Бізнес-рішення: 7 найзручніших платформ для онлайн-навчання співробітників вашої компанії

навчання співробітників компанії Бізнес

Дистанційне навчання, або e-Learning, набуває все більшої популярності в світі. Його використовують державні та приватні навчальні заклади, а також великі компанії, які хочуть визначити і підвищити кваліфікацію співробітників. 

У цій статті піде мова про інструменти для навчання співробітників компанії чи фірми онлайн.

Організацію навчального процесу при e-Learning забезпечує інформаційна система дистанційного навчання , яку називають СДО, або навчальної платформою. СДО це програмне забезпечення, яке дозволяє вирішити всі завдання онлайн-навчання. З її допомогою тренер надає доступ до навчальних матеріалів і курсів, структурує їх, вносить необхідні зміни, причому всі дії виконуються в автоматичному режимі, що дозволяє заощадити час і кошти. Платформи дають учасникам процесу можливість швидко і ефективно взаємодіяти між собою, вести контроль успішності і оцінювати отримані знання. Для організації онлайн-курсу тренеру досить розробити навчальні матеріали та тести, після чого вибрати СДО, яка відповідає всім умовам і вимогам.

Зміст сторінки
 1. iSpring Online – хмарна платформа для електронних курсів, відеолекцій, тестів і тренажерів
 2. Переваги
 3. Недоліки
 4. Ціни
 5. Висновок
 6. Відео: огляд СДО iSpring Online
 7. e.Queo – мобільний додаток для корпоративних відеокурсів
 8. Переваги
 9. Недоліки
 10. Ціни
 11. Висновок
 12. 3. MyOwnConference – недорогий і стабільний вебінарний майданчик
 13. Переваги
 14. Недоліки
 15. Ціни
 16. Висновок
 17. Відео: знайомство з можливостями сервісу вебінарів MyOwnConference
 18. SalesUP24 – онлайн сервіс для створення діалогових тренажерів
 19. Переваги
 20. Недоліки
 21. Ціни
 22. Висновок
 23. Відео: відгук про SalesUP24
 24. 5. INDIGO – система для тестування
 25. Переваги
 26. Недоліки
 27. Ціни
 28. Висновок
 29. Відео: тестування в системі INDIGO
 30. 6. WebTutor – коробочна платформа з широкими можливостями кастомізації
 31. Переваги
 32. Недоліки
 33. Ціни
 34. Висновок
 35. Відео: як встановити безкоштовну версію системи WebTutor
 36. 7. «Бітрікс24» – модульна платформа для створення корпоративного порталу
 37. Переваги
 38. Недоліки
 39. Ціни
 40. Висновок
 41. Відео: огляд «Бітрікс24»

iSpring Online – хмарна платформа для електронних курсів, відеолекцій, тестів і тренажерів

Платформа онлайн-навчання iSpring Online , яка була розроблена ще в 2009 році, пройшла перевірку часом і завоювала репутацію однієї з найбільш зручних СДО. Це хмарне програмне рішення з простим, зручним і інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, що дозволяє запустити дистанційний курс і тестування співробітників протягом одного дня. Її використовують дрібні і великі компанії, які хочуть самостійно, без зайвих проблем і витрат організувати процес e-Learning, провести атестацію і навчання персоналу.

Переваги

 • Необмежений простір. iSpring Online пропонує кілька варіантів СДО в різних цінових категоріях, тому компанія з легкістю вибере те, що підходить в конкретному випадку. У всіх тарифів є загальна особливість – завдяки використанню хмарних сховищ обмеження на обсяги інформації, що завантажується відсутні.
 • Підтримка всіх популярних форматів навчання. Платформа працює з усіма форматами навчання, які використовує сучасне e-Learning, і має додаток для мобільних гаджетів.
 • Зручна система аналітики. При організації процесу навчання тренер може легко аналізувати успішність, проводити тестування, перевірки і виставляти учням бали.
 • Редактор курсів. Десктопна версія редактора курсів відкриває можливість подавати матеріал в різних формах – створювати відеокурси, діалогові тренажери, тести і т. Д. Для роботи з редактором не потрібно спеціальних знань або навичок – достатньо вміти працювати в PowerPoint.
 • Вебінари. Це важливий елемент процесу дистанційного навчання, а за допомогою iSpring Online вебінари можна організовувати без зайвих витрат часу і праці. СДО пропонує вбудований вебінарний сервіс з інтуїтивно зрозумілим, доброзичливим інтерфейсом.
 • Техпідтримка. Платформа забезпечує користувачам якісну технічну підтримку, яка доступна в будь-який час – її співробітники швидко відповідають на питання і вирішують будь-які проблеми, пов’язані з використанням програмного забезпечення.

Недоліки

 • Порівняно висока вартість. Мінімальна кількість учнів, які можуть проходити навчання за допомогою iSpring Online, становить 50 осіб. Якщо компанія хоче організувати дистанційний курс для 20-30 осіб, їй все одно доведеться оплатити повну вартість.
 • Відсутність можливості самостійної кастомізації. Змінити налаштування програмного забезпечення самостійно, щоб адаптувати їх до умов компанії, неможливо – подібні дії виконуються тільки за допомогою розробників.
 • Обмежена кількість типів користувачів. iSpring Online дозволяє створити два типи користувачів – адміністратор або учень. Відповідно, призначити помічника або наставника, який полегшить роботу тренера, буде перевіряти домашні завдання і вносити необхідні зміни, не вдасться.
 • Відсутність версії коробочки. Вся робота платформи проходить з використанням хмарних сервісів, тобто версія коробочки відсутня. Це може створити певні незручності для компаній, у яких є проблеми з доступом до інтернету або з суворою політикою безпеки.

C iSpring Online співробітники всіх відділень оперативно дізнаються про оновлення в продуктовій лінійці і використовують в роботі найсвіжішу інформацію.

Ціни

Вартість складає від 97 рублів за одного співробітника, причому чим більше тариф (кількість учнів, які будуть використовувати систему), тим менше загальна вартість навчання.

Висновок

iSpring Online – оптимальне рішення для великих компаній, де процес e-Learning будуть курирувати кілька людей. Вона дозволяє організовувати навчання без створення спеціальних відділів і залучення додаткових фахівців (програмістів, адміністраторів і т. Д.). В цьому випадку платформа вирішує всі поточні завдання продуктового навчання, підготовки персоналу, адаптації, тестування та оцінки знань.

Відео: огляд СДО iSpring Online

e.Queo – мобільний додаток для корпоративних відеокурсів

e.Queo – зручний відеохостинг, що дозволяє проводити тренінги та навчальні відеокурси для персоналу. Навчання може проводитися двома способами: на комп’ютер або мобільний гаджет користувача встановлюється інтерактивний додаток або йому надається доступ до хмарної версії платформи. Всі необхідні матеріали співробітники отримують в режимі онлайн, а після закінчення курсу керівник або тренер проводить аналіз і оцінку отриманих знань. Сервіс зручний для всіх категорій користувачів і дає можливість швидко і без зайвих витрат підвищити кваліфікацію персоналу.

Переваги

 • Універсальність і відсутність прив’язки до місця. Використовувати програмне забезпечення e.Queo можуть всі користувачі, у яких є комп’ютери, планшети та ноутбуки. Працювати можна в будь-якому місці і в будь-який час, а найважливіші матеріали доступні для перегляду в режимі офлайн. Відеокурс можна зупинити, а пізніше продовжити перегляд з того ж місця.
 • Зручний інтерфейс. Сервіс зручний і інтуїтивно зрозумілий як адміністраторам, так і учням. При виникненні труднощів користувачі можуть ознайомитися з простими інструкціями.
 • Корисна аналітика і статистика. Керівники мають доступ до статистики та аналітики успішності, можуть скористатися прозорою системою оцінювання та нагородження кращих учасників команди.
 • Доступ до готових матеріалів. e.Queo надає користувачам доступ до готового навчального контенту, завдяки якому організація процесу e-Learning максимально проста і швидка.

Недоліки

 • Високі технічні вимоги. Для використання платформи необхідні пристрої з досить високими технічними вимогами – iOS 9.0, Android 4.4 або вище, а також доступ до камери. Важливу роль відіграє якість підключення до інтернету – при нестабільному доступі до Мережі або повільному трафіку можливі деякі незручності.
 • Відсутність чатів. Учасники курсів не можуть обмінюватися повідомленнями (функція чатів в системі не передбачена), що ускладнює взаємодію між ними.
 • Не завжди швидка технічна підтримка. Зв’язатися з техпідтримкою можна тільки через електронну пошту або по телефону. Консультування користувачів в режимі онлайн відсутнє, тому відповіді іноді доводиться чекати досить довго.

Після закінчення курсу в e.Queo начальник співробітника отримує детальний звіт з результатами і статистикою.

Ціни

Додаток e.Queo поширюється безкоштовно, але за додаткові функції (готові матеріали і т. д.) потрібно заплатити.

Висновок

e.Queo – хороше рішення для компаній з великою кількістю співробітників, яким доводиться працювати за межами офісу (сфера страхування, роздрібної торгівлі, продаж товарів і послуг і т. д.). Система дозволяє навчати і тестувати персонал з інших міст без витрат на відрядження і оренду приміщень. e.Queo вирішує всі завдання, пов’язані з організацією відеокурсів, надає не тільки платформу для проведення інтерактивного навчання, а й готові рішення, які роблять процес максимально простим і зрозумілим.

3. MyOwnConference – недорогий і стабільний вебінарний майданчик

У MyOwnConference вбудований сервіс миттєвих повідомлень, якими можуть обмінюватися учасники вебінару

Онлайн-сервіс, який дозволяє організовувати вебінари, онлайн-тренінги та веб-конференції. Він дає можливість вести запис заходів, демонструвати учням презентації та документи, підтримує всі необхідні функції і інструменти для проведення навчального процесу. СДО підходить як для організації великих заходів з великою кількістю учасників, так і для проведення відеоконференцій для обмеженої аудиторії. Це простий і зручний інструмент для роботи тренерів, завдяки якому вони можуть ефективно взаємодіяти з учасниками вебінарів і легко доносити до них необхідну інформацію.

Переваги

 • Стабільна і якісна робота. Програмне забезпечення MyOwnConference налагоджено до дрібниць, завдяки чому користувачі рідко стикаються з технічними проблемами. Платформа забезпечує швидкий безшовний потік і старт (очікування всього 10 секунд), відсутність «зависань» і помилок при проведенні вебінарів.
 • Прийнятна вартість. Ціна використання сервісу приємно відрізняється від багатьох конкурентів, а дешеві тарифи не обмежують функціонал. Перш ніж вибирати тариф, користувач може спробувати безкоштовну версію, яка не відрізняється від платної.
 • Додаткові опції. MyOwnConference пропонує опції, які полегшують роботу тренерів. У їх число входить запис відеопривітання, його можна прокручувати на кожній конференції, і можливість інтегрувати вебінар на сайт, змінивши кольори і логотипи так, щоб вони ідеально вписувалися в дизайн, обмінюватися миттєвими повідомленнями в ході заходу.
 • Велика кількість учасників. Максимальна кількість ведучих, які можуть брати участь в заході, становить 10 осіб, причому вони можуть підключатися як по черзі, так і одночасно.
 • Відсутність необхідності в додаткових програмах. Користувачам не потрібно встановлювати на комп’ютер додаткові програми – сервіс підтримує роботу у всіх найпопулярніших браузерах. Крім того, MyOwnConference пропонує зручну мобільну версію для смартфонів.
 • Дружня підтримка. Фахівці техпідтримки працюють 24 години на добу без вихідних і вирішують будь-які проблеми, пов’язані з використанням сервісу.

Недоліки

 • Обмеження на обсяг файлів і час їх зберігання. Імпортувати в систему об’ємні файли неможливо, так як існує обмеження на їх вагу і тип. Записані вебінари і конференції зберігаються всього 30 днів, після чого видаляються, тому їх потрібно завантажувати на свій комп’ютер.
 • Нетиповий інтерфейс. Користувачам, які раніше використовували популярні сервіси для створення вебінарів, може бути складно розібратися в настройках і опціях MyOwnConference, так як деякі з них мають нетипове розташування.
 • Неповний функціонал дешевих тарифів. Щоб отримати доступ до повного функціоналу сервісу, доведеться купувати дорогі тарифні плани на тривалий термін. Наприклад, записувати трансляції в форматі Ultra HD можуть тільки користувачі, які сплатили тарифи «Максимум» та «Ультра» на місяць і більше.

MyOwnConference дозволяє показувати як завантажене відео, так і відеоролики з YouTube, Vimeo або RuTube.

Ціни

Вартість проведення однієї трансляції з використанням MyOwnConference стартує від 400 грн в еквіваленті (60 учасників, 500 передплатників, 5 Гб на диску).

Висновок

MyOwnConference підходить для компаній і тренерів, які регулярно проводять відеоконференції і вебінари без використання додаткового «важкого» контенту та об’ємних файлів. Він не вимагає додаткового програмного забезпечення або «заліза», а для роботи достатньо звичайного ноутбука або смартфона. Сервіс дозволяє якісно і недорого організовувати заходи для великої кількості учасників, а техпідтримка, яка доступна в будь-який час дня і ночі, забезпечує швидке вирішення проблем.

Відео: знайомство з можливостями сервісу вебінарів MyOwnConference

https://www.youtube.com/watch?v=hGe6g4kzBO0

SalesUP24 – онлайн сервіс для створення діалогових тренажерів

SalesUP24 – майданчик для створення діалогових тренажерів, які дозволяють навчити персонал в ігровій формі. Вона дає можливість створити повну симуляцію процесу комунікації з клієнтом, оцінити навички співробітників і поліпшити їх. Вона виглядає як послідовність сцен, де користувач повинен вибирати запропоновані варіанти дій або фраз, а після проходження курсу користувач бачить результати своєї діалогу з клієнтом і набирає певну кількість балів. SalesUP24 можна назвати унікальним інструментом, який дозволяє об’єднати навчання і тестування персоналу і значно збільшити прибуток компанії.

Переваги

 • Незвичайна подача матеріалу. SalesUP24 пропонує подачу матеріалу в незвичайній, але разом з тим простій і зрозумілій формі. Діалогові тренажери, створені за допомогою сервісу, дозволяють краще вивчити особливості продукції та психології клієнта, включають в процес навчання елемент гри і азарту.
 • Зручний інтерфейс. Для роботи з програмою користувачам не потрібні спеціальні навички і глибоке знання комп’ютера – процес роботи з симулятором не відрізняються від будь-якої браузерної або мобільної гри.
 • Прозора аналітика і звітність. У SalesUP24 є зручні опції, які дозволяють створювати звіти і діаграми для оцінки та порівняння показників різних співробітників. Звітність можна сформувати в форматі Excel і деталізувати – вивести статистику по певним товарним групам або дій (встановлення контакту, презентація продукції, робота з запереченнями і т. д.).
 • Організація процесу навчання відповідно до вимог компанії. Навчання може відбуватися тільки в певні години або, навпаки, в будь-який час дня і ночі, з робочих або домашніх комп’ютерів, мобільних гаджетів і т. Д.
 • Структурування інформації. SalesUP24 дозволяє сформувати єдину базу знань про товари компанії, закласти в неї асортимент і використовувати для навчання нових співробітників.
 • Наявність коробочної версії. Якщо політика компанії не дозволяє використовувати онлайн-сервіс для навчання персоналу, можна придбати локальну (коробочну) версію і створювати симулятори без підключення до Мережі.

Недоліки

 • Складність в створенні тренажерів. Труднощі в створенні курсів пов’язані не з технічними особливостями платформи, а з тимчасовими витратами. Тренеру потрібно продумати сценарії з декількома варіантами розвитку і діалоговими гілками, створити декорації і персонажів, встановити кількість балів, які будуть встановлюватися за правильні чи неправильні дії.
 • Зниження безпеки даних при використанні системи. Для настройки клієнт-серверного з’єднання і отримання якісно технічного супроводу компанія повинна надати розробникам віддалений доступ до сервера, що підвищує ризик витоку корпоративної інформації.
 • Висока вартість. Вартість використання SalesUP24 в кілька разів вища, ніж тарифні плани інших СДО.

Ключовий принцип SalesUP – навчання в ігровому форматі з елементами змагальності. Це цікаво і звично молодим людям.

Ціни

Найпростіший тарифний план на 3 місяці обійдеться в 10 тис. гривень(кількість учнів – до 100 осіб), а локальна версія коштує понад 200 тис. грн. Перед покупкою можна отримати безкоштовний доступ до демоверсії на 14 днів.

Висновок

SalesUP24 – ідеальний інструмент створення діалогових тренажерів для великих компаній з великою кількістю товару і штатом від 100 чоловік. Вона дозволяє проводити навчання в цікавій і зручній формі, оцінювати отримані знання і мотивувати персонал на самовдосконалення. Використовувати SalesUP24 в невеликих фірмах з обмеженою кількістю співробітників недоцільно через високу вартість і складність створення курсів.

Відео: відгук про SalesUP24

5. INDIGO – система для тестування

INDIGO – зручна система, розроблена досвідченими програмістами. Вона дозволяє спростити і автоматизувати процес тестування персоналу, оцінити знання та навички, виявити найбільш кваліфікованих і «слабких» співробітників. Це програмне забезпечення включено до Єдиного реєстру програм для ЕОМ і рекомендовано для великих і середніх компаній, а також навчальних закладів. INDIGO повністю відповідає всім вимогам до сучасного програмного забезпечення для дистанційного навчання.

Переваги

 • Широкий функціонал. INDIGO дозволяє створювати тести з різною кількістю питань і рівнем складності, встановлювати час, необхідний для їх проходження, формувати звіти про результати і аналізувати їх. Інформацію можна заносити вручну або імпортувати з файлів, редагувати і доповнювати її. Працювати з програмою можуть відразу кілька адміністраторів, причому зміни, зроблені одним з них, відразу відображаються на комп’ютерах інших.
 • Проста установка. Установка компонентів системи проводиться на будь-який комп’ютер в автоматичному режимі за допомогою інсталяційного пакета і не вимагає спеціальних знань і навичок. Програма може працювати як на окремих комп’ютерах, так і в локальній або Всесвітній мережі. Для роботи з системою адміністратору необов’язково перебувати поруч з сервером – він може підключитися до нього з будь-якого місця.
 • Якісна та швидка робота. Програмне забезпечення INDIGO відрізняється високою якістю, вкрай рідко дає збої і помилки, результати тестів і звітність можна побачити відразу після проходження тесту користувачами.
 • Зручний інтерфейс користувача. Користувачі можуть проходити тестування з будь-якого зручного місця – з домашнього комп’ютера або мобільних гаджетів, а система питань і відповідей проста і інтуїтивно зрозуміла. Для проходження тестування не потрібно встановлювати додаткові програми – досить одного з поширених веб-браузерів.
 • Відсутність абонентської плати. Для роботи з програмою необхідно оплатити ліцензію, яка дає право на безстрокове користування INDIGO. Абонентська плата або інші витрати відсутні. Виняток становлять випадки, коли клієнтам потрібно розгорнути центр тестування в хмарному сховищі, яке належить розробнику.

Недоліки

 • Високі технічні вимоги до обладнання. Для установки клієнтської програми необхідно потужне обладнання з великим об’ємом пам’яті.
 • Складність настройки і створення тестів. Не всі адміністратори мають навички роботи з подібними INDIGO програмами, і навчання може зайняти певний час.

Кількість користувачів і тестів в системі INDIGO необмежена.

Ціни

Мінімальна вартість ліцензії на використання INDIGO становить від 6 тис. грн для 10 сполук (кількість користувачів, які можуть проходити тестування одночасно).

Висновок

На сьогоднішній день INDIGO це актуальне і зручне рішення для тестування співробітників в середніх або великих компаніях. Система дозволяє створювати тести для будь-яких цілей – відбір нових співробітників, перевірка знань і навичок наявного персоналу, вибір найбільш підходящих кандидатур для управлінської діяльності. Вартість використання платформи досить висока, але вона повністю відповідає якості програмного забезпечення і широкому функціоналу.

Відео: тестування в системі INDIGO

https://www.youtube.com/watch?v=ggtQ1UtjDvQ

6. WebTutor – коробочна платформа з широкими можливостями кастомізації

WebTutor – розробка компанії WebSoft, призначена для організації онлайн-навчання, підбору і тестування персоналу, автоматизації бізнес-процесів, організації взаємодії між персоналом. На відміну від інших СДО, в програмі використовується модульний підхід, який дозволяє реалізувати необхідні замовнику завдання і налаштувати систему відповідно до вимог компанії. Загальна кількість користувачів (співробітники компаній, що використовують WebTutor) становить понад 1 млн осіб.

Переваги

 • Гнучкі настройки. Замовник може вибрати і встановити тільки ті інструменти, які необхідні в роботі, що дозволяє заощадити пам’ять і ресурси робочих комп’ютерів. WebTutor легко інтегрується з системами кадрового обліку, включаючи «1С», «Бос-кадровик» і т. Д., Щоб зробити процес управління персоналом максимально простим.
 • Велика кількість інструментів. WebTutor дозволяє записувати і проводити вебінари, інтерактивні курси, вносити в процес навчання ігрові елементи, нараховувати окуляри і зірки за пройдений матеріал.
 • Підтримка популярних форматів електронних курсів. Платформа підтримує всі популярні формати електронних курсів (SCORM 1.2, SCORM 2004, AICC і Tin Can) і дозволяє не тільки створювати їх в редакторі, але і імпортувати з файлів.
 • Зручне адміністрування та аналітика. Користувачів можна об’єднувати в групи по відділах або філіям, формувати звіти і аналітику і відстежувати результати навчання в режимі онлайн.
 • Додаткові опції. За допомогою WebTutor можна управляти персоналом, оцінювати співробітників за різними критеріями, виявляти найбільш підходящі кандидатури на ті чи інші посади, створювати бібліотеки та бази знань компанії.
 • Відсутність абонентської плати. Розробник пропонує виключно версію коробочки програми, тому сплативши ліцензію один раз, можна використовувати її довічно.

Недоліки

 • Складний інтерфейс. Звичайний тренер без відповідних навичок не зможе займатися адмініструванням – для цих цілей доведеться наймати окремого спеціаліста.
 • Тривале впровадження. Для інтеграції WebTutor в систему потрібно розробити детальне технічне завдання, а сам процес займає не менше 3-4 місяців.
 • Непривабливий дизайн. Стандартний дизайн платформи виглядає досить просто і незграбно – його можна доопрацювати і адаптувати під певні потреби (вставити логотипи, використовувати кольори компанії і т. д.), Але за це розробник вимагає окрему плату.

WebTutor має привабливий і інтуїтивно зрозумілий соціальний простір – форуми, блоги, опитування, зворотний зв’язок.

Ціни

Вартість версії коробочки WebTutor стартує від 200 тис. грн, але недавно компанія розробила безкоштовну версію, яка має безліч обмежень і зазвичай використовується в якості тестової.

Висновок

Більшість клієнтів розробника – великі компанії з великим штатом і розгалуженою мережею філій. WebTutor істотно полегшує роботу з персоналом, дозволяє організовувати навчання і тестування співробітників, аналізувати результати, підбирати нових і підвищувати ефективність їх роботи. Для маленьких і середніх компаній система не підійде через високу вартість, складне інтегрування і адміністрування програми.

Відео: як встановити безкоштовну версію системи WebTutor

7. «Бітрікс24» – модульна платформа для створення корпоративного порталу

«Бітрікс24» – універсальне програмне забезпечення для бізнесу, яке дозволяє створювати як платформу для дистанційного навчання, так і звичайний корпоративний портал, який полегшує взаємодію між співробітниками компанії. Це гнучке сучасне рішення з великою кількістю можливостей, яке можна легко адаптувати до умов і вимог будь-якої компанії. «Бітрікс24» дозволяє створювати не просто систему взаємодії між співробітниками, а справжню соціальну мережу, де можна проводити наради, спільно працювати з документами, організовувати онлайн-навчання, відеоконференції і багато іншого.

Переваги

 • Широкий набір інструментів. «Бітрікс24» забезпечує доступ до великої кількості інструментів для оптимізації робочого процесу: формування завдань, установка дедлайнів і пріоритетів, організація корпоративних чатів, обміну інформацією в різних формах і багато іншого.
 • Мобільність. Співробітники можуть працювати з платформою з будь-якого місця, де є підключення до інтернету, використовуючи для цього мобільні гаджети.
 • Корисна аналітика. «Бітрікс24» дозволяє не тільки управляти персоналом і навчати співробітників, але і аналізувати ефективність роботи компанії, формувати і зберігати звітність за різними показниками.
 • Зручний інтерфейс. Інтерфейс програми відрізняється зручністю і не вимагає спеціальних знань. Для ознайомлення та адаптації персоналу до нових умов роботи можна використовувати пробну версію програми.
 • Гнучка настройка. Версію коробочки «Бітрікс24» можна встановити на сервер або в власне хмарне сховище, після чого фахівці доопрацюють її відповідно до вимог компанії.
 • Відсутність підписки. Так як програма пропонується у вигляді коробкового або хмарного рішення, підписка і абонентська плата відсутні.

Недоліки

 • Складне адміністрування. Установка, настроювання й адміністрування компонентів «Бітрікс24» – складне завдання, яке вимагає спеціальних знань. Якщо в штаті компанії відсутній фахівець з IT, доведеться наймати його на аутсорсі.
 • Помилки під час роботи. Деякі інструменти «Бітрікс24» не функціонують в повній мірі або працюють неправильно, через що можливі збої робочого процесу і серйозні незручності.
 • Неналежна робота техпідтримки. Якщо вірити відгуками користувачів, чекати відповіді техпідтримки платформи доведиться досить довго.

11 вересня 2018 року Techradar включив «Бітрікс24» в топ-5 кращих безкоштовних хмарних додатків для бізнесу 2018 року.

Ціни

Орієнтовна вартість стандартної версії «Бітрікс24» становить 30 тис. грн, але вартість може варіюватися в залежності від кількості модулів і інструментів.

Висновок

«Бітрікс24» – гнучке рішення з великою кількістю функцій для організації роботи в компанії будь-якого напрямку діяльності. Впровадження, настроювання й адміністрування компонентів програми – досить складна і дорога задача, а на перших етапах роботи можливі помилки і збої. Після завершення адаптаційного періоду кошти, витрачені на програмне забезпечення «Бітрікс24», окупаються з лихвою – воно може виконувати функції корпоративного порталу, платформи для онлайн-навчання і тестування персоналу, системи IP-телефонії, сховища інформації та іншого. Багато користувачів вважають його оптимальним варіантом по співвідношенню ціни і якості на сучасному ринку.

Відео: огляд «Бітрікс24»

https://www.youtube.com/watch?v=jAQjqtEPXfU

Системи дистанційного навчання і тестування персоналу – незамінний інструмент для бізнесу, адже тільки грамотні і професійні співробітники можуть якісно виконувати роботу. При правильному виборі платформи вона стане найкращим помічником керівника, забезпечить ефективне управління і підвищить прибуток.

Співзасновник проекту Fintramplin, відповідальний за його розвиток, рекламу та просування. Пише статті на основі власного досвіду заробітку в інтернеті понад 8 років.

Fintramplin
Додати коментар