Залиште свою оцінку! (6 голосів, оцінка: 4,00 з 5)

Нові сайти для заробітку в інтернеті без вкладень 2019

Нові сайти для заробітку 2018

Статтю оновлено:

Кожен з нас щомісяця платить за інтернет. Більшість користувачів сидить у соціальних мережах, дивляться смішні ролики на Ютубі або розважаються в онлайн іграх.

Адже у всіх є можливість почати заробіток не виходячи з дому. В мережі повно способів, щоб почати з нуля і навіть якщо нічого в цьому не розумієш, точно в усьому швидко розберешся.

Нові сайти для заробітку в інтернеті без вкладень 2019 – відкривають ще більше можливостей. Зараз з’являється все більше проектів, але найчастіше це лише копії вже існуючих ресурсів. Зрідка створюються якісь цікаві сервіси, тому в нашому рейтингу буде всього 5 сайтів.

Чи варто використовувати нові сайти заробітку в інтернеті?

Все, що ще не завоювало велику популярність завжди сприймається з підозрою. Кожен проект, який буде представлений у цій статті реально платить, в цьому ми вже переконалися. Чесні сервіси пропонують абсолютно різну віддалену роботу. А найголовніше, що нові сайти заробітку без вкладень дозволяють почати з нуля.

Навіщо взагалі шукати нові проекти, коли є сервіси, які працюють більше 10 років? В деяких випадках дійсно це безглуздо, але є і зворотна сторона медалі. По-перше, через популярність в деяких системах вже перевантажено кількість працівників і платять копійки або пробитися занадто складно.

Друга причина шукати нові сайти для заробітку – це цікава робота. Свіжі ідеї намагаються реалізовувати, поступово кількість способів віддаленого заробітку збільшується. Ну і остання причина – можливість отримувати дохід з партнерської програми.

У всіх представлених нижче проектах вигідно залучати нових учасників. А поки що про них мало хто знає, що у вас є реальна можливість побудувати величезну мережу.

А якщо ви хочете заробити в інтернеті в гривнях – читайте відповідну статтю.

5 нових сайтів для заробітку в інтернеті без вкладень

Кожну систему варто розглядати як потенційне джерело прибутку. Якщо це великий і якісний проект, то він заслуговує уваги. Нам не платили за рекламу, ми зібрали добірку на основі відгуків та власної думки. Якщо хочете заробляти на новому сайті, вибирайте один з цих майданчиків.

Завдання, перегляд оголошень і спілкування Jugl

Цей німецький проект почав набирати популярність в Рунеті не так давно. Аудиторія користувачів швидко розширюється, до того ж тут легко працювати і підтримується російська мова. Перший і найпростіший спосіб – перегляд оголошень.

Там ви побачите список оголошень, підібраних на основі зазначених в анкеті інтересів. Просто відкривайте їх, зачекайте кілька секунд і отримаєте внутрішню валюту Югли. Другий спосіб – створювати теми на форумі, чим більше лайків вони збирають, тим більше отримуєш винагороду (враховуються лайки тільки за першу добу після публікації).

Пишіть, про що завгодно, головне, щоб це було цікаво користувачам. Наступний спосіб ви не зустрінете ні на жодному іншому проекті. Деякі користувачі створюють пошукові запити і готові заплатити за допомогу Югли. Наприклад, це може бути репетитор з математики, який шукає клієнтів.

За партнерською програмою виплачується 300 Jugl за кожну реєстрацію нового учасника. Це самий прибутковий вид заробітку на сайті, хоча у відгуках ще відзначають оффери. В розділі «Заробити гроші» потрібно прокрутити сторінку вниз і натисніть кнопку блоку ExtraCash, відкриваються різні доручення, всі вони на англійській мові.

Можливо, через них і вдається заробляти більше, але розібратися у вимогах не завжди легко навіть з перекладачем. Що стосується виведення коштів, то за кожні 100 Jugl ви отримаєте 1 Євро. Переклади роблять прямо на карту, але тільки після верифікації, яка вимагає завантаження сканів сторінок паспорта.

Реєстрація на Jugl 

Bitverts – новий сайт для заробітку Біткоінів та інших криптовалют

Після реєстрації в цій системі ви отримаєте на рахунку відразу під 4 відомі кріптовалюти і зможете їх заробляти на перегляді реклами або відео. Реєстрація стандартна, після входу в профіль відкривається панель аккаунта зі статистикою, а в бічному меню можна вибрати ViewPTCAds (реклама) або ViewYTAds (відео).

Після першого входу в акаунт обов’язково зайдіть в налаштування і пропишіть свої гаманці для виведення кріптовалюти. За перегляди виплачується різна валюта, вона зазначена в кожному блоці, поруч з таймером.

Аналогічно і з відеороликами, які потрібно відкривати і чекати завершення таймера. Винагороди невеликі, але в майбутньому вони можуть збільшитися, до того ж курси відомих монет піднімаються.

Щоб замовити виплату потрібно зібрати понад 300 000 Сатоші. Адреси гаманців додаються в налаштуваннях.

Набагато швидше ви зможете зібрати мінімалку, якщо будете залучати рефералів, від їх доходу нараховується 10%. Є в системі преміум оголошення з високою оплатою, але для доступу до них необхідно купувати апгрейди облікового запису. По кожній криптовалюті вони окремі. З преміальним акаунтом відкривається функція купівлі та продажу рефералів.

Зарубіжний сервіс Ferdinadz

У Рунеті багато поштовиків, з якими заробляють новачки – Wmmail, Seosprint, Socpublic. Там платять за перегляд реклами та виконання не складних завдань. У зарубіжному інтернеті аналогів ще більше, а Ferdinadz один з самих молодих. Головна причина зареєструватися тут – це висока оплата за переходи за посиланнями.

Платять по 1 центу, в той час як на російськомовних буксах виплачується в середньому по 5 копійок в серфінгу. В рази більша оплата, але це все одно не робить сервіс надприбутковим, все-таки це букс і він розрахований на новачків. Випробуйте удачу в CLIXGRID, де потрібно відкривати клітинки на зображенні і переглядати сайти. Якщо пощастить зловите головний приз 2000$.

Виплати стають доступними тільки від 4$. Щоб швидше їх заробити, запрошуйте рефералів. Винагорода зараховується за перегляд сайтів рекламодавців. Скільки приходить? Залежить від типу облікового запису. В системі передбачено кілька апгрейдів, що дозволяють підвищити дохід.

Одразу їх купувати безглуздо, краще спочатку набрати велику та активну команду. На сайт постійно додають щось нове, є міні ігри, можна брати рефералів в оренду і так далі. До речі, цей новий сайт для заробітку в інтернеті може вам стати в нагоді і для залучення рефералів в інші сервіси.

Напівавтоматичний заробіток в браузері з Teaserfast

Ми вже розповідали про автоматичний заробіток з Teaser. Тут немає жодних відмінностей, також необхідно встановити розширення в браузер, щоб отримувати гроші за перегляд реклами. Зроблено все зручно, після установки ви зможете натискати на спеціальний значок і спостерігати свій баланс.

Після встановлення плагіну продовжуйте займатися своїми справами. Спілкуйтеся в соцмережах, користуйтесь пошуковими системами. Час від часу будуть з’являтися банери в кутку, в них встановлений таймер, потрібно дочекатися, коли час закінчиться і тільки тоді закривати сторінку:

Крім цього, є реклама POPUP, коли відкриваються сайти рекламодавців. У цьому випадку таймер встановлюється прямо на значку в браузері.

Винагороди нараховуються невеликі від 1 до 6 копійок, але робити нічого не доводиться. Сума залежить від типу реклами і таймера.

Ще більше ви зможете заробляти через партнерську програму. Вона тут 5ти рівнева і з кожної лінії приходить 10% від доходу. По 5% приходить з поповнень, але тільки тих користувачів, яких ви самі запросіть. Вивід на Webmoney та Payeer.

Біткоіни або долари на Surfbtc

Ще один простий сервіс для новачків, де після реєстрації можна переглядати сайти рекламодавців. Він поки що не дуже розкручений, тому за добу вдається зібрати не більше 10 центів. На сайті ж зазначено, що всього за 1 перегляд оплата сягає 200 Сатоші. Після входу в кабінет ви зможете включити серфінг.

Як бачите, оплата набагато нижча, в даний момент трохи більше 1 Satoshi (біткоін крани роздають більше). З іншого боку, дії виконуються найпростіші. Після натискання кнопки відкривається сайт, потрібно дочекатися, коли синя смужка дійде до кінця (таймер) і пройти перевірку на бота (капча):

Партнерська програма проста, виплачується 20% від доходу залучених користувачів. Виплати доступні тільки на FaucetHub кошельок (тимчасово), мінімальна сума 1000 Satoshi. Вивід займає від 24 до 48 годин.

Хочете заробляти гроші в інтернеті, що взагалі нічого не роблячи? Використовуйте робота AutocryptoBot.

Ці нові сайти для заробітку 2018 ще не стали мега популярними, можливо, їм і не судилося пробитися в лідери, тим не менш, вони стабільно працюють і платять, тому заслуговують уваги. Всі вони призначені для новачків і навіть якщо не пропонують російськомовну версію, в них не складно розібратися.

Висновок

Шукайте інші нові сайти для заробітку без вкладень, тільки не забувайте вивчати відгуки. На жаль, лохотронів відкривається дуже багато. З вкладеннями вдається швидше добитися хорошого прибутку, але потрібно пам’ятати про ризики. Прості сервіси не потребують інвестицій, тільки великого доходу не приносять.

Всі подані проекти будуть приносити пристойні гроші тільки тим, хто щільно займеться залученням рефералів. Розраховані вони на новачків, тому підійдуть будь-які способи – форуми, соц. мережі, відеоролики на Ютубі.

Читайте інший наш пост про підробіток у вільний час з щоденною оплатою.

Ніша інтернет заробітку швидко розширюється, в неї вливається більше людей, з’являються нові сайти і способи. Потрібно стежити за всім цим, щоб не упустити яку-небудь актуальну тему і заодно будувати реферальні мережі. Якщо добре попрацювати, з’являється пасивний джерело доходу.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про