Оцініть статтю!

Що потрібно зробити перед переходом з офісу на фріланс?

як перейти з роботи в офісі на фріланс

Офісна робота стомлює і швидко пригнічує. За статистикою, величезна кількість офісних працівників мріє піти з роботи, знайшовши щось більш цікаве. Оскільки варіанти в інтернеті є завжди, потрібно розглядати їх в першу чергу. Тисячі користувачів вже працюють фрілансерами і отримують не менше середньої зарплати в офісах.

Що потрібно зробити перед переходом з роботи в офісі на фріланс? Не можна просто взяти, звільнитися з роботи і присвятити себе віддаленому заробітку. Спочатку необхідно підготуватися до цього.

Всім відомо, чому люди хочуть стати фрілансерами – це вільний графік, ніяких зауважень від начальства, можливість розвиватися і відсутність фінансових обмежень.

Фріланс кращий від офісної роботи, підготуйся і міняй роботу

Не варто кидати основну роботу відразу, тому що фрілансеру потрібно якийсь час на розвиток. З першого дня на гарний прибуток розраховувати не доводиться, тому спочатку необхідно поєднувати два види діяльності.

Крім цього, вам потрібно виконати наступні дії

Скласти фінансовий план – з грошима перший час будуть проблеми в будь-якому випадку, так як на стабільну зарплату від фрілансу можна розраховувати тільки після декількох років активної роботи. Розрахуйте можливий прибуток і складіть запасний план, щоб у разі нестачі грошей, не з’явилося серйозних проблем.

Організувати робоче місце – офіс буде вдома, тому потрібно створити сприятливу обстановку, в якій ви будете проводити величезну кількість часу. Мова йде не тільки про крісло і комп’ютері, потрібно знайти кімнату, де ви спокійно зможете займатися справами, не відволікаючись.

Врахувати всі тонкощі – починаючи з обходу конкурентів, закінчуючи з’ясуваннями, скільки брати за роботу фрілансеру. Тільки коли починаєш займатися віддаленою роботою, стає зрозуміло, наскільки багато всяких дрібниць слід врахувати. Також не забувайте, що ви самі собі начальник, а це покладає на плечі ряд додаткових обов’язків.

Швидкість та ефективність – запорука успіху фрілансера

Навчитися виконувати роботу швидко – так як від швидкості залежить продуктивність. Тренуйтеся, збільшуйте навички, шукайте способи автоматизації і встановлюйте необхідні програми. Чим менше часу витрачається на замовлення, тим більше його залишається для співпраці з іншими клієнтами.

Вміти передавати замовлення – навіть новачкам краще відразу підготуватися до ситуацій, коли не буде вистачати часу на виконання всього обсягу роботи. Відмовлятися від замовлень недоцільно, а найкращий спосіб вийти з такого становища, це найняти інших фрілансерів (частину оплати залишаєте собі).

Знайти хоча б пару постійних клієнтів – які забезпечать мінімальний прибуток, щоб ви могли прожити. Для цього доведеться багато працювати, а ми рекомендуємо вам шукати вакансії і замовлення на Weblancer. Клієнти знають, що на цьому сайті працюють справжні професіонали, тому найчастіше замовляють послуги саме там.

Як почати роботу фрілансера

Даний список можна було б доповнити пунктами про створення портфоліо або інформацією про самомотивацію, але про це майже всі знають. Піти з офісу у фріланс цілком реально, тільки потрібно постаратися зробити перехід плавним.

Зараз кількість віддалених працівників невпинно зростає, що зовсім не дивно.

Люди розуміють, що така діяльність володіє масою переваг, а знайти своє місце можуть навіть новачки. Нерідко на біржах відкривають вакансії операторів інтернет-магазинів і адмінів груп у соціальних мережах, на таку посаду зможете вийти і ви. В будь-якому випадку віддалена робота в інтернеті завжди знайдеться для людей, які готові працювати.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про