Найкращі крани для заробітку криптовалюти Ripple

Ripple крани

Ripple – одна із самих прогресивних і цікавих криптовалют. Тому ми вирішили підібрати для вас найкращі крани Ripple (Ріпл), де ви можете заробляти цю крипту безкоштовно.

Таких кранів всього два:

1 Coinfaucet

Дає безплатні криптомонети кожні  60 хв

В середньому виплачує 0.0014951

2 Xrpfaucet

Збір кожні 60 хв

Скільки можна заробити за раз 0.0025

На вивід – від 5 XRP

Якщо вказано «FaucetHub (Миттєво)», значить, ви можете вивести гроші тільки в систему FaucetHub. FaucetHub  — це система, яка працює з безліччю кранів в мережі та відслідковує їх платоспроможність, а також дозволяє миттєво виводити гроші в цю систему з кранів, які співпрацюють з Faucet. Таким чином, якщо виведення грошей на Faucet, то можете бути впевнені, що кран не лохотрон.

Ми вже писали про цей супергаманець в окремій статті.

Найкращі Ripple крани

Криптовалюта на ринку створила справжній «бум». В останні кілька місяців зростання капіталізації цифрових монет збільшився в кілька разів. Особливо важливо відзначити Біткоін, який зумів вийти за величезні рамки. І експерти в один голос запевняють, що в 2018 році також наздожене численні рекорди.

Багато криптовалют відрізняються від Bitcoin лише деякими окремими нюансами. Яким саме? Якась валюта анонімна і безпечна, інша впроваджує в процесі роботи смарт-контракти. Але присутні на ринку такі системи, які пішли далеко вперед. Один з прикладів — криптовалюта Ripple (XRP). Популярність такої набирає обертів. По капіталізації посідає 4-е місце.

Що таке Ripple?

Ripple — глобальна система взаєморозрахунків. Включає деякі особливості, які суттєво відрізняють її від іншої валюти. Сьогодні Риппл — не просто альткоин Биткоина, так як з BTC має дуже мало спільного. Головне в тому, що Ripple не працює з блокчейном.

Головний принцип розрахунків: відбувається на основі існуючих між сторонами домовленостей.

ВАЖЛИВО: основа всієї системи Ріппл полягає в тому, що сама по собі система має статус реєстру або так званої розподільної бази. Саме в них знаходяться всі дані користувачів, які виконують певні транзакції між собою.

Сьогодні Ripple серйозно цікавить багатьох інвесторів. І слід відзначити наступний факт: розробникам в 2016 році вдалося залучити додатково понад 55 млн доларів США в якості інвестицій. Вже в 2017 році Ripple підписує новий контракт з Центральним банком Абу-Дабі.

Переваги Ripple:

  • дуже висока швидкість виконання фінансових трансакцій;
  • висока безпека при проведенні платежів;
  • реальна можливість працювати з різними валютами (в тому числі і з фіатними грошима);
  • мінімальні комісійні збори;
  • дефляція рідних монет.

Рівень капіталізації кріптовалюти Ripple — майже 9 млрд доларів США!

Але в даному випадку хотілося б поговорити не про саму криптовалюту, а про Ripple крани, адже більшість користувачів інтернету цікавить ті способи, на яких можна заробити Ріпл.

Що таке Ripple крани?

Спеціалізовані онлайн-майданчики, які готові виплачувати гроші (цифрові криптомонети) за те, що користувач виконує певні дії. Які дії? В якості прикладу можна зазначити: відвідування сайту або певної сторінки, введення каптчі і багато іншого. Кожен користувач отримує монети за те, що виконує завдання. Головне достоїнство в наступному: Ріппл крани допомагають не просто заробити, а отримати свої гроші в криптовалюті.

Чому це добре? Криптовалюта — дуже перспективний фінансовий інструмент. Багато людей купують монети, тому що очікують їх подальшого зростання і далі як різниця покупки/продаж отримують прибуток. Що далі? Виконуємо завдання в Ripple кранах, отримуємо свої монети і додатково заробляємо на зростанні курсу. Тім більше, що сама криптовалюта Ripple володіє просто величезною перспективою.

Важливо, що Ripple крани — це не піраміда, це не лохотрон. Ці онлайн-майданчики гарантовано платять гроші саме тому, що самостійно заробляють. Користувачі виконують дії, які потрібні «крана». У свою чергу проект заробляє на рекламі. Тобто, Ріпл кран готовий поділитися своїм прибутком з користувачем.

На цій сторінці ми спробуємо відзначити найбільш важливі та перспективні Ripple крани. Для користувачів це оптимальні варіанти. Заробити дуже багато, звичайно, тут не вийде. Якщо Ви серйозний інвестор, який прийшов сюди для того, щоб заробляти тисячі доларів, немає сенсу «колупатися» в крані. А от якщо Ви школяр або студент, то заробити в місяць по 1000-2000 грн вийде (при активній роботі).

Хочеться почати заробляти на криптовалюті? Тоді почніть прямо зараз!

ВАМ ТАКОЖ БУДЕ ЦІКАВО ПОЧИТАТИ:
Залиште свою оцінку! (1 голосів, оцінка: 5,00 з 5)

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про