Залиште свою оцінку! (1 голосів, оцінка: 5,00 з 5)

Про що слід подумати, перш ніж заводити блог

ведення блогу

Статтю оновлено:

Заробіток на власному блозі – дуже перспективний напрямок. Ви самі собі начальник, і можете заробляти, пишучи про те, що любите.

А якщо у вас є власна сарпав, то ведення блогу для вашого бізнесу значно збільшує трафік вашого сайту, згідно статистики на 55%. Кожен раз, коли ви публікуєте щось у своєму блозі, ви створюєте ще одну можливість бути знайденими потенційними клієнтами.

Але перш ніж завести блог слід задуматись про базові речі, про які і піде мова в цій статті.

Про що ви будете писати в блозі?

Першим кроком у створенні успішного блогу є вибір потрібної теми. Ваша компанія займається розвагами? Подорожами? Продуктами харчування? Якщо є щось, про що у вас вже склалася своя думка, або просто щось, про що ви хотіли б дізнатися більше і поділитися своїми дослідженнями з іншими: можливо, це буде хорошою темою для вас. Або, як щодо області знань, якими ви вже володієте? Блоги – відмінний спосіб позиціонувати себе як експерт у своїй області. Варіанти дійсно безмежні, тому отримуйте задоволення, вибираючи свою тему і дізнавайтеся свою аудиторію. Розуміння ваших індивідуальності покупців може значно вплинути на створення зв’язку з вашими потенційними клієнтами. Чим більше ваші читачі можуть відповідати «голосу» ваших повідомлень, тим більша ймовірність того.

Важливо! Не варто гнатись за прибутком і писати про те, що на вашу думку принесе більші гроші. Зазвичай в таких сферах дуже велика конкуренція і ви не зможете пробитись та отримувати хоч якийсь трафік, особливо, якщо ви початківець.

Вибір назви блогу

Це може здатися найпростішим кроком в ведення блогу, але будьте впевнені, це, безумовно, особливий вид роботи. Насправді, багато людей вважають, що це той самий момент, коли ви можете щось побудувати або навпаки повністю зруйнувати, так як назва блогу по суті стане вашим особистим брендом. Це те, що буде постійно пов’язане з вашим бізнесом і способом, який ви хочете створити. Це стане першим враженням ваших читачів про вашому блозі, тому вибирайте з розумом.

Короткі і прості варіанти найкращі, коли придумуєте назву блогу. Ви захочете мати щось, що ваші читачі легко запам’ятають, але також щось, що пояснює мету блогу. Будьте винахідливі і оригінальні, але майте на увазі, що чим легше вимовити і запам’ятовувати назву, тим більше шансів, що ваші читачі будуть повертатися до вас.

Обов’язково перевірте назву свого блогу на будь-яких платформах соціальних мереж, які ви плануєте використовувати в майбутньому, навіть якщо це не є безпосередньою необхідністю. Куди більше може розчарувати, ніж трата часу, придумуючи ідеальна назва для вашого нового блогу, тільки той факт, що назва вже використовується в Twitter або Facebook іншим бізнесом.

Ця інформація також відноситься до заголовків постів в вашому блозі. Для кожної нової публікації вам буде потрібно нова назва. Незважаючи на те, що ви хочете, щоб вона мала відношення до предмету обговорення в самому пості, буде гарною ідеєю зробити заголовок ще і яскравим. Спробуйте сформувати заголовок поста в формі питання, або відверто питаючи, або трохи побічно. Якщо заголовок – це те, що змушує ваших читачів формувати власні питання в своїй свідомості, тоді це створює досить цікавості, щоб змусити їх читати, поки вони не знайдуть свої відповіді.

Домен блогу

Вибір хоста може стати складним завданням. Веб-сайти з хостингів блогів конкурентоспроможні і їх так само легко знайти, як Starbucks, але іноді занадто велика кількість варіантів може бути заважкою для вибору. Я пропоную перевірити блоги, які ви часто відвідуєте. Вони розміщені на WordPress або Blogger зі зручною навігацією, або вони розміщені на їх власному приватному домені і трохи більш персоналізовані? Чи можете ви підключити цей блог до веб-сайту вашої компанії, щоб пости сприяли вашому SEO?

Насправді немає необхідності, приділяти цьому кроку занадто багато часу. Більшість з найбільш поширених сайтів, які ви знайдете для себе, пропонують безкоштовний хостинг, комплексні шаблони макетів і покроково, щоб ви могли отримати задоволення від фактичного ведення блогу, якомога раніше.

Отримання трафіку на ваш сайт

Причина, по якій ви захочете вести блог в першу чергу, проста: ви намагаєтеся залучити аудиторію до певного предмету або продукту, і «аудиторія» є оптимальним словом. Ви можете вести блог до тих пір, поки не втомитесь, але якщо у вас немає читачів, яка користь від цього вашого бізнесу?

Використовуйте ключові слова, щоб зробити свій блог більш дружнім до пошукової системи і доступним для користувачів. Дослідження показують, що щодня в Google виконується понад три мільярди пошукових запитів. Хоча ключові слова, як і раніше будуть допомагати, ви також повинні бути впевнені, що ви включаєте в свій блог інформацію, яку користувачі знайдуть корисною. Блоги, які використовують занадто багато ключових слів і недостатньо якісну інформацію, матимуть менші шанси на появу в пошуках за допомогою SEO, а це означає меншу увагу, спрямоване на вашу сторінку.

Увімкніть інші соціальні мережі в тактику вашого блогу. Більшість хостів пропонують зручний і простий варіант, що дозволяє автоматично твітити з облікового запису Twitter при додаванні нового поста в блозі. Обмін новим контентом на існуючих сайтах соціальних мереж, таких як Twitter, Google+, LinkedIn і навіть Facebook, допоможе залучити трафік в ваш блог.

Багато блог-платформ надають вам статистику ваших читачів в призначених для користувача настройках, але навіть якщо вони цього не роблять, Google Analytics має безкоштовний сервіс для відстеження цих статистичних даних для вас. Це дозволить вам фактично побачити, звідки приходять відвідувачі вашого блогу, і відповідним чином налаштувати його з метою залучення трафіку.

Розмір має значення

Чим більше інформації міститься в вашому блозі, тим більша ймовірність того, що вона з’явиться в результатах пошуку читача або потенційного клієнта (SEO).

Однак перевантаження інформацією може стати важливим фактором, тому будьте впевнені, що ви дотримуєтеся теми, зберігаючи повідомлення цікавим і не розписуючи на 1500 слів про походження жувальної гумки. Оскільки ключові слова не так корисні з моменту введення алгоритму Колібрі в Google, переконайтеся, що ви активно працюєте над наданням корисної інформації, а не просто набиваєте цими ключовими словами непотрібні пости в блозі.

Будьте послідовними

Це може здатися не таким важливим аспектом, але успішне ведення блогу вимагає певних організаційних навичок.

Вкрай важливо для успіху вашого блогу вести графік завдань йди щоденник, плануючи майбутні пости і дотримуючись плану. Читачі будуть покладатися на певний розклад публікацій, і ви побачите, що статистика трафіку різко впаде, якщо ви допустите занадто великі тимчасові проміжки між повідомленнями. Існує безліч ресурсів, які допоможуть вам відстежувати планування, від електронних таблиць до завантажуваних сторінок щоденника. Просто знайдіть найбільш підходящий конкретно вам.

Дотримуйтеся правових норм

Так, це може здатися дещо дурною порадою. Я маю на увазі, це блог. Що ви можете зробити, щоб порушити закон? Відповідь: авторські права.

Звичайно, є ще багато чого, але якщо ви не плануєте починати блог з пліток, які потенційно можуть «подарувати» вас судовим процесом за дезінформацію, авторське право – це головне, про що потрібно пам’ятати.

Будь оригінальним. Це узгоджується з порадами про знання вашої аудиторії і їх інтересів, а також не відходить надто далеко від теми. Але також важливо пам’ятати, що дослідження, які навіть проводяться в інтернеті, повинні бути процитовані. У наш час під рукою є безмежна доступність до знань. Інформація знаходиться там, для всіх, хто хоче просто простягнути руку і отримати її. Звичайно, немає нічого ганебного в зборі інформації і статистики з різних веб-сайтів або навіть інших блогів, але не забудьте повідомити своїм читачам, звідки вона взялася.

Наприклад, фотографії. Це те, що досить мало людей насправді вважають порушенням авторських прав. Хороший блогер ніколи не скопіює думку іншої людини слово в слово без належного цитування. Вони напишуть власну думку. Це рідко трапляється з фотографіями, використовуваними в блогах. Скільки людей ви знаєте, які збираються витратити час і енергію на дослідження своєї теми, написання цікавого поста, а потім збираються зробити фотографії самостійно для включення в повідомлення? Насправді, так не буває. Але давайте не будемо забувати, що фотографи – це художники, які вкладають свій час і енергію (не кажучи вже про ноу-хау) в отримання цих зображень, які люди, як правило, потім отримують в своє розпорядження.

Є багато сайтів, які пропонують безкоштовне використання фотографій. Просто не забудьте спочатку прочитати їх умови.

Посилання

Людям подобається бачити посилання.

Повідомлення в блозі може бути заповнене корисною інформацією, але вашим читачам може набриднути постійно відкривати нові вкладки в своєму браузері, щоб спробувати щось або знайти інформацію про щось, що було не зовсім ясно. Додаючи посилання для натискання, ви робите їх життя набагато простішим, і вони, безумовно, оцінять це.

Ще один фантастичний спосіб отримати більше трафіку в вашому блозі – це посилання на ваші власні попередні повідомлення, що мають відношення до поточної теми, але не слід недооцінювати силу посилань на зовнішні блоги. Ви не тільки покажете своїм читачам, що ваша думка не є повністю упередженою, але ви також будете вибудовувати відносини з іншими блогерами і пропонувати їм інтерактивну взаємодію на вашій сторінці і, можливо, навіть посилатися на вас в майбутньому. Що в свою чергу лише зміцнить позицію вашого блогу.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про