Залиште свою оцінку! (3 голосів, оцінка: 5,00 з 5)

Набір текстів за гроші: поради та сайти для заробітку

набір текстів дистанційно

Набір текстів – ще один спосіб отримати прибутки в Інтернеті. Опис: вам дається кілька сторінок сканованих текстів, які необхідно переписати і оформити у текстовому документі (як правило Word). Зазвичай потрібно розшифровувати рукописний текст.

Вимоги до виконавців елементарні: наявність Word і програми для перегляду картинок/файлів PDF, вміння швидко набирати тексти (десятипальцевий сліпий метод набору). Іноді вам знадобиться програма для розпізнання текстів.

Набір текстів: лохотрон чи правда

На жаль стосовно набору текстів в Інтернеті існує вкрай негативна думку. Справа в тому, що існує велика кількість шахраїв, які просять попередньо оплатити “пересилку даних” або “страхові внески”. Після цього замовник пропадає. Виконавець, один раз натрапивши та такий обман, розповідає іншим, що набір текстів за гроші – це лохотрон. Більше того, жертви розводів вже ніколи не зв’язуються з роботою в Iнтернеті.

Через це страждають чесні замовники, які шукають виконавців, що готові набирати тексти за оплату. Як відрізнити шахраїв від адекватних роботодавців. Другі ніколи не будуть просити у вас оплатити пересилку чи ще щось. Ви не повинні платити роботодавцям за можливість попрацювати.

Як розпізнати оголошення шахраїв? Ось деякі критерії:

  1. висока ціна за набір тексту на дому. Зазвичай замовники не дають за таке завдання більше 30 рублів за 1000 символів;
  2. якщо в оголошенні просять надіслати лист з певною темою (наприклад, «Складач текстів»), швидше за все вам відповість автовідповідач з завченим текстом і вимогою про передоплату;
  3. у фірми немає контактів, офіційного сайту, телефонів — тільки пошта, яку можна змінити в будь-який момент;
  4. пробийте текст оголошення та поштову адресу в пошуку – оцініть видачу. Якщо ви побачите розчаровані відгуки, відразу стане зрозуміло, що це за компанія.
  5. на біржах фрілансерів звертайте увагу на дату реєстрації роботодавця: якщо менше місяця, не довіряйте йому.

Які завдання найчастіше трапляються

Боюся розчарувати вас, але набір сканованого тексту на дому потрібний не часто. Існує багато програм, які сканують та розпізнають текст. Після цього його потрібно лише відредагувати  – виправити помилки, розставити коми або відформатувати за стандартом.

Але набір рукописного тексту на дому – більш поширений вид дистанційної роботи. Але це не так просто, як здається. Часто доводиться розшифровувати вкрай складний почерк, в якому мало зрозумілого. Доводиться здогадуватися за контекстом або позначати фрази для замовника як неправильні.

Набір тексту: основні вимоги до виконавця:

  • вміння працювати з Word;
  • швидкий та грамотний набір тексту;
  • вміння форматувати текст;
  • досвід роботи з таблицями, формулами, графіками та ін.

Однак, якщо ви можете не лише переписувати тексти, а створювати унікальні статті, чому б вам не спробувати себе у якості копірайтера. Тут рівень вашого заробітку може врази збільшитися.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про