Оцініть статтю!

Найприбутковіші способи заробітку в інтернеті

найприбутоковіші способи заробітку в інтернеті

Як часто ви бачили пропозиції навчитися заробляти по 1000 доларів в день з нуля? І кожен раз це обман і спроба розвести вас на гроші. Все просто – не можна вийти на такий дохід з нуля за пару днів. Все це створюється наполегливою працею протягом мінімум двох-трьох місяців.

Я розкажу, яка існує найприбутковіша робота в інтернеті, яка з часом зможе приносити в місяць по 20-50 тисяч гривень, а то й більше. Зауважу – не відразу, але через рік-два цілком реально вийти на такий дохід. Заманливо? Тоді вибирайте для себе напрямок.

Фріланс – прибутковий варіант роботи в інтернеті

Почнемо найпопулярнішого способу – фрілансінг. Середній дохід: близько 10 000 гривень на місяць.

Він не вимагає вкладень, але для гарного доходу вам потрібно вміти щось робити. Тому що вам будуть платити за надані послуги – написання текстів, обробка фотографій, створення і налаштування сайту тощо.

Тому я не можу виділити тут якийсь один єдиний спосіб – фріланс величезна сфера діяльності, де кожен зможе знайти для себе підходящий варіант і вийде на хороший дохід.

Сфери онлайн фрілансу з хорошою оплатою праці

Можна лише виділити сфери діяльності, які можуть принести більший дохід, у порівнянні з іншими:

 • Написання seo-статей – не просто переписувати чужі статті своїми словами, але створювати їх з нуля, правильно оформляти і вписувати потрібні ключові слова.
 • Продающі тексти – це статті, які переконують людей вчинити певну дію. Даний вид текстів складніше писати, але і платять за них дуже добре.
 • Контент-менеджер – теж потрібно працювати з текстами та інформацією, але самостійно писати нічого не потрібно. Достатньо перевірити роботу інших людей, оформити та розмістити на сайті. Крім цього виконати ще багато різної роботи на сайті, повний список в статті.
 • Особистий помічник в інтернеті – виконувати різні рутинні завдання для начальника: дзвінки, листування, ведення переговорів, планувати і контролювати різні процеси в інтернет-бізнесі.
 • Дизайнер для соцмереж, сайтів та взагалі різних подібних ресурсів. Адже кожен сайт намагається виділитися і показати себе у всій красі, без послуг дизайнера це неможливо. Вам потрібно буде придумувати оригінальний і красивий дизайн для різних проектів.
 • Ретушер фотографій – обробка різних фотографій, в основному в якості помічника відомих фотографів. У цьому випадку ви будете забезпечені постійними замовленнями, а згодом можна буде віддалено влаштуватися у відомі журнали з хорошою оплатою.
 • Програмісти теж зможуть багато заробляти, але для цієї роботи потрібен певний склад розуму і спеціальна освіта. Самоучкам буде дуже непросто стартувати в цій сфері.

Як бачите, тут є де розвернутися, але для всіх видів роботи та заробітку в інтернеті потрібні якісь особливі навички і вміння. Не впадайте у відчай, якщо у вас немає потрібних умінь, всього (або майже всього) можна навчитися за допомогою навчальних курсів.

Це найбільш прибуткова робота в інтернеті, на яку варто звернути увагу. Можна ще розглядати інші варіанти, на кшталт партнерських програм або ютубу, але в них досить нестабільний дохід і в цілому складно передбачити успіх.

Заробіток в соціальних мережах

Середній дохід: близько 5 000 гривень на місяць.

Так-так, у них можна не тільки витрачати час і гроші, але ще і заробляти. При цьому пристойно.

Я спеціально не став виводити кожну соціальну соцмережа окремо, тому що в цілому способи заробити на них однакові – розвиваємо групу, набираємо більше активних підписників (20 000 для початку вистачить), а потім заробляємо. Один рекламний пост при таких показниках (якщо всі реальні та хоча б 10% з них активні) коштує близько 100 рублів. А потім ціна до 1000 за рекламу дійде.

Існує три основних способи заробити на соцмережах в інтернеті:

 • Продавати рекламу;
 • Розміщувати відео;
 • Розміщувати партнерські посилання.

Загалом заробляти можна буде пристойно, тільки до хороших показників потрібно ще дійти і розвинути групу.

Це найбільш прибуткова робота в інтернеті, на яку варто звернути увагу. Можна ще розглядати інші варіанти, на кшталт партнерських програм або ютуб, але в них досить нестабільний дохід і в цілому складно передбачити успіх.

Прочитайте докладніше про цих варіантах по посиланнях і виберіть, яка сама прибуткова робота в інтернеті вам підходить. Чим раніше ви почнете, тим швидше вийдіть на стабільний високий дохід. Не втрачайте часу.

Заробіток на власному сайті

Дохід від 2000 до 10000 гривень на місяць.

Як же не згадати про цей вид заробітку – свій сайт чи блог може давати чималий прибуток, коли його відвідуваність перевищує 1000-5000 людей за добу. Головне правильно розіграти свої карти, і використовувати вірний спосіб заробити.

Основні способи отримати прибуток на сайті:

 • контекстна реклама;
 • банери;
 • тізерна реклама;
 • продаж посилань;
 • партнерські програми та ін.

Заробіток на інфобізнесі

Середній прибуток від 5000 до 30 000 гривень на місяць.

Інфобізнес – продаж інформації в інтернеті у вигляді навчальних книг і курсів. Потенційно можна заробляти дуже і дуже багато в цьому бізнесі. Але для таких доходів треба пройти дуже довгий і тернистий шлях.

Інфобізнес – вельми непроста сфера діяльності, що вимагає певних знань і умінь. Хороша новина – цілком реально почати безкоштовно, але в цьому випадку доведеться подвоїти-потроїти свої зусилля, щоб досягти результатів.

Найкраще використовувати цей метод заробітку в сукупності з соцмережами і своїм сайтом, тоді ви зможете справді швидко почати і вийти на хороший дохід. Адже у вас будуть хороші майданчики для продажу товарів.

Для початку я рекомендую вам прочитати докладну статтю про інфобізнес на моєму сайті. Вона допоможе вам зрозуміти що це, як цим займатися і які етапи треба пройти до заробітку.

Реселінг як спосіб заробити онлайн

Зверніть увагу на реселінг – сфера діяльності схожа з інфобізнесом, але вам не доведеться самостійно створювати курси. Половина справи зроблена за вас. Потренуватися можна на цьому, а вже потім перейти в інфобізнес.

Це основні способи заробити великі гроші в інтернеті, хоча існують і інші (повний список можна подивитися в іншій статті). Але варто бути обережним, щоб не нашкодити своєму сайту і не втратити всі свої труди відразу.

Якщо хочете спробувати свої сили в цій сфері, вивчіть для початку статтю як створити свій сайт і почати заробляти.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про