Відкриття тренувального пейнтбол-клубу як бізнес-ідея

бізнес на пейнтбольному клубі

Останнім часом в Україні величезну популярність набирає гра в пейнтбол. Тому поговоримо про бізнес на пейнтбольному клубі, як організувати та скільки можна заробляти.

Пейнтбол – це одна з спортивних ігор, в якій гравець з автоматом в руках, грає роль бійця. Зазвичай всі гравці розбиваються на дві команди і ведуть бій між командами. Кількість команд і гравців у ній може змінюватися залежно від бажання учасників. В якості снарядів використовують кульки з фарбою.

До недавнього часу ця гра була не доступна для широкого кола осіб. Пейнтбол вважався заняттям по спеціальній підготовці агентів різних спецслужб, таких як ФСБ, ЦРУ і багато інших. Зараз ця захоплююча спортивна гра доступна практично кожному. Гра вважається ще зовсім новою і ще не встигла набриднути, а це значить, що пейнтбол можна вважати відмінною ідеєю для бізнесу.

З чого почати організацію пейнтбольного клубу як бізнесу

Щоб реалізувати цю ідею вам знадобиться територія, на якій будуть проводитися «військові дії». Перед тим як просити дозвіл у адміністрації вашого міста, було б непогано отримати підтримку в комітеті фізкультури і спорту.

Після того як питання з територією буде вирішене, необхідно купити необхідне обладнання для заробітку на пейнтболі. До нього відносяться камуфляж (одяг), маски, каски, зброя (маркер), боєприпаси (кульки з фарбою) і т. д. В середньому вартість одного комплекту обійдеться в 10000-15000 гривень. Слід вибирати тільки якісні вироби, щоб у ваших клієнтів не було травм. Для старту бізнесу необхідно хоча б 6-8 таких комплектів.

Облаштування ігрового майданчика. Периметр необхідно обгородити дрібною сіткою, через яку не будуть пролітати кульки з фарбою, а глядачі зможуть вільно насолоджуватися поєдинком. Сам майданчик повинен бути оснащений спеціальним «рельєфом». Рельєф повинен бути таким, щоб гравці могли ховатися під час атаки, переміщатися, будувати стратегію бою. Для цих цілей ідеально підійдуть дерев’яні укриття, старі покришки, окопи і насипи. Це все можна дістати «за копійки» або ж безкоштовно. Це допоможе розвивати бізнес на пейнтбольному клубі.

Читайте статтю про бізнес на чистці подушок

Бізнес на пейнтбольному клубі – який дохід

При діючому пейнтбол-клубі ви будете отримувати дохід від плати за участь, прокату спорядження, продаж кульок з фарбою. Наприклад, можна брати плату за годину оренди спорядження. Найчастіше спорядження надають для учасників безкоштовно, отримуючи прибуток тільки за продаж кульок з фарбою. При цьому, при оплаті лише за оренду форми, охочих пограти в пейнтбол стане у багато разів більше, що перевищить доходи за продаж куль. У середньому пейнтбольний клуб окупається за 8-10 місяців.

Дізнайтесь про способи заробітку з вкладеннями грошей.

Якщо ви є власників діючого клубу, то можете залишити свій відгук з контактами нижче. Ми в свою чергу його прикріпимо до даної статті. Не соромтеся залишити пару рядків не так вже й складно.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про