Надання послуг через інтернет – ще один різновид вашого заробітку

Надання послуг в інтернеті

Надання послуг через інтернет – чудовий варіант власного бізнесу. У цій статті я поділюсь своїми думками про деякі варіанти, якими може скористатись кожен, щоб заробляти в інтернерті надаючи послуги.

 • Працювати можна з будь-якої точки світу;
 • Ви зможете організувати зручний для себе режим роботи;
 • Багато процесів можна автоматизувати, що вивільнить багато часу і сил;
 • Клієнтська база буде збільшуватися за рахунок жителів інших міст і країн;
 • І так далі…

Природно, для кожного напрямку все буде дуже індивідуально. Чи не кожну послугу можна повністю перенести в інтернет. Однак знайти взаємодію між вашим бізнесом, вашими можливостями, вашими знаннями і вміннями з інтернетом – це безумовно можна зробити в будь-якій сфері.

Як я знайшов собі системного адміністратора через інтернет

Ось реальний приклад з мого життя . Кілька місяців поспіль у мене були деякі проблеми з сайтом. Мій ресурс постійно розвивається, що призводить до зростання відвідуваності проекту. І ось одного разу це призвело до того, що сервер, на якому розташовувався мій сайт, почав періодично підвисати.

Він був недоступний. Недоступність сайту – це вже прямі збитки для мене.

Спочатку я вирішив знайти корінь проблеми самостійно. Для цього я поліз в пошук і став шукати різні матеріали по моїй проблемі. Я перелопатив купу сайтів і форумів, поки не натрапив на блог одного системного адміністратора, де прочитав корисну статтю, що описує схожі проблеми та шляхи їх вирішення.

Стаття була написана досить професійно, що викликало у мене довіру до даної людини

Там детально описувалося рішення моєї проблеми. Правда в статті наводилися рішення, з якими я побоявся впоратися сам. Потрібно було на сервері внести деякі зміни. А так як я в цьому не фахівець, то вирішив, що буде дешевше і простіше, якщо я передоручити цю роботу тій людині, яка в цьому розбирається.

Природно я вирішив звернутися до автора тієї самої статті. Через блог, через статті автора – я перейнявся до нього довірою, так як побачив в ньому професіонала. Я порахував, що він, як ніхто інший, зможе вирішити мою проблему.

До того ж в блозі були розділи: “Про автора”, “Про блог” – з яких я ближче познайомився з цією людиною і зрозумів, що це не пройдисвіт якийсь, чи не шахрай, а справжній майстер своєї справи. Там же в блозі був розділ “Контакти”, через який я з ним зв’язався.

У підсумку, він вирішив всі проблеми на моємо сайті

Так що, мотайте собі на вус, як це все діє. Ніяких продуктів у даного системного адміністратора немає. У нього немає навіть розділу “послуги”, він тільки пише статті та каже, що блог цей зробив виключно для себе.

За рахунок написання статей, в яких він публікує рішення різних проблем, він створив постійний і безкоштовний приплив відвідувачів з пошукових систем. Багато сисадмінів заходять і читають, залишають коментарі, питання.

Тобто спочатку, він не збирався заробляти гроші таким чином. Для нього написання статей було якимсь міркуванням уголос. Він викладав свої думки в блозі для того, щоб потім повернутися до них, якщо раптом виникне схожа проблема. Але в підсумку, за допомогою інтернету він знайшов собі нових клієнтів, точніше підробіток.

Справа в тому, що у даного фахівця є основна постійна робота. А все що приходить до нього з блогу можна назвати шабашці. Ну що ж, чому б і ні. Всім би мати таку шабашку.

Як я знайшов собі адвоката через інтернет

Приблизно також я знайшов собі адвоката . Якось раз я потрапив в невелику аварію. В аварії я був невинен і тому мені належала страхова сума. Але проблема виникла тоді, коли мені перерахували цю суму. Її навряд чи б вистачило на ремонт мого автомобіля.

Потрібно сказати, що це часта практика страхових компаній, коли вони з метою зниження збитків перераховують суми менші, ніж вистачило б на ремонт. Страхові компанії розуміють, що більша частина людей юридично не підкована і не будуть робити якихось законних дій, щоб відстояти свої права.

Я теж вважаю себе юридично не підкованою людиною, тому коли стався цей інцидент, то поліз в інтернет, щоб дізнатися, як вести себе в таких ситуаціях.

Там же я натрапив на статтю одного юриста , в якому він є і зрозуміло описував, що потрібно робити. Я зрозумів, що людина розбирається в даному питанні і щоб не втрачати часу на пошуки інших фахівців, вирішив звернутися до неї.

Мене не бентежило, що він живе в іншому місті. У підсумку, по скайпу він не тільки надав мені необхідні консультаційні послуги, а й скинув всі необхідні документи (заяву, бланки і т.д.) і допоміг їх заповнити.

Які кроки потрібно зробити для просування своїх послуг через інтернет?

 1. Якщо ви надаєте будь-які послуги, які цілком можна продавати через інтернет, то першим ділом заведіть собі блог або сайт . Додайте там детальну інформацію про себе, про свої послуги. Вкажіть як з вами можна зв’язатися.
 2. Потім, починайте публікувати статтіза всіма основними моментами вашої діяльності. Постарайтеся просто і доступно описувати всі тонкощі вашої роботи. Коли пишеш складно або застосовуєш складні і незрозумілі слова, то людей це відштовхує.
 3. Обов’язково потрібно описувати Часті питанняваших клієнтів і те, що ви їм відповідали.
 4. Описувати якісь приклади зі своєї практики.
 5. Великою кількістю матеріалів ви зможете не тільки залучити потенційних клієнтів через інтернет, але і зможете завоювати у них довіру, що є однією з перших сходинок на шляху побудови хорошого і прибуткового бізнесу.
 6. Пошукайте в інтернеті ваших конкурентів, подивіться як і що вони продають. Купуйте у них якісь послуги, щоб подивитися і зрозуміти як все це відбувається, а також для того, щоб підглядати за фішками і секретами.

Використовуйте міць і силу соціальних мереж

Ось ще один приклад : моя сестра працює продавцем в одному з магазинів, який торгує модним молодіжним одягом. Вони створили аккаунт в соціальних мережах, який назвали ім’ям даного магазину.

Далі, вони виклали там фото своєї продукції. І стали активно додаватися в друзі до всіх жителів міста, в якому відкрито цей магазин.

Тут працює такий принцип: інтернет, як уже зазначалося, дозволяє економити час. Тобто, для багатьох, хто додався в Друзі даного магазину, тепер не обов’язково їхати в сам магазин, витрачаючи при цьому купу часу, сил, а часом і грошей, щоб дізнатися про новинки і надходженнях.

Досить зайти на сторінку магазину, відкрити фото і подивитися, що там у них є в продажу. Потім, можна по телефону зв’язатися з продавцем і з’ясувати про наявність необхідних розмірів.

Додайте сюди ще одну фішку від соціальних мереж – це новинна стрічка

Наприклад, якщо ви зайдете в свій акаунт соціальної мережі “Фейсбук” – найпопулярнішої мережі в Україні, то першим ділом потрапите на стрічку новин, де відображатимуться новини ваших друзів.

Відповідно, якщо той самий магазин викладе нові фото, то все друзі цього магазину після того, як потраплять до свого облікового запису побачать ці фото в стрічці новин.

Таким чином це є безкоштовною рекламою, за допомогою якої ви поширюєте інформацію про свої продукти і послуги.

Мені подобається

Плюс, варто сказати про таку важливу річ, як кнопка “Подобається” або “Клас”, натиснувши на яку та чи інша людина виражає своє ставлення до різних подій.

Повернемося до прикладу з магазином. Якщо викладені фото з новинками комусь сподобаються, то людина натисне кнопку “Мені подобається”. І інформація про дану речі потрапить вже на сторінку цієї людини і про це дізнаються її друзі.

Якщо комусь із його друзів сподобається дана новина і дана річ, то наступний друг натисне на кнопку “Мені подобається”. Таким чином про новинку в магазині дізнаються друзі друзів тієї першої людини. Зауважте, що далі запускається соціальний ланцюжок, в якій люди можуть бути один з одним не знайомі, проте стрічка новин дозволить їм познайомитися один з одним і таким чином про новинки даного магазину дізнається величезну кількість людей.

До речі, не забудьте “лайкнути” дану статтю, якщо вона вам сподобається.

Як ще можна просувати товар або продукт в інтернеті

Якщо у вас немає свого товару або продукту, то його легко знайти. І знову вам у цьому, якомога краще, допоможе інтернет.

Є такий чудовий сервіс, який по суті показує, що потрібно людям. Витративши час на те, щоб проаналізувати ситуацію, можна знайти масу цікавих варіантів для створення свого продукту або послуги, які ви згодом будете продавати через інтернет.

Це сервіс називається Планувальник ключових слів Google.

У цьому сервісі ви забиваєте будь-які ваші ключові слова, натискаєте кнопку підібрати і отримуєте дані, що відображають кількість запитів по заданому вами слову в пошуковій системі Google.

Для прикладу, наберемо в цьому сервісі словосполучення “Робота за кордоном”:

Ключі Гугл

Ми побачимо, що це словосполучення демонструється в мережі Гугла в діапазоні  10-100 тисяч. Раз на місяць. Відразу попереджу, що ця цифра не відображає кількість запитів, тобто це не означає, що люди набирали в пошуку слова ” Робота за кордоном” – 100 тисячі разів.

Це загальна картина, тому що люди можуть набрати словосполучення “Знайти роботу в Польщі” і ці дані увійдуть в статистику по першому нашому словосполученню.

Що означають ці цифри? Вони означають, що є люди, у яких існує проблема, їм потрібна робота, яку вони намагаються знайти в інтернеті. І за місяць ці люди набирали в пошуковику Яндекса словосполучення “робота за кордоном» наприклад 60 тисяч раз.

При цьому зверніть увагу на те, що по суті, людей шукають роботу в багато разів більше. Адже хтось поставив запит “знайти роботу за кордоном”, а хтось може ввести “знайти роботу за кордоном швидко”. Інша людина введе “я шукаю роботу за кордоном” і т.д.

Відповідно, ваше завдання знайти і запропонувати цим людям засіб, який допоможе їм вирішити дану проблему

Можливо хтось із читачів заперечить: “Але як я можу цим людям допомогти? Я ж не агентство з підбору персоналу!”

Є маса способів допомогти таким людям, наприклад, я пропоную таким юзерам навчальний курс “Як знайти хорошу роботу за кордоном “.

Справа в тому, що я сам не раз в житті стикався з подібною проблемою, коли була потрібна робота. Але навіть не стільки сама робота, скільки робота цікава і грошова. Роботу можна знайти завжди, в кінці кінців піти вантажником або двірником – це не проблема. Але звісно краще працювати в Україні і на себе.

Проблема в тому, що-б робота приносила задоволення і хороші гроші

Кожен мріє прокидаючись вранці думати не про те, що його чекає ще один нудний і сумний день з придурками-колегами і вічно незадоволеним начальником.

Кожен мріє, щоб його робота настільки була захоплюючою, щоб з ранку ти підскакував не від дзвінка будильника, а від бажання скоріше почати діяти і займатися своєю улюбленою справою.

І при цьому ще й отримувати гідні гроші. Нехай це буде не зарплата олігарха, але так щоб і на життя вистачало, і на нові шмотки, і на круту тачку, і на відпочинок пару раз на рік, і на власний будиночок.

Мені вдалося для себе вирішити дане питання

Уже в 26 років я працював викладачем в університеті. Після цього я працював керівником відділу продажів в оптовій компанії, а потім пішов з роботи за наймом, створивши свій бізнес.  Ваше завдання – включити свої аналітичні здібності, запустити сервіс пошуку ключових слів Гугла і спробувати зрозуміти, Що шукають люди в інтернеті і На що ви готові запропонувати їм своє рішення.

Як варіант, ви теж можете записати якийсь навчальний курс по тій чи іншій темі, або провести консультацію. І це буде не єдиний варіант того, як ви можете надавати послуги через інтернет. Ось ще кілька прикладів …

Придумайте новий онлайн-сервіс або послугу, яка буде надаватися через інтернет

Взагалі з розвитком інтернету у людей з’являється все більше і більше проблем, які знову ж таки можна вирішити тільки через інтернет.

Приклад 1

Наприклад, поява сервісів пошуку та підбору фрілансерів була пов’язано з розвитком інтернету. У якийсь момент знайшлися люди, які зрозуміли, що потрібно створити онлайн-сервіс на якому зможуть зустрічатися замовники (люди, яким потрібно вирішити якесь завдання) і виконавці (люди, які знають і вміють вирішувати проблеми і завдання інших людей).

Приклад 2

Або ось ще цікавий приклад. Не так давно я натрапив на онлайн-сервіс ( www.smmka.ru ), який допомагає заробляти любителям соціальних мереж. Якщо вам подобається з ранку до вечора сидіти в соціальних мережах, то ви можете поєднати приємне з корисним, а саме створити на цьому додаткове джерело доходу.

Справа в тому, що останнім часом просування будь-яких великих компаній або груп стало серйозним і прибутковим бізнесом. Компанії борються за нових клієнтів і йдуть туди, де їх найпростіше знайти. В інтернеті будь-яка компанія може знайти для себе цілу юрбу нових клієнтів.

Для цього і створюються різні групи, пабліки, зустрічі і заходи. Але мало створити чергову групу. Її ще потрібно розвинути, зробити так, щоб вона стала популярною і в ній було багато народу.

Ось для цих цілей бізнеси і наймають спеціальних людей, які займаються розкручуванням подібних груп. А ці спеціальні люди, в свою чергу, подумали і зметикували, що було б здорово придумати такий сервіс, де можна звести представників бізнесу, які просувають свої групи і паблікт в соціальних мережах зі своєю потенційною аудиторією.

У підсумку, бізнеси платять на цьому сервісі гроші за залучення нових клієнтів, а будь-який бажаючий, хто любить посидіти в соцмережах може заробити гроші, вступаючи в такі групи, натискаючи кнопки “Мені подобається” і “Поширити” в різних спільнотах, спілкуючись і коментуючи різні новини, фото і відео, що розміщуються в просуваються групах.

Приклад 3

Є один цікавий онлайн форум, який називається “Китайський компот” ( www.sinocom.ru ). Цей форум присвячений закупівлям товарів з Китаю, бізнесу пов’язаному з Китаєм, на ньому можна знайти різні транспортні компанії, які привозять товари з Китаю.

Також тут можна знайти посередників, які зроблять закупівлю потрібного вам товару на таких популярних китайських сайтах як Таобао ( www.taobao.com ) і АліБаба ( www.alibaba.com ) і відправлять поштою або транспортною компанією на вказану вами адресу.

Так ось, люди створили і розкрутити даний форум, заробляють хороші гроші на рекламі. Справа в тому, що будь-яка компанія або незалежна особа, які надають свої послуги по роботі з Китаєм не можуть розміщувати на цьому форумі свою інформацію безкоштовно.

Кожен розділ на цьому форумі де вказана якась фірма, кожен банер, кожне повідомлення так чи інакше приносять прибуток творцям даного ресурсу. Для людини, яка шукає собі партнерів чи посередників на даному сайті, природно, все безкоштовно. А ось для тих, хто заробляє гроші на таких партнерських відносинах, присутність на цьому форумі тільки за гроші.

Чи не правда дуже дотепне рішення по заробітку грошей в інтернеті, надаючи послуги?

До речі, для всіх тих компаній, що представлені на даному форумі, як ви розумієте інтернет став джерелом нових клієнтів і нових грошей. Так що даний приклад можна розглядати з кількох сторін.

Почніть шукати проблеми або навпаки рішення, які полегшать життя інших людей. Якщо ви зможете створити інтернет-сервіс, який буде допомагати іншим людям в чому-небудь, то ви забезпечите собі безбідне існування до кінця життя.

І якщо ви все ще думаєте як можна заробити в інтернеті новачкові, то сподіваюся даний матеріал послужить джерелом нових думок та ідей, втілення яких згодом озолотить вас!

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про