Оцініть статтю!

Огляд 5-ти додатків для заробітку на телефоні

заробіток на додатках андроїд

Статтю оновлено:

Пропоную ознайомитися з оглядом п’яти додатків для заробітку. Ви дізнаєтеся хто більше платить, де більше оферів і де можуть виникнути проблеми.

Додаток №1. GoAppCash

Мені жодного разу не доводилося бачити в цьому додатку більше трьох програм для скачування одночасно. Звичайно, поступово з’являються нові офери, але їх мало. Радує хоча б той факт, що оплата не завжди низька: нерідко трапляються програмки за 7-8 рублів, а це досить дорого, якщо порівнювати з конкурентами.

Офери – це пропозиції по встановленню додатків чи інші завдання.

Коли «офіційні» пропозиції закінчуються, залишається заробляти тільки на партнерських замовленнях. Система сама сигналізує про це, висвічуючи кнопку «Більше додатків».

На жаль, дорогі пропозиції розміщені на самому початку і їх не більше 3-4, інші приносять по одному рублю за установку.

При виникненні проблем можна звертатися в технічну підтримку (через вікно налаштувань в останній вкладці), відповідають фахівці завжди оперативно, будь-яка проблема вирішується. На моє звернення щодо виведення коштів відповідь прийшла через три хвилини.

У додатку є реферальна програма. Принцип реферальної системи такий же, як і на інших сервісах: гроші нараховуються на рахунок тоді, коли приведена людина вводить код реферера (за що і сама отримує бонус).

За кожного реферала відразу приходить п’ять рублів на рахунок та «капає» по десять відсотків з сумарного заробітку.

Вивід коштів з додатку

Вивід грошей можна здійснювати у двох напрямках:

  • мобільний телефон будь-якого оператора;
  • гаманець Вебмані (рублевий).

На мобільний мені гроші прийшли практично миттєво, що дуже порадувало. Поріг дорівнює п’яти рублям – смішна сума, яка дуже легко набирається.

Можна замовити автоматичний вивід – система сама виведе гроші у зазначеному напрямку при наборі необхідної суми. Наприклад, якщо я введу у полі значення «5» — кожні п’ять рублів будуть самостійно перераховуватися мені на рахунок.

Такі основні моменти роботи на GoAppCash, переходимо до наступного кандидата.

Додаток №2. PayForInstall

Додаток PayForInstall мені не особливо подобається з кількох причин. По-перше, оплата за виконання одного завдання не особливо висока, якщо зіставляти проект з конкурентами (наприклад, останні завдання оцінювалися в 15-25 монет сервісу), по-друге – відсутня можливість виконувати додаткові завдання і заробляти на них.

Мінімальна сума для зняття дорівнює 150 монет або 15 рублям, доведеться встановити десяток програм перш ніж з’явиться можливість зняти зароблене.

Напрямки для зняття грошей, як показано на скріні вище, не блищать різноманітністю (доступний переказ на Вебмані, мобільний телефон, QIWI Wallet).

Оновлюваність списку оферів маленька, нерідко роботи немає цілими днями, а то й тижнями.

Віддаю сервісу належне: наявні програми встановлюються без особливих проблем і збоїв, гроші після набору мінімуму виводяться без проблем.

Бонуси PayForInstall

У PayForInstall одноразові бонуси по реферальній програмі не нараховуються, залишається задовольнятися лише мізерними десятьма відсотками з доходу запрошених користувачів. Реферальні коди складні для введення, тому не всі реферали погоджуються їх вказувати, через що доходи падають.

Я звернув увагу на залежність ціни додатка від розміру його файлу, яка простежується не скрізь і не завжди. На розглянутому проекті відповідність дуже чітка – якщо програма багато важить і займає багато пам’яті, за неї заплатять хороші гроші.

Оферів, які потребують активності в додатку немає, все обмежується простою установкою і запуском, після чого програмку можна стерти.

Іноді у мене не виходило виконати те чи інше завдання з суб’єктивних причин. У більшості випадків офер висвітлювався як неактивний, повторно обробити його і отримати гроші я не міг, тому краще нікуди не відходити від комп’ютера під час роботи із завданнями.

Читайте статтю, як заробляти з Андроїд в інтернеті.

Додаток №3 WHAFF Rewards

З гордістю покладаю на WHAFF Rewards пальму першості, як найкращий додаток для заробітку на мобільному телефоні або планшеті. Причини такого вибору пояснюю нижче.

Перше – завдань багато. Якщо ви зареєструєтеся в додатку, самі зможете в цьому переконатися. Список йде не суцільно, як в GoAppCash, а переривається рекламними картинками.

Оплата за оферів невисока – 1-2 центи, іноді і більше, але ціна компенсується кількістю.

Розробники для максимальної зручності зробили користувачам кнопочки сірого кольору, що надають додаткові можливості. Наприклад, можна скачувати програми не окремо, а відразу разом; якщо не видаляти їх з пристрою протягом якогось часу – можна удостоїтися додаткового бонусу.

Трапляється багато завдань, де крім установки потрібна активність, припустимо, необхідно грати в гру протягом якогось часу. Активність не передбачає досягнення рівнів або виграшу призів, потрібно щоб додаток всього-навсього залишалося відкритим і юзер здійснював в ньому дії.

Асортимент завдань програми

Коли всі завдання виконані, можна відвідати сторонній рекламний сайт і отримати за нього невеликі гроші. Відвідування дозволяється робити тільки один раз в добу.

Напрямів для виводу багато, але мінімалки великі, набираються вони довго. Оскільки ми маємо справу з іноземним проектом, на мобільний телефон або Вебмані адміністрація зароблені гроші не виводить. Найкращий варіант – перерахування на PayPal, з якого потім можна без проблем знімати отримані кошти.

Особливий плюс WHAFF Rewards хочеться поставити за партнерську програму, умови якої мене просто вразили. Коли наш реферал реєструється в системі і вказує наш код, ми відразу отримуємо на баланс 0,3 долара, або приблизно 18 рублів. Жоден інший проект не платив таких грошей (і навряд чи заплатить).

Якщо врахувати, що мінімальна вартість завдання в розділі «Реєстрація без активності» на поштовику Wmmail становить 0,03 долара, перед нами відкриваються просто колосальні можливості по накрутці величезних прибутків (я сам, щоправда, проти подібного обману і ним не промишляю).

Що і говорити, вітчизняним компаніям, нехай навіть дуже хорошим, з WHAFF зрівнятися не дано. Іноземний конкурент поки не особливо популярний в країнах СНД по тій лише причині, що не поспішає рекламуватися.

Додаток №4. AppCoins

Той факт, що WHAFF є лідером у своїй галузі, зовсім не означає, що про інші додатки можна забути. Якщо встановити на пристрій декілька програм і працювати на них одночасно, результат перевершить всі очікування, тому я продовжую перелік кращих.

Appcoins – досить непоганий проект, якому обов’язково потрібно приділити увагу. Авторизуватись тут можна через мобільний телефон, Вконтакте або Фейсбук.

Протягом перших семи днів проводиться акція, за умовами якої користувач отримує десятивідсоткову надбавку до свого сумарного заробітку. У цей період бажано виконати всі наявні завдання і регулярно перевіряти стрічку на наявність оновлень:

Зверніть увагу, кожен етап завдання виконується після натискання відповідної кнопочки в меню. Проходити шлях від початку до кінця, «не звіряючись» з додатком, не варто, тому що виконання не може зараховуватися, час витратиться просто так.

Є велика кількість партнерських замовлень. Їх список практично нескінченний, бо регулярно з’являються нові програми, які можна встановлювати за гроші. Дозволяється дивитися короткі відеоролики, отримуючи за кожен по 15 копійок на рахунок. Все це гарантує заробіток на андроїд без проблем.

На сьогоднішній день доступні наступні напрямки для зняття заробітку:

  • Вебмані;
  • Яндекс-Гроші;
  • Номер мобільного телефону;
  • PayPal;

Я виводжу гроші на телефон – швидко, зручно, нічого не губиться на комісіях в процесі переведення в готівку. За партнерською програмою з доходу кожного реферала виплачується по 10 відсотків. Невідомо звідки під мене зареєструвалося десять осіб, однак прийшло від них лише кілька копійок.

Додаток №5. TeleMoney

TeleMoney до лідерів явно не дотягує, але коли всі сервіси вже встановлені, не завадить попрацювати і з цим проектом. Завдань тут мало. Як правило, у списку є тільки один офер, після його установки іноді доводиться чекати кілька днів, щоб з’явилися нові.

В процесі роботи необхідно виконувати кожну нову дію кліком по відповідній кнопці, інакше оплата не зараховується. Спочатку натискаємо «Встановити». Потім «Запустити» (офер запуститься автоматично).

Після запуску додаток сигналізує про успішне завершення роботи і нарахування заробітку.

Якщо запрошувати рефералів, можна розраховувати лише на 10 відсотків прибутку з кожного, одноразові премії не передбачено. Мінімальна сума для виводу – 10 рублів. Дозволяється подавати заявки до набору повної суми.

На Telemoney немає можливості заробляти на перегляді відеороликів, партнерські замовлення відсутні. Мабуть, цей проект дійсно є самим низькодохідним в індустрії. І судячи з відгуків у них проблеми з виплатами зароблених грошей. Будьте пильні.

Висновок

Я представив на ваш суд п’ять проектів по заробітку на мобільному телефоні або планшеті. Щоб гроші надходили більш-менш нормальні, раджу встановити всі програми одночасно. Замовлення в них нерідко повторюються, тому можна заробляти на установці одного і того ж додатка. Тільки не забувайте видаляти його після отримання оплати на одному з сервісів перед переходом до другого.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про