Оцініть статтю!

Партнерські програми для заробітку: плюси і мінуси

Партнерська програма для заробітку

Партнерські програми для заробітку – це хороший спосіб заробити в Інтернеті. Однак кожна робота має свої плюси та мінуси. В інтернеті дуже поширені захоплені відгуки щодо співпраці з партнерками, однак про недоліки чомусь мовчать. Але, нажаль, багато новачків постраждали від браку такої інформації.

Звісно, з досвідом всі навчаються використовувати партнерські програми для заробітку, якісно просуваючи свої посилання на потрібних ресурсах. Аля для початку дізнайтеся про недоліки такої роботи і способи їх вирішення.

Основні плюси партнерок

Популярність використання партнерських програм в Україні, зумовлена наступним:

 1. Пасивність. Для деяких людей це найголовніший плюс роботи. Ви можете провести кілька активних дій (реєстрація, розміщення, реклама), а потім весь тиждень «знімати вершки». Також посилання можна розмістити на своєму ресурсі.
 2. Прибутковість. Досить неоднозначний плюс. Деякі користувачі з перших днів отримує до 15 тисяч гривень за місяць, а хтось вдовольняється копійчаними відрахуваннями. Все залежить від ряду факторів: ефективності роботи, реклами, якості додаткового тексту. Деякі люди відразу розбираються в таких моментах, а інших проходиться читати навчальну літературу.
 3. Отримання досвіду. Працюючи з партнерськими програмами ви зможете розібратися у всієї «кухні» інфобізнесу і з часом стати не «партнером», а «продавцем». Отримуйте досвід, розвивайтеся, й пересувайтеся далі.

Партнерські програми для заробітку: поширені мінуси

Не зважаючи на перелічені вище переваги роботи з партнерками, існує багато підводного каміння. В цій статті ми згадаємо лише найбільш розповсюджені недоліки:

 1. Непостійність. Складно передбачити, скільки людей куплять товари за вашим партнерським посиланням. За минулий місяць дохід може становити 15 тисяч гривень, а в цьому місяці всього 6 тисяч. Саме тому деякі люди не наважуються зробити цей спосіб заробітку в Інтернеті основним.
 2. Складно відстежити доходи. Доводиться довіряти статистиці, а також тому, що продавець буде чесно відраховувати ваш відсоток. Є багато шахрайських систем, коли продавці дурять своїх партнерів. Працюйте тільки з перевіреними партнерськими програмами.
 3. Ризики. Ризиків у цій справі дуже багато. Ви витрачаєте час, сили, енергію, фінанси на розміщення своїх партнерських посилань. А продавець раз – і зняв товар із продажу. Всі ваші зусилля виявилися марними.

Рішення мінусів

Для того, щоб підтримувати рівень доходу з партнерських посилань на певному рівні – завжди проявляйте активність. Коли дохід маленький, помножте кількість перевірених посилань. Можна взяти ще кілька партнерських програм для заробітку під своє керівництво.

Шукати людей, які готові витрачати гроші в Інтернеті не обов’язково. Можна навпаки, розповідати про сервіси для заробітку. Як правило, на них працюють багаторівневі партнерки. Гроші надходять у вигляді відсотків від доходів. Умови скрізь різні, також як і види діяльності:

 1. Wmmail – на поштовику 5 рівнів рефералів, з їх доходів надходить від 1% до 10%. На сайті люди заробляють через прості завдання, на перегляді сайтів та продажі статей;
 2. Seosprint – аналог попередньої системи. Тут основний заробіток – це дрібні доручення. Винагорода реферера до 40% (2х рівнева партнерська програма для заробітку);
 3. Advego – біржа створена для заробітку на копірайтингу, але також її використовують для роботи з дрібними замовленнями. Сервіс виплачує 25% партнерам;
 4. Teaser – ресурс, який пропонує заробіток на перегляді реклами. З оплачених банерів приходить 10%, за виконання завдань рефералами дається 2% з доходу (всього 5 рівнів);
 5. Rucaptcha – самий простий заробіток на введення капч. Від заробітку рефералів перераховується 10%.

Таким чином, якщо користувачі зареєструються на цих порталах за вашими посиланнями та почнуть активно заробляти, ви будете отримувати свій відсоток. Використовуйте партнерські програми для заробітку правильно. Сподіваємось, що ця невеличка публікація допоможе вам в цьому.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про