Малі інвестиції – куди можна інвестувати невелику суму грошей

малі інвестиції Заробіток на інвестиціях

Малі інвестиції дозволяють розмістити капіталовкладення практично без збитків. Серед початківців побутує думка, що з копійчаним капіталом хорошого статку не сколотити, фахівці стверджують зворотне.

 Кому вірити, куди і чому варто вкладати – будемо розбиратися в огляді.

Кому підходить мале інвестування

Інвестувати можуть всі, без винятку. Але працююче населення, як правило, має стабільний заробіток і може внести його в великі інвестиційні об’єкти. Тому малі вкладення більш актуальні для категорії людей з невеликим доходом.

Збирати гроші або вкладати малі інвестиції

Інвестувати невеликі гроші можна починати вже з 1000 грн . Однак багатьох новачків цікавить, чи варто морочитися з малими інвестиціями чи краще підзбирати грошей і зайнятися серйозними вкладеннями. Рішення цього питання лежить в психології людини. Ми звикли весь час чекати слушного моменту, відкладати на завтра і плекати нову ідею, не даючи їй практичного розвитку. Тому діяти потрібно відразу, як тільки у вас з’явився мінімальний капітал і на це є 3 причини:

  1. Не страшно втратити гроші. Людині, яка не має досвіду інвестування набагато легше прийняти програш дрібних грошей, який на перших порах трапляється у 90% новачків.
  2. Кожен день – це втрачений прибуток. Час, який гроші лежать без діла і зовсім не працюють на вас, можна вважати втраченим. А якщо враховувати інфляцію, то з кожним роком ваш капітал зменшується на 5-7% .
  3. З віком важче почати. Згодом у нас з’являється більше страхів, через які існує ризик так ніколи і не зайнятися інвестуванням.

Куди варто, а куди не варто інвестувати

Найпопулярнішим способом куди можна вкласти невеликі гроші, щоб заробити, є лотерейні квитки. Люди несвідомо витрачають пристойні кошти на журавля в небі. А найбільш привабливим для інвестора здається – рахунок в банку. У першому випадку можна вкладати нескінченно, а ось пощастить чи ні велике питання. У другому випадку – вкладати гроші в банк під відсотки немає сенсу. Адже з малих інвестицій дохід буде зовсім копійчаний.

Також існує думка, що вигідно інвестувати маленьку суму грошей можна в знеособлені металеві рахунки . Їх відкривають при покупці від 1 грама золота. За фактом прибутковість від таких угод не перевищує 1,5-2% , а при падінні цін на метал можливий і збиток.

А якщо ви не хочете нікуди вкладати навіть невеликі гроші, радимо спробувати заробити гроші в інтернеті.

Тому радимо розглянути інші більш вигідні способи:

  • Купівля дорогоцінних металів. Куди можна інвестувати невелику суму грошей? Золоті інвестиційні монети . У них не включається ПДВ і коштують вони в перерахунку на унцію дешевше злитків.
  • Акції та облігації. Багато великих компаній, такі як Alibaba, Facebook і інші надають можливість покупки акцій поштучно. Це звичайно не так вигідно як брати їх лотом через високу комісії. Найбільш вдалий варіант, куди можна вкласти невеликі гроші -облігації . Вартість більшості облігацій починається від кількох тисяч гривень. Термін позики до 5 років.
  • ПІФи. Найменша вартість одного паю починається від 3000 грн. З цієї суми буде списана комісія при покупці і погашенні цінних паперів. Довіряючи її дослідній керуючій компанії, варто розраховувати на дохід 22-26% . Будьте готові до того, що дохід від вкладень в ПІФи ви побачите не відразу, а через рік-два.
  • Домени. Вкладення в домени не новий, але досить прибутковий прийом інвестувати невеликі гроші. Купуючи красиві імена в популярних тематиках можна самостійно встановлювати ціну їх продажу. Розраховувати на постійний прибуток від продажу не варто. Зате разова операція може окупитися сторицею. Наведемо цікавий приклад. Популярний бізнесмен Артемій Лебедєв в 1997 році зареєстрував домен “Vodka.ru”. Через 9 років він зміг виручити з продажу доменного імені 50 000 $.
  • ETF. Індекс, що відображає вартість цінних паперів, новий і перспективний спосіб інвестування. З його допомогою можна вкласти невелику суму грошей в нерухомість, золото, акції регіонів і країн, державні облігації. Придбання здійснюється через брокера, а комісія складає всього 1%.
  • Інфобізнес. Найбільш підходящий напрямок, куди можна інвестувати невелику суму грошей. Ви можете зробити навчальну базу або програму в тій сфері, якої добре розбираєтеся. Сюди відносяться і збір бази для певного бізнесу з наступним її продажем, платний доступ до перегляду інформації і подібне. Правда конкуренція в сфері Інфобізнесу висока і багато що залежить від просування інфопродукта.

Для наочності недоліки і переваги всіх вищеперелічених інструментів представлені в таблиці:

вид інвестування плюси мінуси
Інвестиційні монети Значно зростають в ціні. Довгий термін окупності.
ПІФи Гарна прибутковість, грошима розпоряджаються професіонали. Високі комісії, необхідність сплати їх навіть в разі програшу.
Домени Високий прибуток в песпективі. Довго окупаються.
ETF Низькі комісії, різноманітність об’єктів вкладень. Багато різних індексів, основна інформація англійською мовою.
облігації Мінімальні ризики, включена в пріоритет виплата при банкрутстві. Власники облігацій не мають право голосу, на відміну від акціонерів.
Інфобізнес Мінімальні вкладення на старті, швидкий термін окупності. Висока конкуренція, потрібні хороші знання.

Як отримати максимальний прибуток при маленькому внеску

Якщо вкласти невелику суму грошей, наприклад, 3000 грн і чекати 5 років, то дохід навіть в 25% річних здасться нікчемним. Найголовніше для інвестування невеликими сумами – регулярність . Вкладаючи кожен місяць по 1000 грн, ви інвестуєте на суму 12000 грн в рік. А це погодьтеся вже непоганий початок.

Висновок

Для заробітку на малих інвестиціях спокійно їхати у відпустку. Звичайно, на скромні дивіденди ви не зможете відразу забезпечити собі пасивний дохід, швидше ви спершу будете сидіти над інвестиціями.

Деякі вкладники, маючи пристойний статок, намагаються інвестувати маленьку суму в різні об’єкти, щоб зменшити ризики . Сприймайте копійчані внески як частину вивіреної стратегії і поповнюйте інвестрахунок щомісяця, тоді ваші скромні починання окупляться сповна.

Копірайтер та редактор з досвідом. Редагує та впорядковує більшість із того, що ви читаєте на сайті. Захоплюється комп'ютерними іграми, класичними чорно-білими фільмами та плаванням. Експерт в сфері заробітку в інтернеті та фрілансу.

Fintramplin
Додати коментар