Найкращий брокер опціонів Olymp Trade

бінарні опціони Olymp Trade Заробіток на інвестиціях

Бажання стати набагато багатшими є у кожного, але здійснити свою мрію не так просто. Ринок Форекс – ось ідеальне місце для того, щоб направити свій капітал у потрібне русло. У статті поговоримо про бінарні опціони Olymp Trade.

Тисячі людей вже скористалися цим і стали трейдерами, причому деякі всього за один день примножують свої гроші. Як їм це вдається? Вони користуються бінарними опціонами, де всього одна ставка може принести майже 100% прибутку.

Торгувати ними набагато простіше, так як потрібно лише поставити гроші на зростання або падіння курсів (інших активів). Хочете спробувати? У цьому вам допоможе кращий брокер опціонів Olymp Trade.

Зареєструватись на сайті Olymp Trade.

Торгівля бінарними опціонами з Olymp Trade

Діяльність даного брокера супроводжується виключно позитивними відгуками, тому в нього бездоганна репутація. Клієнтам пропонується великий список різних послуг.

Досвідчені трейдери часто переходять на торгівлю саме з Olymp Trade, так як компанія володіє масою переваг:

 • є демо рахунок і всім новачкам видається за 10 000 рублів (1000$) на проведення операцій без вкладів;
 • за поповнення балансу на 2000 або 5000 рублів, видається бонус 100% (4000 і 10 000 рублів);
 • розроблена мобільна платформа для торгівлі, тому операції можна проводити з телефонів і планшетів;
 • відсотки прибутковості завжди високі, а на вибір пропонується багато різних активів;
 • щоб почати торгівлю, достатньо внести лише 350 рублів (ця ж сума є мінімальним порогом для виплати);
 • використовується багато різних способів поповнення і виведення засобів (у тому числі банківські картки);
 • абсолютно безкоштовно можна використовувати аналітику, в якій є багато корисної інформації (тех. аналіз, новини, огляди ринку і так далі);
 • постійно проводяться вебінари, де розповідається про важливі моменти торгівлі і можна ставити питання;
 • технічна підтримка працює в режимі онлайн і оперативно відповідає на будь-які питання;
 • при підключенні до платформи використовується захищене з’єднання, а активи зберігаються у європейському банку;
 • відкривати рахунок можна навіть в рублях (торгівля бінарними опціонами в рублях теж доступна).

Прочитавши список переваг брокера Olymp Trade, ви швидко ознайомитеся з даною компанією. Заради інтересу, можете порівняти сайт з майданчиками інших брокерських компаній, ви зрозумієте, що настільки якісних аналогів просто не існує.

Як зробити ставку на Olymp Trade?

Якщо ви коли-небудь торгували опціонами, то проблем не виникне. Звичний інтерфейс в оригінальній оболонці, що дозволяє комфортно проводити операції. Мінімум приймаються ставки від 30 рублів (ще одна перевага брокера).

Для зручності представлення платформи, ми розділили її на декілька частин. Досвідчений трейдер точно не розгубиться і легко проведе угоди, а новачкам допоможе опис блоків:

Основна частина форми, де вказується сума ставки і задається час експірації (термін дії). Також, тут знаходяться кнопки для вибору напрямку руху графіка.

Вибирається актив, на який робиться ставка. Крім валютних пар, можна вибирати інші активи, наприклад, золото чи срібло.

Графік відображає зміну вартості активу. Коли зробите ставку, з’явиться ліміт. Зліва знаходиться шкала, що відображає загальний показник ставок всіх трейдерів.

Дивіться статистику і робіть прогнози

У четвертому блоці знаходиться статистика по всіх відкритих операціях. Поки не вийшов час експірації, ставку можна скасувати (кнопка в останньому стовпці).

Сама процедура ставки проста, основна складність – це складання прогнозів. Якщо ви почнете з навчання і скористаєтеся аналітикою, то всі ваші угоди будуть закриватися в плюс.

Всього хвилина була потрібна, щоб провести таку операцію і заробити гроші. А тепер уявіть, якщо б сума ставки була не 30, а 1000 рублів? Тоді дохід би склав 950 рублів. Непогані гроші, з урахуванням того, що заробляєш їх всього за 60 секунд.

Починайте користуватися послугами Olymp Trade вже сьогодні, ця компанія допомагає новачкам домогтися успіху. Крім цього, в ній вигідна партнерська програма (до 80% від депозитів). Таким чином, можна заробляти з Olymp Trade, взагалі не проводячи операції, але краще примножувати накопичені суми з допомогою торгівлі.

Співзасновник сайту Fintramplin.COM. Манімейкер з 12-річним стажем. Заробляє на власних інформаційних сайтах, партнерках.

Fintramplin
Додати коментар