма російською мовою. В іншому випадку мовну версію можна змінити в правому верхньому куті.

Далі потрібно пройти 5 простих кроків для реєстрації гаманця. Рекомендується вказувати свої реальні реквізити щоб уникнути в подальшому неприємних інцидентів зі службою безпеки.

 1. На першому етапі потрібно вказати діючий e-mail (рекомендую поштовий сервіс Гугла), придумати і підтвердити складний пароль.
 2. На другому етапі буде потрібно внести ім’я, прізвище і дату народження. Вказувати всі дані необхідно на трансліті, так як українську мову система не пропускає.
 3. На третьому етапі – вказівка ​​країни і вибір валюти. Врахуйте, змінити валюту в майбутньому неможливо.
 4. На четвертому етапі заповнюється більш точну інформацію про адресу проживання.
 5. На п’ятому та завершальному етапі потрібно ввести номер телефону, розгадати капчу і проставити галочку про згоду з правилами Skrill.

Після закінчення на зазначену електронну пошту прийде повідомлення, активуйте профіль, перейшовши за посиланням в повідомленні.

За замовчуванням створений профіль обмежений в діях і має набір жорстких лімітів на проведені операції. Щоб зняти обмеження, слід пройти процедуру підтвердження особи. Верифікація забезпечить більш високий рівень довіри до користувача з боку Адміністрації платіжної системи, знявши наявні функціональні рамки.

Пройти верифікацію Skrill дозволяється тільки в момент зняття коштів з рахунку гаманця. Щоб ознайомитися з повною інструкцією (з картинками), пройдіть в ” Налаштування “, потім виберіть розділ ” Персональна інформація ” і знизу клацніть “Верифікувати”.

Налаштування безпеки Скрілл

Перед початком використання рахунку Skrill раз у раз рекомендуватиме налаштувати безпеку. Не варто відкладати цю справу в довгий ящик, захищеність коштів під час роботи з платіжними системами – важливий фактор грамотного власника електронного гаманця. Щоб ваші гроші не дісталися зловмисникові, перейдіть в розділ ” Налаштування “, вкладка “Налаштування рахунку” і підключіть опцію ” Двохетапна аутентифікація “.

Для реалізації буде потрібно установка в смартфон програми Google Authentificator. Після підтвердження двоетапної аутентифікації на екран буде виведено 5 резервних кодів (кожен дозволяється використовувати тільки один раз). Їх необхідно зберегти в безпечному місці. Вони необхідні на той випадок, коли немає можливості використовувати Гугл Аутентифікатор.

Додатково Скрілл наполягає налаштувати пін для операцій – це ще більше збільшить безпеку гаманця платіжної системи. Використовуйте цю можливість.

Введення і виведення грошей

Виведення грошей з електронного рахунку Skrill залежить від країни проживання, найбільш затребувані такі способи:

 • На банківський рахунок, до 5 робочих днів;
 • На дебетову / кредитну карту (VISA), до 7 робочих днів;
 • Через обмінні пункти на  іншу платіжну систему, в середньому протягом години.

Розмір комісії залежить від обраної дії.

Переваги та недоліки Скрілл

Список позитивних сторін очевидний:

 • Перекази на банківські карти;
 • Наявність партнерської програми;
 • Своя власна пластикова карта;
 • мобільний додаток на платформах iOS і Android.

Але коли є плюси, завжди знайдуться і мінуси:

 • велика комісія за операції в порівнянні з аналогічними платіжними системами;
 • переважна робота з іноземними порталами;
 • ліміт на загальну суму проведених транзакцій без верифікації (як тільки сума виводу досягне 2500 євро, доведеться підтвердити свою особистість, інакше кошти залишаться замороженими на гаманці);
 • з недавніх пір більше не приймає і не робить перекази грошей на банківські рахунки в доларах США.

Висновок

Ще будучи Moneybookers,  платіжна система Skrill  успішно зайняла свою нішу в сфері електронної комерції. І хоч з тих пір спливло чимало води, сучасні підприємці, що успішно заробляють на фотостоках, продавці і покупці майданчиків типу eBay, а також офлайнові закордонні торговці вдаються до послуг Скрілл.

Якщо Вам довелося мати справу з обраною платіжкою, не втрачайте час і відразу налаштуйте безпеку, а також верифікуйте свій аккаунт. Періодично міняйте паролі, а якщо залишаєте гаманець простоювати без роботи довгий термін – виведіть всі наявні на рахунку гроші.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про