Огляд популярних лохотронів в мережі

поширені лохотрони в інтернеті

Статтю оновлено:

Прибутковий інтернет бізнес цікавить багатьох людей і деякі навіть роблять спроби в ньому заробити. Тому поговоримо, про лохотрони, які можуть нашкодити на початкових етапах розвитку.

На жаль, разом з якісними сервісами і реальними методами, рекламуються лохотрони. Шахраї постійно щось вигадують і роблять все, щоб люди їм повірили.

Огляд популярних лохотронів в мережі ми вирішили написати, щоб кожен наш читач знав про найпоширеніших схем обману.

Попереджений значить озброєний – відповідний вираз для пояснення цієї статті. Розберіться в шахрайських способах і не допускайте помилок, як інші новачки.

Як не попадися на лохотрони в інтернеті

Нещодавно ми розповідали про роботу, яку пропонують шахраї. Там була представлена інформація для всіх, хто цікавиться онлайн заробітками і хоче розібратися, чи реальний спосіб заробітку йому пропонують.

Уважність – це найкращий спосіб обійти шахрайські пропозиції, серед яких часто трапляються:

Генератори електронних грошей – різні сервіси та програми, що генерують валюту. Їх робота пояснюється по-різному, але всі вони є обманом. З повітря гроші не з’являються, тому краще відмовитися від подібних пропозицій.

Опитування та кліки – хоч і не обманний метод заробітку, новачків часто ловлять на вудку. Їм пропонують великі гроші за перегляд сайтів і заповнення анкет, хоча винагороди тут мінімальні.

Онлайн казино – пропонують обігравати завдяки хитрим методиками. Ніякі стратегії гри в слоти не гарантують постійних виграшів, а створюють їх найчастіше тільки для реклами та залучення клієнтів на шахрайські ігрові сайти.

Вигідні інвестиції – найбільш часто зустрічається вид обману. Користувачам пропонують вкладати гроші під нереальні відсотки, а після поповнення рахунку вони не отримують ні копійки.

Обмін грошей – метод обману, який зараз не так часто використовується. Людям радять обмінники, де можна отримувати прибуток, конвертуючи валюту. Це ще один вид шахрайства, в якому рекламуються не якісні сервіси.

Відомі розводи та шахрайські схеми в інтернеті

Автозарабіток – привертає увагу багатьох людей, так як всі хочуть пасивно заробляти. Немає програм і сайтів, які  б стабільно приносили понад 1000 рублів в місяць, хоча це сильно завищена планка.

Чарівні гаманці – можуть повертати гроші в подвійному обсязі, якщо перевести на них будь-яку суму. Ви правда вірите в це? Це ж очевидний розвод, ніхто і нічого вам не поверне. Не переводьте гроші добровільно на рахунки шахраїв.

Фінансові піраміди – хоч і існують проекти, які чесно виплачують гроші, в більшості своїй вони лохотрони. Найчастіше виплати отримують тільки активні партнери, коли набирається великий резерв, система закривається.

Зломи сайтів, гаманців, профілів – користуються попитом, так як недосвідчені користувачі вірять в існування подібних інструментів. Під виглядом програм і файлів, необхідних для злому, поширюються віруси і шкідливий вміст.

Залякування – допомагають шахраям змушувати жертв, відправляти гроші. З’являються банери, нібито комп’ютер заражений чи потрібно оновити браузер, а для цього потрібно надсилання SMS. Самі хитрі шахраї використовують банер-здирник.

Повідомлення від великих компаній – напевно приходили і вам. Нібито представники Ощадбанку, Webmoney або інших великих компаній, вирішили що вам запропонувати. Перевіряйте номери телефонів і зв’язуйтеся з операторами з реальним контактам.

Підміна сайтів – називається цей вид обману фішинг, так як людей, як риб підсаджують на гачок. Різними способами їх направляють на сайти, які виглядають як справжні, там вони вводять конфіденційну інформацію і самі відправляють її зловмисникам.

Особисте спілкування – не радійте, якщо вам пише красива дівчина (або симпатичний хлопець) в соціальних мережах. Це може бути шахрай, який хоче затягнути вас на черговий лохотрон (як би цікаво не розв’язувався діалог).

Передплати на контент – оформляються без відома людей. Схема гранично проста, людина потрапляє на сайт і підтверджує номер телефону, а його підписують на платні послуги і кожен день списується за пару рублів, щоб це було непомітно.

Ще декілька способів шахрайства, яких варто уникати

Благодійність – на жаль, теж використовується шахраями. Напевно ви помічали, як у соціальних мережах просять допомоги і збирають гроші. Понад 50% цих прохань поширюються шахраями.

Популярні лохотрони змушують щодня розчаровуватися в інтернеті тисячі людей. Нові схеми обману створюються постійно, а захиститися від зловмисників неможливо (хіба що не платити за інтернет, щоб його відключили).

Будьте уважні, не вірте всьому, що ви бачите в інтернеті. Шахраї можуть надавити на жалість, скористатися жагою наживи або просто ввести вас в оману. Відмовляйтеся від сумнівних пропозицій і перевіряйте будь-яку інформацію.

ВАМ ТАКОЖ БУДЕ ЦІКАВО ПОЧИТАТИ:
Оцініть статтю!

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про