Оцініть статтю!

Офіційна робота в інтернеті

Офіційна робота в інтернеті Workle

Статтю оновлено:

Віддаленим заробітком зараз цікавиться все більше людей, причому багато шукають офіційного працевлаштування. Тому поговоримо про те, що таке офіційна робота в інтернеті.

Через обмеженість можливостей чи просто бажаючи працювати, не виходячи з дому, люди відмовляються від влаштування на реальну роботу. Через інтернет дійсно зручно виконувати свої обов’язки, але є деякі мінуси.

Офіційна робота в інтернеті можлива, оскільки є багато компаній, що пропонують видалені вакансії. Іноді вони з’являються на популярному сайті Робота.юа. Можете пошукати пропозиції інших компаній, вони розміщуються на офіційних сайтах і спеціальних сервісах пошуку вакансій.

Робота в інтернеті офіційно з Workle

Для всіх, хто хоче працювати на дому, був розроблений проект Workle. З його допомогою можна швидко влаштуватися на офіційну роботу в інтернеті.

Плюс полягає в тому, що ви отримуєте реальний договір з роботодавцем і можете роздрукувати його (можна буде отримати 2 ПДФО довідку). З мінусів варто відзначити податкові відрахування і відрахування в пенсійний фонд (як на звичайній роботі). Однак це все ж таки офіційна робота в інтернеті.

Сервіс Workle – це відмінний спосіб отримати робочий досвід з нуля. Через цей сайт люди стають менеджерами з продажу в одній з доступних сфер.

Спочатку буде складно розібратися у всіх функціях їх багато, але навіть пари днів вистачає новачкам. Якщо вибирається страхування, то доведеться шукати в мережі клієнтів авто страхування, страхування нерухомості і так далі. У сфері туризму необхідно шукати покупців квитків та клієнтів готелів.

У напрямку банківської справи найширший вибір:

  • автомобільні кредити;
  • іпотеки;
  • споживчі кредити;
  • ломбарди;
  • кредитні картки;
  • кредитування бізнесу.

Щоб було простіше розібратися у всіх тонкощах, на сайті додані відеоролики та навчальні статті. Крім офіційного працевлаштування, система пропонує величезний набір інструментів для своїх працівників. Всередині сайту лунають монети, які можна витрачати на поліпшення продажів.

Заповнивши анкету і отримавши за це бонусні монети, створюйте особисту сторінку, куди потім будете запрошувати клієнтів.

Як бачите, це односторінковий сайт на тематику туризму. Щоб вам дозволили залучати клієнтів по турам в різні боки, спочатку потрібно пройти навчання.

Необхідно вивчити все, починаючи від візового режиму і закінчуючи доступними авіакомпаніями для обраних країн, щоб вам видали сертифікат.

На Workle також діє кар’єрна драбина, тому ви зможете розвиватися. Успіх залежить тільки від того, наскільки активно ви будете працювати, і збирати продажі. Можна отримувати до 50% відрахувань, але це найвищий рівень.

Зате є до чого прагнути і можна розраховувати на підвищення прибутку. Більше мільйона користувачів вже працюють з цією системою. Виплати тут ведуться через банківські рахунки, дохід білий, обкладається податками, і ніхто не зможе вас звинуватити в шахрайстві.

Однак потрібно розуміти, наскільки важко шукати людей в інтернеті, та ще й пропонувати їм те, що отже активно рекламується, адже офіційна робота в інтернеті має і свої недоліки.

А чи варто намагатися працювати в інтернеті офіційно?

В одній зі статей на блозі я вже розповідав, чому мені подобається бути безробітним. Жодних обов’язків немає, а доходи поступово збільшуються, працюєш сам на себе і тільки від того, наскільки добре працюєш, залежить твоя прибуток.

Податки платити не доводиться, хоча це можуть зажадати податкові органи, в цьому випадку можна буде оформити ПП і продовжувати спокійно заробляти, також відраховуючи гроші в податкову і пенсійний фонд.

Деякі скажуть, що працювати неофіційно занадто ризиковано, але якщо використовувати напрями, які не втрачають актуальності, то все безпечно.

Наприклад, я створив вже кілька сайтів і активно їх розвиваю. Ймовірність того, що з кожним з них щось трапиться ще нижча, ніж вас звільнять з офісу за погану поведінку. Звідси можна зробити висновки, що це краще і стабільніше.

Не обов’язково шукати офіційну роботу в інтернеті, подивіться, які способи заробітку в інтернеті вам доступні і починайте працювати вже сьогодні.

Є мінуси роботи в мережі без договору, однак цим не обов’язково себе обтяжувати. Якщо вдасться знайти офіційну віддалену роботу, ви позбавляєте себе деяких плюсів заробітку в інтернеті (відсутність начальства, фінансовий стелю, вільний графік).

 

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про