Оцініть статтю!

Найкращі партнерки для Ютуб: що обрати для заробітку на відео

партнерка Ютуб, як монетизувати канал

Щоб заробляти в інтернеті на власних відео, важлива вдало вибрана партнерка Ютуб. Саме тому в цій статті ми вирішили розповісти про переваги та недоліки партнерських програм, щоб допомогти вам у виборі. Також дізнайтеся:

 • що дає партнерка на Youtube;
 • яку партнерську програму для Youtube вибрати;
 • топ партнерських програм.

Що дає партнерка Ютуб

Приєднання до партнерської програми дає вам можливість заробляти на Ютубі на переглядах ваших відео іншими людьми. Напевно ви бачили рекламу, яка з’являється в нижній частині перегляду ролика, або ту, що показується 3-15 секунд перед відтворенням потрібного вам відео. На показі реклами можна заробити від 0.5 баксу за 1000 переглядів ролика. Ця цифра є умовною. Зрозуміло, що комерційна тематика каналу принесе набагато більше, ніж розважальна.

Зрозуміло, навіщо потрібна партнерка Ютуб. А ось до вибору партнерської програми для заробітку в Інтернеті за допомогою  Youtube-каналу слід підійти відповідально, щоб не тільки отримати потім зароблені кошти, але і зберегти за собою права на відео ролики. З деякими партнерками потім виникають складності при відключенні від них і підключення нової.

Яка партнерка Ютуб найкраща?

Не можна сказати, що стандартна партнерка Youtube від Гугл Адесенс підходить для початківців. Подивіться на вимоги до каналу: мінімум 300 передплатників, від 30 завантажених відео і від 10000 переглядів.

Одним з переваг монетизації каналу цим способом є те, що ви отримуєте 100% від вартості реклами, яка транслюється, в той час як партнерські медіамережі забирають собі 20-30% від доходу. А от мінімум до виплати у розмірі 100 баксів – істотний недолік. Для отримання зароблених коштів потрібно підключитися до Google Adsense. Як відомо, Адсенс виплачує кошти через місяць після нарахування в обліковому записі.

Отримувати гроші за перегляд відео на ютуб для початківців через партнерки вигідніше, ніж описаним вище способом. Дивіться чому:

 • мінімальна сума виплати нижча і є більше способів для її отримання;
 • не такі жорсткі вимоги;
 • можна отримувати більший дохід за рахунок показу більш релевантної реклами до відео;
 • надається розширена статистика по каналу.

Топ партнерських програм Youtube

Перераховувати всі можливі партнерки не має сенсу. Як і не варто шукати партнерку для ютуба від 0-10 передплатників. Займіться розвитком каналу і збільшенням числа щоденних переглядів.

Ми  розглянемо декількох надійних і добре зарекомендували себе мереж, які стабільно платять і мають хорошу службу підтримки.

Партнерка Ютуб AIR від 100 передплатників

Найкраща партнерка для Ютуб – Agency of Internet Rights (AIR). Тисячі відео блогерів переконалися в її надійності і порядності по відношенню до партнерів. Вона знаходиться в 30-ці найбільших медіа мереж світу.

Переваги партнерської програми:

 1. на всі виникаючі питання по роботі відповідає російськомовна технічна підтримка. Зв’язатися з нею можна, як поштою, так і через фейсбук та скайп. Обов’язково зверніться у підтримку з проханням проаналізувати канал і дати рекомендації, як його краще розвивати і монетизувати;
 2. безкоштовне навчання по роботі з Youtube на щотижневих вебінарах;
 3. монетизація ролика починається відразу після його заливки на канал.
 4. способів отримання виплати безліч, в тому числі Webmoney (в цьому випадку достатньо заробити лише 0,5 $);
 5. виплачуються кошти у поточному місяці за попередній (наприклад, в травні за квітень);
 6. реферальна програма складається з трьох рівнів. З 1-го нараховується 10%, 2-го – 4%, 3-го – 1%;
 7. ті власники каналів, у яких багато переглядів і передплатників можуть перейти на індивідуальні преміум умови з підвищеними відрахуваннями і особистим менеджером;
 8. у блоці схожих відео в самому верху будуть відображатися 4 відео з вашого каналу, що сприяє просуванню каналу.

Недоліки партнерки Ютуб від АЇР:

 • розподіл доходу в співвідношенні 30/70. Тобто 70% отримуєте ви, а 30% забирає компанія. Збільшити свій відсоток до 80% можна, коли кількість переглядів на місяць перевищить півмільйона. Не дивлячись на такий розподіл доходу, ваш заробіток все одно буде достатньо високим;
 • при підключенні до партнерської програми AIR ви укладаєте договір, що протягом одного року не відключитися від неї;
 • партнерська програма Youtube AIR розглядає подану заявку на підключення до двох робочих днів. Майте на увазі, у випадку відхилення на пошту може і не прийти оповіщення.

Як підключити партнерку:

 • щоб подати заявку, у вас має бути три тисячі переглядів і сто передплатників;
 • якщо канал має страйк і попередження від Ютуб за нагрутку переглядів і передплатників, заявку можуть відхилити;
 • само собою, ви повинні дотримуватися авторські права на аудіо і відео.

YouPartnerWSP – партнерка Ютуб від 300 передплатників

Переваги цієї партнерської програми:

 • більше способів монетизації;
 • показується релевантна реклама з більшою оплатою за клік;
 • просування каналу за рахунок показу відео в блоці схожих;
 • російськомовна служба підтримки та інтерфейс в особистому кабінеті;
 • навчальні уроки та тренінги;
 • 10% реферальна система.

Умови партнерки для підключення:

 1. вік каналу – 1 місяць., від 300 передплатників та 5000 переглядів в місяць;
 2. на каналі завантажено 10 відео. Кажуть, вистачає і 5;
 3. позитивна репутація в Youtube (зі страйком не візьмуть);
 4. дотримання авторських прав.

Недоліки:

 • партнерка для ютуба vsp group платить 70%, якщо кількість показів на місяць не перевищує півмільйона, 75% до мільйона і 80% понад. Покази враховуються тільки комерційні – ті, на яких показується реклама;
 • кошти за попередній місяць виплачуються до кінці наступного. Виплати від 0.5$ через Webmoney, PayPal, кредитні картки.

Quiz Group

Ще одна велика партнерка. Але останнім часом почастішали випадки блокування не тільки сірих, але і авторських каналів. Можливо хвиля блокувань прокотилася через те, що до партнерки було додавано багато сірих каналів з неавторським контентом. Адже вимоги були дуже прості: 1000 переглядів в місяць і 10 передплатників на каналі. У той же час партнер отримував 80% від доходу.

Читайте також Хто такий SEO-спеціаліст і чим він займається?

Ми розповіли вам про основні переваги та недоліки найвідоміших партнерських програм для Youtube-каналу. Яка партнерська програма Ютуб найкраща, вирішувати вам.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про