Залиште свою оцінку! (1 голосів, оцінка: 5,00 з 5)

Партнерська програма ePN – як заробити на інтернет-магазинах

Хочеш за 5 хвилин перетворитися з простого веб-майстра в партнера найбільшого інтернет-магазину на планеті? Особисто тебе відокремлює від цього буквально 2 кроки.

Крок 1. Зверни увагу на китайський магазин AliExpress. Вони примудрилися зібрати на одному майданчику більше 50 мільйонів товарів. Вони виставили на свої товари такий цінник, що їх замовляють навіть з Бразилії та США. А більше всіх товари з Китаю купують наші співвітчизники. Подивися уважно по сторонах. Ти обов’язково побачиш поруч з собою хлопця, який вже купив собі на Аліекспресс смартфон. Якщо поруч такого хлопця раптом немає, то обов’язково є дівчина, яка купила на Алі купу кофтинок або косметики.

Громадяни України роблять на Алі астрономічну кількість покупок (більше 5 мільйонів за 6 місяців). І всі ці товари можеш продавати їм ти. А за наведених покупців китайські партнери готові платити тобі комісійні. Стало цікаво? Тоді переходь до другого кроку.

Крок 2. Зареєструйся на сайті офіційної партнерської програми Аліекспрес ePN. Реєстрація дуже проста. Навіть якщо у тебе немає великого досвіду роботи з партнерками, з тебе все одно не зажадають інфи про джерела твого трафіку. Не буде ніякого апрува тривалістю півтижня і подальшої принизливої відмови. Просто придумай собі логін, вкажи адресу електронної пошти (для зв’язку), придумай пароль, назви своє ім’я і прізвище. Далі сміливо тисни на кнопку “Реєстрація”. Це все. У тебе вже є особистий кабінет на ePN. Тепер ти – партнер AliExpress.

реєстрація

Що це дає?

Ну, по-перше, ти вже і так виділився з сірої маси і став частиною команди світового лідера продажів через інтернет. Комусь і цього вже достатньо. А якщо тобі хочеться чогось більшого, можеш скористатися можливістю заробити до 8,5 % комісійних від кожного проданого тобою товару. Багато це чи мало?

За 5 днів березня 2018 року партнери ePN продали, наприклад, майже 120 смартфонів Xiaomi Redmi 5 і заробили на цьому 1 233 $. Яку кількість від цих смартфонів міг би продати ти? Двs штуки, 10 % або половину? Прикинь сам і сам порахуй суму можливого заробітку.

Скажу чесно, що у Аліекспресс крім ePN є ще інші партнери. По-перше, своя партнерська програма є на самому сайті. По-друге, оффер «AliExpress» є у Admitad. Але в українських веб-майстрів ePN все одно вважається найбільш просунутою партнеркою по Алі. По-перше, у них вищі відрахування (Admitad новачкові більше 8 % не заплатить). Але найголовніше – інструментарій для заробітку у ePN багатший і цікавіший. Чим? Давай про все по порядку.

Основні особливості ePN

  • Періодичність виплат – миттєво (мінімальний вивід 10 доларів)
  • Можливості Диплінк, вибірка топ-товарів по комісії, купони, власна CMS
  • Платіжні системи
  • Кількість офферів – 50 мільйонів товарів
  • Холд 30-90 днів
  • Типи офферів електроніка, одяг, взуття, товари для спорту, дитячі товари, інше

Інструменти для заробітку ePN

Отже, після реєстрації ти потрапив в Особистий кабінет. Тут ти зможеш ознайомитися з акціями та новинами, звернутися за допомогою в техпідтримку, подивитися на свою статистику (кількість переглядів твоєї реклами, кількість замовлень і розмір твого заробітку).

Кажеш, що твоя статистика поки порожня? А у техпідтримки ти можеш запитати: «А як тут швидко заробити багато грошей?» Тоді зверни увагу на пункт меню «Інструменти». Ось тут і лежать усі ті пристосування, за допомогою яких ти зможеш продавати телефони Сяомі, чи що ти там хотів, і заробляти долари.

Інструмент № 1 – партнерське посилання

Ти можеш отримати партнерське посилання на будь-який самий хітовий товар Аліекспрес. Хочеш дізнатися, який товар найбільш продаваний? Тоді зайди в “інструментах»в “Топи товарів”. Тут ти побачиш топ-100 товарів за поточний місяць за кількістю продажів і за доходом, який вони принесли веб-майстрам. Можеш вивчити топ по всьому сайту, можеш зробити вибірку по окремій категорії, з якою будеш працювати. Тут же ти отримаєш своє перше партнерське посилання.

Напиши на хіт продажів з Аліекспресс огляд для свого блогу. Або скористайся популярним товаром як арбітражник цінним оффером. Або запости ссилочку в соцмережах і на форумах (для цього посилання можна і скоротити, щоб не відлякувати поважних покупців довгим рядком з незрозумілих знаків).

Коротше, варіантів просування посилання в Інтернеті маса. Шукай свій, залучай трафік і заробляй відсотки.

Інструмент № 2 – банери

Адміністрація ePN вже зараз приготувала для тебе більше 800 (!) креативів різного розміру і різної тематики. Тобі залишилося тільки вибрати потрібний. Повісь банер до себе на сайт. Якщо вирішив арбітражити, запусти креатив в банерну мережу. Не хочеш Типовий банер? Виготов авторський і прикрути до нього своє індивідуальне посилання.

Якщо ти просуваєш якусь певну тему, підбери собі відповідні тематичні креативи. Якщо у тебе розважальний сайт «потроху про все», встанови на нього smart-банер (ротатор банерів). Система сама буде відкручувати на ньому найвигідніші і цікаві на сьогоднішній день пропозиції.

Думаєш, що це все? Помиляєшся. Крім звичайних посилань і рекламних банерів партнерка пропонує веб-майстрам 2 варіанти власноруч розроблену CMS для швидкого створення партнерського інтернет-магазину (є простіше, є складніший варіант). Розроблений на основі цього інструменту сайт буде виглядати приблизно так:

магазин аліекспрес для партнерства

Тобі залишиться тільки просунути магазин на хоч якісь високі позиції у видачі пошукових систем. Сайт буде наповнюється найприбутковішими товарами з Аліекспрес автоматично за допомогою завантажуваного на нього дампу.

Скільки можна тут заробити

Ну, про відсоток я тобі вже сказав. Це до 8,5 % з проданих при твоїй допомозі товарів. При досягненні великих обсягів продажів (понад 10 000 $) процентна ставка тобі буде збільшена аж до індивідуальної, спеціально для тебе придуманої. Скільки лідів ти зможеш організувати за місяць, залежить тільки від кількості і якості генерованого тобою трафіку (тобто від тебе).

Тепер про холди. Тут інформація не така приємна. Великий холд – це один з мінусів роботи з Аліекспрес. Для того, щоб твій дохід став доступний для виводу, треба, щоб покупець підтвердив отримання товару (а це 30-50 днів з моменту його оплати). Плюс ще необхідно підтвердження з боку бухгалтерії Аліекспресс (в гіршому випадку – ще 30 днів).

Виведення грошей здійснюється практично миттєво. Перерахування відбувається на доларові гаманці Webmoney, карту ePayments (без комісії), Wire Transfer. Мінімальна сума виводу – 10 $.

Ще трохи про неприємне

У жовтні 2015 року партнерка (з ініціативи AliExpress) різко змінила умови співпраці. Справа в тому, що до цього партнерські cookie встановлювалися залученим покупцям на місяць. Якщо відвідувач переходив за твоїм посиланням на Аліекспрес, вибирав в магазині для себе товар, а замовляв його через 20 днів, то ти все одно отримували свою партнерську винагороду. Тепер cookie діють тільки під час сесії (поки користувач сидить на сайті за твоїм посиланням). Якщо залучений тобою клієнт перейде в магазин, збереже сторінку з товаром в закладках, а замовить його завтра, Аліекспрес комісійні тобі за це не заплатить. Виходить, що привів покупця ти, але в підсумку він дістався хитрим китайським товаришам на халяву. А якщо врахувати, що рішення про купівлю дорогих товарів приймаються далеко не відразу, то зрозуміло, що багато веб-майстрів втрачають пристойну частину свого заробітку.

Підсолодити пілюлю вирішили підвищенням комісії (раніше вона була в середньому 2,4 %) і тим, що всі товари стали партнерськими. До цього чи не половина товарів у програмі не брала участь.

З урахуванням всіх плюсів і мінусів дохід деяких веб-майстрів не змінився, деякі втратили до 30 % заробітку, деякі пішли з партнерки взагалі. За оцінками учасників програми, найменше постраждали власники якісного цільового трафіку (сайтів з оглядами товарів). Найбільше втратили веб-майстри, що працюють з пошуковим трафіком. Якраз їх клієнти і робили свої покупки не при першому, а під час наступних відвідувань Аліекспрес. Тепер весь прибуток від таких продажів дістається нахаляву жителям Піднебесної.

Відвідувачі ж оглядових сайтів часто спочатку заходять на російський сайт-рекламодавець, з нього переходять на Аліекспрес, а потім роблять там покупку. Тут шанс заробити собі гроші зберігається (згадай про 120 телефонів Xiaomi і 1 200 доларів комісії за 5 днів). Як висновок: не лінуйся, пиши якісні сайти для людей. І будеш сьогодні багатшими, ніж вчора, а завтра багатшими, ніж сьогодні.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про