Заробіток з допомогою iPhone – 3 способа і перевірені сайти

заробити на айфоні

Розвиток нових технологій викликає у багатьох сумніви, а іноді навіть і невдоволення – а раптом роботи замінять людей і ми всі залишимося без роботи? 

Читати далі

Як заробити на інфопродуктах? Де і наскільки вигідно це робити

Як заробити на інфопродуктах

Будь-яка інформація – це гроші, а за роки роботи в будь-якій сфері, ми збираємо її у величезних кількостях. Навіть звичайний життєвий досвід може стати інформаційним джерелом, а на його основі можна написати електронну книгу, записати серію відео уроків, допомоги і так далі.

Читати далі

Як заробити за 5 хвилин – ТОП способи і реальні приклади

Як заробити за 5 хвилин

Люди рідко надають сенс такого незначного відрізку часу, як п’ять хвилин, який йде на дрібниці на зразок телефонної розмови, читання блогів або постів в соціальних мережах. Проте, за 5 хвилин можна швидко заробити гроші, і прикладів цьому безліч.

Читати далі

Онлайн-консалтинг – як заробити на консультаціях онлайн, якщо ви експерт в своїй справі

Онлайн-консалтинг

Консалтинг протягом довгого часу був вкрай прибутковою нішею, проте раніше можливість працювати в ній мали лічені одиниці, які як правило, мають профільну освіту саме в галузі Консалтінгу, або суміжних областях. Однак в даний час, з розвитком інтернет-технологій, багато професіоналів у своїй галузі отримали можливість заробити на накопичених ними знань за допомогою онлайн консультацій. Що таке онлайн-консалтинг простими словами Після того, як фахівець досягає певного рівня в своїй професії, у нього з’являється можливість або продовжити роботу в даній галузі, або почати навчати цьому інших. Онлайн-консалтинг заснований на тому, що багато людей вважають за…

Читати далі

Переваги та недоліки різних видів інвестування – плюси і мінуси вкладення грошових коштів

Переваги та недоліки інвестування

Інвестиції – це вкладення грошей на тривалий період в різні фінансові інструменти. Основна мета – отримання прибутку в майбутньому. Якщо в результаті фінансової операції НЕ передбачається отримання доходу, це не відноситься до інвестування. 

Читати далі

Як створити онлайн-школу з нуля

Як відкрити онлайн-школу

Сьогодні стало популярним навчання в онлайн-школах. Люди вивчають іноземні мови, малювання, психологію, проходять освітні, кулінарні тренінги і навіть курси з прибирання будинку і укладання дітей спати в зручному режимі, отримуючи знання і спілкуючись з викладачем через інтернет. 

Читати далі

Чим можна зайнятися в декреті щоб заробити від 300 $ + корисні поради

Чим зайнятися в декреті

Очікування малюка – хвилюючий і приємний період життя жінки. Ну, ось дитина з’явилася на світ, молода мама пристосувалася до нового ритму життя, а через кілька місяців усвідомила – у неї залишається вільний час.

Читати далі

Як заробити на здачі крові – скільки платять, важливі нюанси та вимоги до донора

заробити на здачі крові

Про можливість здати кров і отримати за це гроші знають не всі. Комусь ці відомості і не знадобляться. Але тим, хто хоче стати донором хоч з альтруїстичних, хоч з меркантильних міркувань, знати основні нюанси, пов’язані зі здаванням крові, включаючи матеріальну складову цієї благородної справи, буде корисним.

Читати далі

Як заробити в кризу і вижити в непростій економічній ситуації?

Як заробити в кризу

Життя в економіці залежить від попиту. Якщо ніхто не купує, немає сенсу робити. Основне джерело попиту – це населення. Всі промислові товари в підсумку «конвертуються» в продукти і послуги для населення, які воно і споживає.

Читати далі

Тут зібрані інші способи заробітку в інтернеті, які не підійшли до інших категорій. Ви знайдете тут як відомі, так і достатньо рідкісні види роботи онлайн, які можуть приносити великі прибутки.