Оцініть статтю!

Онлайн суперечки на гроші

Спори на гроші онлайн

Онлайн-суперечки на гроші — це відмінний спосіб заробити, якщо у вас непогано виходить вигравати суперечки з друзями або колегами. Тому поговоримо про спори на гроші в інтернеті.

Сперечатися з ким-небудь набагато вигідніше, ніж робити ставки в букмекерських конторах на виграш тієї чи іншої команди. А також вигідніше, ніж грати в казино, де перемога від вас практично не залежить.

Найголовніше, що ставки можна робити на будь-які майбутні події у світі технологій, фінансів, політики і спорту. Або створювати завдання з розряду «а вам слабо?» .

Завдяки серії вдалих спорів на гроші, нам вдалося піднятися з 200 до 500$ всього за місяць. Це досить вигідне вкладення грошових коштів в 2016 році. Тема досить нова і тільки набирає обертів, тому існує лише декілька відмінних сервісів онлайн-спорів на гроші.

BetOnMoney — суперечка на гроші

BetOnMoney — найбільший сайт онлайн-спорів на гроші в Рунеті, де дуже багато тем для ставок. Сервіс виступає в якості арбітра, який стежить за тим, хто виграє і кому слід присвоїти призові гроші.

Нам вдалося за місяць піднятися з 100 до 280$, просто вгадуючи результат спортивних подій. Крім цього на сервісі можна виконувати завдання за гроші, де ризиків практичний немає.

Приміром був спір на 50$, що неможливо з’їсти 10 мух за 60 секунд і на цей спір знайшовся свій герой, який виконав це.

Інвестування в онлайн-спори

Спорить з іншими досить веселе заняття і швидко набирає обертів, тому BetOnMoney вирішив розвиватися в цьому напрямку на всю країну! Без реклами їм вдалося залучити аудиторію в 5 000 тисяч людей, які створили понад 30 000 тисяч спорів, а уявіть що буде, якщо пустити рекламу.

І для цього вони організували інвестування грошей в онлайн-спори, а точніше сайт BetOnMoney, де будь-який бажаючий може зробити внесок від 50 до 5 000$. Інвестор буде отримувати дивіденди від 12 до 15% щомісяця, що прибуток складе від 40 до 80% за рік без ризиків.

Основні сервіси спорів на гроші

Для того, що б інвестувати свої гроші в BetOnMoney, досить зареєструватися на Startupum, де можна переводити гроші з різних електронних гаманців без комісії.

Boodu Club — завжди має велику кількість суперечок на гроші і дає можливість відмінно заробити на цьому. Найголовніше там багато людей, хто хоче прийняти ваші суперечки.

На Boodu найпопулярніші суперечки на тематику спорт і форекс, що дуже сподобалося нашій команді. За перший місяць випробувань, нам вдалося заробити 80$, вигравши 9 спорів з 10.

Якщо до ставок застосовувати професійні навички, то можна почати відмінно заробляти на даному сайті. Тим більше, сайт має багато досить безглуздих ставок, які практично не мають шансу на перемогу.

Висновок про суперечки

Онлайн-дебати на гроші скоріше за все не стануть основним способом заробітку, проте можна інвестувати 10% свого прибутку в місяць і швидше за все гроші повернутися з відсотком.

Робити ставки на який-небудь результат досить ризикована справа, тому не рекомендуємо ставити по 1000$ або навіть 2000$ тому, що програти такі гроші буде дуже прикро.

А от невеликі ставки в 10-20$ досить відмінна ідея, особливо якщо ви щасливець. Тоді можна мати стабільний прибуток в 50-150$ кожен місяць.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про