Нова Сарафанка (sarafanka). Увага, виконавці вважають сайт лохотроном!

сарафанка заробіток в фейсбук

Сарафанка — це сучасний рекламний проект (біржа піару), який надає можливість заробляти простим користувачам інтернету, а рекламодавцям просувати свої товари і послуги.

Оновлено:  Не рекомендуємо реєструватись на цьому сайті, оскільки він набув негативного статусу і може вважатись небезпечним і шахрайським

Сайт sarafanka. Відгуки та заробіток

Sarafanka.com вже близько десятка років успішно працює в Рунеті і встигла завоювати багато позитивних відгуків як від виконавців, так і замовників реклами.

Але 2016 рік приніс багато змін на сервіс. Це було пов’язано зі зміною власників сайту Сарафанка, впровадженням нової кардинально іншої моделі заробітку («Prepaid Subscription») для звичайних користувачів, а також підбору рекламодавців. Детальніше про це далі. Керівництво сайту sarafanka.com впевнене, що такі зміни дозволять заробляти звичайним людям до 3000 доларів в місяць! Поки важко знайти конкретні свіжі (починаючи з 2016) відгуки які можуть підтвердити правдивість або навпаки таких сміливих заяв. Тому прошу користувачів ділитися своїми враженнями, успіхами або невдачами нижче, в розділі «Залиште свої відгуки про sarafanka.com».

Високий заробіток на Сарафанка (sarafanka.com)

Якщо раніше заробіток на Сарафанка (sarafanka.com) здійснювався за допомогою декількох соціальних мереж, то з 2016 року, після змін, керівництво зробило сміливий крок і зупинилося тільки на майданчику соціальній мережі Фейсбук! Тому, якщо Ви вирішили заробляти з sarafanka.com обов’язково обзаведіться акаунтом цієї соціальної мережі. Основні завдання для заробітку — лайки, вступу в групи, пости і так далі. sarafanka пропонує найвищу плату за набуття групи та іншу соціальну активність. Середня оплата за дію дорівнює 30 — 40 центів США. Це рекордна сума для подібних сервісів!

Як працювати на sarafanka.com:

 • Реєструємося на сайті. Бажано пройти і верифікацію.
 • Прив’язуємо акаунт Фейсбук до сайту.
 • Виконуємо завдання.
 • Виводимо кошти.

Увага! Після виконання і перевірки завдання не виходьте з груп, не знімайте лайки і так далі, за це будуть зніматися зароблені гроші і вас можуть забанити в додатку.

Реєстрація проста, підтверджуємо свою пошту і беремося за роботу. Після реєстрації вам буде запропоновано прив’язати акаунт у фейсбуці, це буде просто і інтуїтивно зрозуміло.

Виконуємо завдання на Сарафанка

Щоб виконати завдання, необхідно спочатку зрозуміти, що хоче від нас рекламодавець. Для цього натискаємо на опис завдання і читаємо умови.

Після того, як ми виконаємо те, що хочуть від нас в описі, робимо скріншот з виконаним завданням (відкриваємо місце, де видно, що завдання зроблено, так що добре було б видно на екрані монітора; натискаємо кнопку prt scr або комбінацію ctrl+prt scr; відкриваємо будь-який графічний редактор, той же пейнт, і натискаємо ctrl+v або «вставити», натиснувши на відповідну кнопку миші; отримане зображення зберігаємо і отримуємо готовий скріншот).

Підтверджуємо виконання завдання, завантаживши зроблений раніше скріншот. Для цього натискаємо на «огляд» і вибираємо збережений файл.

Чекаємо коли наше завдання перевірять і отримуємо зароблені гроші.

Реферальна програма Сарафанка

sarafanka.com також дає можливість заробляти з допомогою реферальної програми. Програма має 5 рівнів, кожен з яких буде приносити відсоток від прибутку сайту. Величина партнерської комісії залежить від тарифного плану на якому працює запрошений реферал і рівня реферальної сходинки. Реферальна комісія в середньому буде виглядати так: 10%-2%-1%-1%-1%, де 10% — це запрошений особисто Вами реферал, 2% — запрошені партнери вашим рефералом і так далі.

Виведення грошей

Виведення грошей можна здійснити тільки після того як заробите 15 доларів. Виводити гроші можна на WMZ і WMR гаманці Вебмані, Яндекс гроші та картку банку.

Купівля тарифного плану, необхідність підвищення якості або лохотрон?

Введення покупки тарифного плану — не дуже радісна новина для простого користувача, адже тепер що б заробити треба вкласти від 10 до 3000 доларів. Це з одного боку призводить до недовіри до Сарафанки. Люди думають це все лохотрон, гроші зберуть, а потім завдань не буде, або проблеми з виведенням, як це часто буває в нечистих на руку сайтах. Стає страшно заплатити свої 10 доларів і потім їх запити водою. Але якщо вдуматися, таке нововведення може бути і вимушений крок. Адже воно дає змогу відсіяти безвідповідальних виконавців та школярів.

Порада! При реєстрації на сайті читайте виноски*

Думки вслух про тарифні плани Сарафанки

Якщо уважно ознайомитися з інформацією на сайті, то зіткнетеся з поясненнями чому вели тарифи. Вони всі зводяться до одного — збільшення якості виконання завдань. Рекламодавцю краще і вигідніше платити більше, але за якісні послуги. Що ж, раніше Сарафанка не надавала якісні послуги?

Тепер давайте розберемося. Хто раніше працював на піар біржах зрозуміє з півслова, а для тих хто вперше читає подібну інформацію, спробую розжувати свою думку.

Хто такі рекламодавці в Сарафанці. Це люди або організації, які хочуть просунути свій сайт, сторінку або спільнота, товар, послуги і так далі в Фейсбук. Для цього вони платять гроші за якісь дії користувачів на користь їхнього продукту.

Уявіть, що ви кілька днів поспіль вступаєте по кілька десятків спільнот, додаєте багато друзів і так далі. Що робить соцмережа, коли підозрює акаунт у якихось накруточных діях, схожих на роботу бота? Правильно, морозить, блокує. А тепер давайте подивимося на прикладі вступу в співтовариство як працювало все раніше.

Рекламодавець замовляє кілька тисяч передплатників на сервісі і отримує їх. Але більше половини з них рано чи пізно стають «собачками» (запозичено з вк), тобто заблокованими! А все тому, що виконавці недбало ставляться до порад, забувають про все в гонитві за прибутком, а найгірше ставлять ботів, які автоматом виконують завдання на Сарафанці і подібних їй сервісах. Клієнт заплатив гроші, а отримав купу геморою, так як групу треба чистити від собак, інакше нормальні клієнти і передплатники будуть дивитися з недовірою, як мінімум. А ще через пару тижнів виконавець міг покинути групу і спробуй доведи, що він в неї вступав. Кому треба таке? Навіщо нормальному рекламодавцю платити гроші за таку роботу?

Як працюють тарифні плани

Що роблять тарифні плани на Сарафанці? Вони зобов’язують виконавця до якісної, уважної і постійної роботи. Якщо людина заплатила, то вона як мінімум прив’язаний страхом втратити витрачені гроші і буде не тільки прагнути їх відбити, але і примножити. А для цього треба виконувати роботу якісно. Таким чином Сарафанка дуже сильно відсіває несумлінних виконавців, збільшує якість роботи, заманює великих платоспроможних рекламодавців до співпраці, ніж задовольняє запити як клієнтів-рекламодавців, так і працівників, а сам сервіс отримує вигоду з такої діяльності.

Наостанок про тарифні плани на sarafanka.com хочеться сказати наступне. На сайті обіцяють — тарифні плани окупаються повністю! Варто тільки подивитися табличку з тарифами і ви в цьому переконаєтеся, там детально розписано скільки можна заробити купуючи тієї чи іншої план. Ви поправите, а я погоджуся, що це всього лише цифри, то можна написати і ще більше. Але так це чи ні, можна зрозуміти тільки після проби.

Мало вірю про 3000 баксів на місяць, але в кінці кінців, якщо сайт хоче існувати і дійсно заробляти, то не вигідно обдурювати своїх клієнтів і виконавців, так багато не заробиш. Варто відзначити кілька десятків доларів поверх тарифного плану навіть в місяць сидячи вдома на кріслі або дивані, приділяючи кілька годин в день — це реально.

Плюси та мінуси сайту

Плюси заробітку в соціальних мережах за допомогою сервісу:

 • хороший, найвищий, порівняно з іншими біржами піару, заробіток за вступ до групи;
 • один з найкращих коефіцієнтів заробітку за одиницю часу серед інших бірж піару;
 • простота й зрозумілість інтерфейсу;
 • хороші умови реферального програми;
 • творці обіцяють дуже великий заробіток, який може перевершити і замінити реальну роботу.

Мінуси заробітку в соціальних мережах за допомогою сервісу:

 • мінімалка для виведення грошей становить 15 доларів;
 • необхідність купувати тарифний план.
 • поради заробітку на Сарафанка (sarafanka.com)
 • для прискорення заробітку, залучайте рефералів;
 • не проявляйте надактивність на одному акаунті фейсбук (не робіть багато однотипних завдань за короткий час, особливо стосується вступу до співтовариства і додавати друзів), інакше Вас можуть запідозрити в накрутці і заморозити сторінку;
 • для заробітку на соціальних мережах створюйте для цього окремі сторінки (акаунти) у зазначених мережах;
 • Якщо маєте сумніви в правдивості Сарафанка, протестуйте, сервіс дозволяє безкоштовно (без покупки тарифу) заробити перші 5 доларів.

А також, ви можете замовити рекламу Вашої сторінки на сайті Сарафанка (sarafanka.com), але це вже зовсім інша тема.

Якщо Ви хочете спробувати заробляти з допомогою соціальних мереж і при цьому не бажаєте платити за якісь тарифні плани, рекомендую спробувати зареєструватися і попрацювати на V-like або VPRK. На сервісах проста реєстрація та прив’язка до акаунтів соціальних мереж, а працюють вони з вконтакті, ютубом та іншими сайтами. При цьому виведення грошей від 15 рублів.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Іванна Recent comment authors
  Підпишіться  
найновішими найстарішими з найвищим рейтингом
Сповітити про
Іванна
Гість
Іванна

Що тут скажеш. Загнувся непоганий сайт. І дизайн мені подобався. Чекаю грошей вже кілька місяців!