Money Birds: як заробляти на яйцях і відгуки про гру

Money Birds

Статтю оновлено:

Money Birds – це одна з найпопулярніших економічних ігор для заробітку грошей на яйцях. Але чи можливо там дійсно заробляти і виводити кошти? Давайте розберемося в цій статті!

Не так давно ми вже розглядали пташок – заробіток на яйцях без вкладень з виведенням грошей . Де дізналися, що Money Birds найприбутковіша серед конкурентів, тому вирішили написати докладну статтю про неї.

Так само існує багато інших економічних проектів – ігри в яких можна заробляти реальні гроші .

Money Birds – огляд гри

Проект  Money Birds існує з 2014 року і раніше на ньому були Cash Points(платіжні бали). Тобто люди могли інвестувати 1 000 рублів, але вивести на рахунок можливо було лише 300 руб.

І якщо ви запрошували рефералів, то вам давали Cash Points, вони дозволяли виводити кошти. Однак в середині 2018 року гру перекупила команда амбітних хлопців, які повністю змінили маркетинг!

Тепер в Money Birds немає такого поняття – Cash Points. І в дійсності можна виводити гроші, головне накопичити мінімальну суму – 300 срібла (1 руб.).

Тому зараз можна зустріти в інтернеті багато негативних відгуків, але всі вони були написані до середини 2018 року і це стосувалося старого маркетингу.

Перейти на Money-Birds

Як заробляти срібло для виведення

Після реєстрації в Money Birds вам дають бонус – 1 000 срібла. Його можна витратити на покупку « зеленої птиці », яка живе 110 днів і дає 48 яєць в годину (трохи нижче розповімо про цю одиницю виміру). А так же вам дають безкоштовну рулетку, де в 70% випадків можна отримати ще одну зелену птицю.

Після того, як у вас з’являються птиці, вони несуть певну кількість яєць в годину. Сам склад може переповнюватися, тому обов’язково потрібно продавати яйця хоча б раз в 48 годин!

Скільки коштує в рублях внутрішня валюта:

  • 100 яєць = 1 срібло;
  • 90% срібла йде на вивід і лише 10% на рахунок для покупок;
  • 300 срібла = 1 рубль;
  • Тобто 33 333 яєць = 1 рубль.

Дана арифметика це найважливіше в грі! Вона дозволяє зрозуміти, коли інвестиції почнуть окупатися. Що ми якраз і зробимо в наступному пункті.

Таким чином на старті гри ви безкоштовно отримуєте кілька птахів і вони будуть приносити 7 копійок на добу . Це дуже мало, тому використовуйте розділ « щоденний бонус », де дають від 10 до 250 срібла кожен день.

Перейти на Money-Birds

Чи вигідно інвестувати гроші

На сайті десяток різних способів поповнити рахунок в грі. Можна за допомогою мобільного оператора, карткою банку або будь-яким з популярних електронних гаманців. Але чи варто вкладати гроші?

Курс ігрової валюти для поповнення : 1 рубль = 100 срібла.

Тепер давайте порахуємо, в яку вартість обійдеться нам кожна птаха і скільки вона принесе грошей за весь термін:

  1. Зелена – 10 руб. А приносить прибуток за 110 днів – 3.8 руб;
  2. Жовта – 40 руб. Приносить за 110 днів – 17 руб;
  3. Коричнева – 160 руб. Приносить – 76 руб;
  4. Синя – 640 руб. Приносить – 334 руб;
  5. Червона – 2 560 руб. Приносить 1 459 руб;
  6. Кінг – 10 000 руб. Приносить 6 326 руб.

Будь-яку птицю можна купити на термін в 110 днів, тому ми порахували загальний дохід з кожного птаха (якщо все срібло ставити відразу на вивід).

Давайте уявимо, що ми вирішили купити « синього птаха » за: 64 000 срібла (640 руб.). Для цього ми переводимо гроші за допомогою Payeer гаманця і отримуємо 10% срібла зверху. Так само нам дають бонусом 3 зелених і 1 жовту птицю.

Якщо ми прокрутимо всі 110 днів, то у нас вийде чистий заробіток з синього птаха – 334,54 руб. Так само складаємо дохід від бонусних птахів 11,4 + 17 руб. Крім цього нам дають 10% срібла на покупку, де за цей час назбираємо на 1 жовту і 2 зелених птиці.

Разом : 438 рублів на вивід при інвестиціях в 640 руб.

І більшість гравців навіть не роблять подібних підрахунків, щоб зрозуміти що так робити не вигідно! Однак в грі є секрет , який дійсно допоможе заробляти на птахах!

Необхідно накопичувати срібло на рахунку, а потім перекинути його на рахунок для покупок за допомогою обмінника. Там дають + 10% до суми від вашого переказу. Таким чином ви зможете зробити армію птахів і отримати 100% прибутку на рік від інвестицій!

Відгуки про Money Birds

Особисто наш проект заробляє на даній грі по 1 000 рублів в тиждень і це тільки завдяки тому, що ми уважно прочитали всі правила, вивчили маркетинг і зробили правильне рішення по накопиченню балансу на внутрішньому рахунку.

Звичайно ж в інтернеті можна знайти багато негативних відгуків про Money Birds, проте всі вони написані до вересня 2018 року. І на жаль пишуть про старого господаря сайту, який обманював людей за допомогою Cash Points.

Ну а зараз в цій грі можуть програти неуважні люди, які все срібло будуть ставити відразу на вивід. А люди, які накопичують срібло зможуть швидко назбирати на нових птахів і вже через пів року вийти на прибуток!

 

ВАМ ТАКОЖ БУДЕ ЦІКАВО ПОЧИТАТИ:
Залиште свою оцінку! (3 голосів, оцінка: 3,67 з 5)

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про