Оцініть статтю!

Нові види шахрайства і бізнесу. Заробіток на наклепі

Заробіток на обмані

Статтю оновлено:

Вас, напевно, хоч раз зацікавлював питання, як заробляють засоби масової інформації в мережі інтернет? Крім платної реклами, ці ресурси часто вибирають і інші способи для збагачення, досить оманливі для простого користувача.

Партнерські програми неякісних продуктів

Неякісні продукти реалізуються за більш доступними цінами, а значити продати їх набагато простіше. Це підкуповує творців сайтів, які бажають отримувати високий дохід легким способом. У переліку запропонованих товарів також можна зустріти дійсно якісну річ. Але в пріоритеті все ж продукція другого сорту, не заслуговує на увагу, а вже тим більше вагомих витрат.

Поширення оманливого контенту

Шахраї в інтернеті, що мають власні сайти, часто заробляють шляхом публікації неправдивої інформації про деякі компанії на замовлення конкурентів (сайти шахраї, як їх визначити?).

Великі організації рідко потрапляють під таку схему, так як розкрився обман може дорого обійтися лже-письменникам, а ось дрібні фірми часто несуть збитки, адже користувачі наївно вірять у публікації, що оповідають про несумлінного виробника або продавця.

Крім замовленого матеріалу, шахраї нерідко обирають і такий обман: вони самостійно знаходять компанію і пишуть про неї негативний відгук або повноцінну статтю.

По «щасливій випадковості» співробітники фірми обов’язково дізнаються про такі публікації. Щоб довго не судитися з авторами брехливого тексту, пропонують розробникам сайту певну суму грошей за вилучення статті. На це й розраховують шахраї, адже запропоновані суми часто досягають кілька десятків тисяч!

Будьте чесними!

Легкий заробіток в інтернеті завжди приманює людей, не охочих працює за чесну зарплату на благо людства. Простіше придумати черговий обман, на якому можна заробити цілий капітал в лічені години. Щоб не давати приводу хитрим аферистам провертати чергові махінації на сайтах, рекомендуємо:

людям, які мають свої ресурси в інтернеті, не вестися на пропозиції «напишіть брехливу статтю про конкурентів» або «видалити чесну інформацію за таку-то суму»;

звичайним користувачам радимо не поспішати з висновками, читаючи негативний відгук про той чи інший ресурс, перевірте інформацію на інших сайтах, а тільки після робіть відповідні висновки!

І пам’ятайте, наклеп – хороша можливість заробітку для шахраїв, тому будьте пильні та уважні в мережі!

Можливо, вам також буде цікавий огляд популярних лохотронів в мережі!

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про