Залиште свою оцінку! (16 голосів, оцінка: 4,86 з 5)

Kwork.ru (Кворк ру) – зароби 500 рублів в інтернеті без вкладень

КВорк

Kwork.ru (КВорк) – це новий простий і зручний проект від компанії Мірафокс для фрілансерів та замовників різних послуг онлайн в інтернеті. Основний девіз проекту – все за 500 рублів (саме в цій валюті оплачують замовлення).

Ви з легкістю можете розмістити пропозицію про виконання якого-небудь завдання за 500 рублів і чекати відгуку замовників, при цьому можна в завданні вказувати додаткові послуги за додаткову оплату.

У Кворк.ру досвідчений фрілансер (виконавець завдань) може легко заробити 500 рублів без вкладень за день (а то і за менший час, в залежності від самого завдання) виконавши всього одне завдання, іншими словами виконуючи по кілька завдань певної тематики, в яких ви добре розбираєтеся, з легкістю можна заробляти пристойні гроші щодня.

Як користуватися сервісом Кворк і заробляти 500 рублів в інтернеті без вкладень

Для початку роботи в сервісі і ознайомлення з його функціоналом перейдіть на офіційний сайт Kwork (просто натиснувши ссилку нижче).

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ

Реєстрація дуже проста, вводите поштову скриньку, вибираєте «я продавець», вводите логін і пароль і активуєте свій акаунт, перейшовши за посиланням у отриманому на пошту листі.

Далі необхідно створити кворк (проект, пропозиція для замовників) при цьому детально описуємо назву, вибираємо рубрику, вводимо повний опис того, що ви зробите і за який період часу. Також бажано прикріпити приклади вже виконаних робіт з вашого портфоліо для збільшення ймовірності відгуків потенційних замовників. І все! Тепер залишається тільки дочекатися замовлення, правильно його виконати і отримати за це свої кошти (400 рублів з вирахуванням комісії системи).

Уважно вивчіть всі рубрики і завдання інших виконавців у kwork.ru, щоб знати, що більше замовляють і зробити для себе добірку завдань, які ви можете швидко і якісно виконувати.

Після виконання кожного завдання, замовник виставляє виконавцю рейтинг і пише відгук, завдяки чому у виконавця підвищується особистий рейтинг і довіра до нього від інших замовників. Враховуйте цей факт при роботі в kwork.

Тепер Ви знаєте, як швидко заробити 500 рублів і більше без вкладень в інтернеті і можете постійно заробляти на кворках, тому проходь реєстрацію на сайті і зароби 500 рублів прямо зараз на своїх знаннях і навичках! До речі, в кінці статті розглянемо, як заробляти в kwork.ru ще більше.

Kwork.ru для замовника – великий вибір виконавців і завдань всього за 500 рублів

Для багатьох замовників пошук виконавців на різні невеликі завдання через фріланс біржі перетворюється на справжню муку, тому сервіс Кворк.ру стане для них справжньою знахідкою. Процес пошуку виконавця на своє завдання дуже простий, при цьому не потрібно довго сидіти і порівнювати ціни і відгуки про виконавців, у проекті єдина ціна за всі послуги – 500 рублів!

Для пошуку виконавця необхідно швидко пройти реєстрацію на сайті, через пошук знайти виконавця, дати йому завдання і все! Все дуже швидко і просто, при цьому сам сайт kwork.ru виступає гарантом чесної угоди. А якщо виконавець не виконає завдання, або зробить його неправильно, ви нічого не втратите, гроші залишаться на вашому рахунку.

Основні напрямки роботи на біржі

Для пошуку і замовлення завдань на офіційному сайті Kwork є такі категорії:

  • SEO і трафік (Сюди входять різноманітні перевірки та консультації, внутрішня оптимізація, збір семантичного ядра, лінкбілдинг, ріст трафік)
  • Робота з аудіо і відео (Анімація і малювання, робота зі звуком і ефектами, мультимедійна реклама, заставки (Intro), монтаж відеороликів, створення музики і треків, редагування аудіо, генерація слайд-шоу)
  • Бізнес проекти ( адміністрування в соцмережах, бухгалтерський облік, менеджмент проектів, контент-менеджмент, неймінг і брендування, бізнес-консультації, персональний помічник, презентації та інфографіка, юридичні консультації)
  • Дизайн (створення банерів та іконок, розробка веб-дизайну або графічного інтерфейсу, дизайн груп у соцмережах, ілюстрації та малюнки, створення листівок і буклетів, створення логотів, заробіток на обробці зображень, векторна графіка, флеш і 3D-графіка, фотомонтаж та робота з фото)
  • Цікаві і незвичайні завдання
  • Маркетинг і реклама (E-mail-розсилки, комплексне просування, контекст, СММ, реклама і PR, аналіз даних)
  • Розробка і IT (адміністрування та налаштування, бази, верстка і фронтэнд, домени і хостинги, доробка сайтів, мобільні програми, програми для ПК, розробка ігор, сайт під ключ, скрипти)
  • Тексти та переклади (копірайтинг, сео-тексти, набір тексту, переклади, послуги редактора, написання статтей, віршів, оповідань, казок та сценаріїв)
  • Хобі та захоплення (здоров’я та фітнес, інжиніринг, меблі і дизайн інтер’єру, відносини та психологія, подорожі і туризм, репетитори, рецепти, краса, страхування).

Партнерська програма від Kwork – хороший пасивний дохід для всіх

Для виконавців-фрілансерів і замовників є можливість додатково заробляти в Кворк.ру, просто запрошуючи своїх друзів і знайомих, і будь-яких виконавців чи замовників.

Для цього в особистому кабінеті скопіюйте свою унікальну партнерську ссилку і розкажіть своїм друзям, а також розміщуйте її на форумах, на своїх сайтах.

З замовлень та виконаних завдань на кворку запрошеними вами людьми ви будете отримувати свій відсоток.

На закінчення хочеться відзначити, що kwork.ru – це зручне і практичне рішення для тих, хто шукає, як заробити 500 рублів в інтернеті без вкладень і де замовити послугу за 500 рублів в інтернеті. Сервіс швидко розвивається і кожен знайде на ньому для себе все необхідне.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про