Залиште свою оцінку! (1 голосів, оцінка: 4,00 з 5)

Переоптімізація тексту, як це виправити?

переоптимізація сайту

Статтю оновлено:

З метою вивести сторінки свого сайту на перші місця, вебмайстри часто вживають заборонені прийоми. Іноді оптимізації буває аж забагато. Що таке переоптимізація і як цього уникнути – читайте в статті.


Для заробітку на власному сайті треба вивести його в топ Гугла чи Яндекса (а краще одразу обох). Щоб зайняти ТОП видачі, потрібно точно знати, що таке SEO і розбиратися хоча б в основних факторах ранжування. На жаль, деякі власники сайтів вважають себе професіоналами, прочитавши 2-3 статті на цю тему і допускають в оптимізації критичні помилки.

Переоптімізація тексту, як її виправити? Якщо ви спостерігаєте, як просідають позиції по одному із запитів, хоча ви грамотно оптимізували контент, швидше за все ви перестаралися.

Оптимізувати потрібно кожну сторінку, але робити це потрібно правильно, інакше всі зусилля дадуть тільки негативний ефект.

Допустимі норми оптимізації тексту

На сторінках нашого блогу вже розповідалося, як правильно оптимізувати контент. Якщо говорити коротко, потрібно виділити ключові слова, написати об’ємний текст, встановити перелінковку, отримати природні посилання і красиво все це оформити.

Щоб обійти конкурентів, багато новачків допускають помилки, виконуючи всі ці дії.

В основному, вони додають занадто багато ключових слів. Кожна фраза або слово, за якими просувається сторінка, повинні грамотно вписуватися в текст.

Переоптимізація і пошуковики

Якщо добре постаратися, можна без втрати якості впровадити хоч 20 ключів, але як до цього поставляться пошукові системи? Замість того, щоб поставити сторінку на перше місце, вона буде на далекій від позиції ТОПу. Текст переоптимізований, тому він не буде вважатися якісним. Як наслідок – заробляти без вкладів на власному сайті буде дуже важко.

Сторінка виводиться на перше місце видачі, якщо вона наповнена якісним, а найголовніше відповідним контентом. Як визначати релевантність сторінок сайту ми вже розповідали, слідкуйте за цим, адже пошуковики намагаються підібрати найкращі результати пошуку для своїх користувачів.

Знову ж скажемо по-простому, ваша стаття повинна бути найкращим джерелом для людини, яка ввела певний запит.

Що робити, якщо текст переоптимізований?

З допомогою технічної підтримки пошукових систем можна з’ясувати причину поганих позицій. Не завжди вони відповідають у шаблонному форматі «Покращуйте сайт», іноді вказується одна причина – наприклад, переоптімізація тексту. Переоптимізація – завжди негативно буде впливати на статус вашого сайту. Якщо ви не хочете, щоб ваші тексти потрапляли під санкції, враховуйте наступне:

  • якщо позиції знижуються – перевірте щільність (“тошноту”) ключових слів і знижуйте обсяг прямих входжень (точного збігу ключових слів);
  • перевірте, яке слово (фраза) частіше зустрічаються в тексті, якщо це ключові слова, то знижуйте їх концентрацію до 5% (вважаєте, скільки разів згадується слово, ділите на загальну кількість слів і множите на 100, або скористайтесь відповідними сервісами);
  • великий обсяг тексту це добре, але з хорошою фантазією можна написати матеріал до 10 000 символів на тему «Як заробити на іграх». Робити цього не варто, занадто багато води в тексті призводить до негативних наслідків;
  • коли купуються посилання для просування сторінки, проблеми з’являються через повну відповідність анкору заголовку сторінки. Потрібно розбавляти анкор, інакше пошукові системи легко визначають накрутку;
  • переоптімізація іноді з’являється по причині неправильного використання тегів. Якщо з’являються проблеми, аналізуйте вміст тегів (найчастіше спостерігається підвищена концентрація ключів в тегах підзаголовків h1…h10);
  • враховується і якість самого матеріалу. Коли в нього включено картинки, посилання, відеоролики, підзаголовки, різні списки і виноски, інфографіку та інші елементи, що це подобається пошуковикам і відвідувачам.

 

При створенні текстового контенту потрібно знати чітку межу між білим і чорним SEO. Намагатися вивести сайт на перші позиції потрібно обов’язково, однак робити це потрібно правильно, тому, спочатку навчіться оптимізувати, а вже потім проводьте оптимізацію роботу.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про