Кому готові платити гроші – 10 варіантів, чим зайнятись, щоб заробити

чим зайнятись щоб заробити

Список дохідних професій можна почати з цілком звичних напрямків, хоча і вони вже повинні відповідати сучасному ринку праці. Зараз, чим більше може запропонувати людина, тим цінніші її послуги.

Можна працювати одночасно з декількома роботодавцями на аутсорс або бути офісним фахівцем. Топ дохідних, а головне – сучасних способів заробити гроші, можна почати саме з цього напрямку.

Огляд гарантованих способів отримати гроші в найближчому майбутньому.

Аутсорс бухгалтерія. Бухгалтерські послуги, аудит і консалтинг

Підприємствам, як і підприємцям, потрібні кваліфіковані фахівці різних напрямків: бухгалтери, економісти, фінансисти. Хоча для ряду фірм сенс таких кадрів в штаті може бути економічно не вигідним. Досить часто працю цих фахівців оплачують за кілька днів або годин роботи, вдаючись до допомоги аутсорсингової компанії.

Підприємство передає деякі процеси по бізнесу компанії, яка на них спеціалізується. А фірма з аутсорсингу надає своїх співробітників для виконання різних робіт, зокрема надання бухгалтерських послуг. Цінова політика виконаних послуг залежить від терміну укладення контракту і кількості співробітників, що виконують роботу.

Однак, підприємства вдаються до допомоги консультантів не тільки в період виникнення проблем. Консалтингові компанії пропонують замовникам, як вироблені варіанти рішень, так і підготовлені спільно з замовником. З огляду на те, що послуга консалтингу є унікальним продуктом, компанії шукають свої параметри ціноутворення.

Торгівля

Торгувати можна всім і завжди. Ця сфера залишається прибутковою навіть в період кризи. Заробити на ній дуже просто, потрібно вибрати більш менш стабільну нішу і почати розвиватися в ній. Наприклад, продаж еко-продуктів здатна принести майже 100% доход.

В Україні, як і в ЄС, вважають за краще купувати продукти (м’ясо-молочні, овочі, фрукти, яйця), в вирощуванні яких не застосовуються хімічні добавки. Попит на них завжди є, і покупці готові платити за них великі гроші. Тому підприємцю, який вирішив зайнятися еко бізнесом, потрібно знайти перевірених постачальників. Можна укласти договори безпосередньо з фермерами, які займаються вирощуванням такої продукції.

Магазин екологічно чистих продуктів краще відкривати в місті з населенням 1 000 000 чоловік. Дуже важливим є рівень доходів жителів даного регіону. Відкриття одного магазину не буде прибутковим для даного проекту. Оптимальним рішенням є створення мережі магазинів еко – продуктів, в якій центральним буде базовий магазин, зі складськими приміщеннями, і кілька торгових точок.

Рентабельність проекту від 5% на початку створення бізнесу і від 20% на етапі виходу в беззбитковість. – цитата

Незважаючи на розмір початкових вкладень, магазин здорового харчування і наявність розгалуженої мережі торгових точок, є бізнесом з високою прибутковістю, середнім рівнем ризику і стандартним рівнем окупності.

Кафетерії, антикафе, кворкінг кафе

Як в кожному бізнесі, у відкритті кафе є свої ризики і «підводні камені». Майбутньому рестораторові треба правильно розставити пріоритети, починаючи від оригінального меню і концепції підприємства до керівництва колективом і проведення закупівель у постачальників. Для створення кафе буде потрібно не менше 1 000 000 гривень. У цю цифру входить оренда приміщення, придбання основних засобів, дизайн приміщення, засоби на оплату праці співробітникам, реєстрація підприємства і покупка продуктів. Кінцева сума залежить від його розміру, концепції і моделі.

Є дві перевірені концепції кафе: анти кафе і кворкінг кафе.

Це новий формат кафе, в яких оплату здійснюють за проведений час. Анти кафе і кворкінг – центри пропонують ще один варіант зайнятості, працювати, не прив’язуючись до офісу роботодавця. Тут панує робоча обстановка, в результаті підвищується ефективність праці. У них можна пообідати, не залишаючи робоче місце, випити чашечку кави або завести нових друзів. Такий вид роботи і відпочинку все більше набирає популярність.

Сервіс електрик – сантехнік. Швидкий ремонт

Житлові будинки обладнані різними комунікаціями і наповнені предметами побутової техніки. Це робить життя людей комфортнішим, але техніка може зламатися. Коли нікому відремонтувати чи нема вільного часу, на допомогу кличуть «домашнього майстра».

«Чоловік на годину» – це бізнес для тих, хто вміє працювати руками і може надавати послуги великій кількості замовників. Бізнес задумувався з метою надання послуг людям. Так як не кожен знає, як це відремонтувати, та й не завжди є час для занять домашньою роботою. Самотні жінки і люди похилого віку також не можуть вирішити ці проблеми самостійно.

Навчальні курси

Вони завжди затребувані, тому що людей, які бажають поповнити свої знання, ніколи не бракує. Такі курси потрібні бухгалтерам, аудиторам, юристам, де їх ознайомлять з новинками в кожній сфері діяльності. Багато хто готовий переучуватися, перепрофілюватися і пошукати себе в іншій сфері діяльності, і за це готові платити великі гроші.

Сьогодні важливо вкладати інвестиції в освіту. Для творців курсів недостатньо розбиратися в сфері навчання, потрібно вміти донести ці знання до аудиторії і організувати якісний процес навчання. Саме даними методами можна досягти успіхів у цьому бізнесі.

Вендинговий бізнес

Підприємці з інтересом освоюють вендинговий бізнес. Український покупець вже готовий купувати в автоматах не тільки гарячі і холодні напої, але бездріжджовий еко хліб.

Наш ринок знайомиться з новинками вендінгових автоматів до яких відносяться:

 • камера зберігання. Вона використовується для зберігання речей, їх потрібно розташовувати в місцях скупчення людей: в басейнах, на пляжах, в спортзалах;
 • продаж електронних сигарет;
 • реалізація квітів та сувенірної продукції. Тут важливо враховувати сезонність товару. Наприклад, до 8 Березня заповнювати автомат квітами, а перед Новим роком, продавати ялинкові прикраси
 • суші та ролли. Делікатеси з Японії дуже популярні у молодого споживача;
 • міні млинарня. Вона готує і продає гарячі млинці за 2,5 хвилини.

Домашній бізнес

Заробляти на дому – дуже перспективний вид діяльності. Це варіант поліпшення свого фінансового стану та можливість зайнятися улюбленим видом діяльності. Бізнес-ідей, що здійснюються на дому, є велика кількість, як для жінок, так і для чоловіків.

Пропонуємо вашій увазі:

 • кухня по-домашньому. Багато жінок відмінно готують. На приготуванні тортів, домашньої здоби і комплексних обідів багато жінок отримають більше, ніж їхні чоловіки. Витрати тут досить підйомні. Продукція повинна бути високої якості, щоб вона зацікавила покупців.
 • клінінгові послуги. Послуги, пов’язані з прибиранням приміщень будуть завжди затребувані. Правда, їх популярність актуальна в першу чергу в мегаполісах, де доходи замовників на порядок вищі, ніж в інших місцях.

Знайдуться замовники, які не хочуть займатися прибиранням своїх квартир. До того ж є і корпоративні замовлення, які за один виклик можуть принести дохід, рівний середній зарплаті фахівця. Клінінг ще буде розвиватися, так як цей вид бізнесу виник порівняно недавно.

Навчання – репетиторство

З чого почати діяльність з навчання учнів будь-якого віку? Щоб домогтися успіху, треба не тільки мати гідну освіту. Викладач повинен бути доброзичливим, який вміє знаходити спільну мову з різною аудиторією, а також здатний донести те, що викладається учневі. Як стати високооплачуваним репетитором?

Найчастіше до послуг викладачів звертаються батьки школярів, які відстають по якому-небудь предмету. Також послугами репетиторів користуються абітурієнти, які готуються до вступних іспитів до ВНЗ. Оплата послуг викладача залежить від наступних показників: досвіду роботи і кваліфікації. Якщо досвіду роботи у вас недостатньо, тоді оплата заняття оцінюється в 100-200 грн. Надалі, з появою досвіду оплату можна збільшити.

Вироби з вовни і гусячого пуху

Вироби з натуральних волокон завжди користувалися великим попитом через їх екологічну чистоту і легкість. Наповнювачі для будь-яких видів одягу та текстилю діляться на натуральні і синтетичні. До натуральних відноситься пух, перо і шерсть. Ці наповнювачі застосовуються в текстильній промисловості для пошиття курток, рукавичок, хусток, а також для виготовлення ковдр та подушок.

Найпоширенішими є ковдри з наповнювачами (кашемірові, верблюжі). І найбільш дорогими серед них є кашемірові, тому що виготовляються з кашеміру матеріалу, зібраного вручну. Така тканина приємна на дотик, добре зберігає тепло і не викликає алергію. Також попитом користуються вироби з верблюжої вовни. Цей вид сировини складається з грубих волокон і м’якого підшерстя. Іноді використовується і м’яка шерсть з молодих верблюденят, тоді вартість виробу різко зростає. Товари, вироблені з вовни вівці, такі ж теплі, як і верблюжі, а їх вартість набагато менша.

Вироби з вовни:

 • мають гарний повітрообміном;
 • мають невелику вагу.

Основою пухових виробів є натуральний пух білих або сірих гусей, гагар або качок. До виробів з пуху дуже високі вимоги, вони повинні відповідати стандартам якості.

Пухові вироби мають:

 • високу теплорегулюючу здатністю;
 • добре пропускають повітря;
 • не злежується.

Бізнес по здачі в оренду автомобілів

Цей бізнес порівняно недавно прийшов на наш ринок, але вже активно розвивається. Якщо раніше орендою авто користувалися виключно іноземці, то зараз до цієї послуга все частіше вдаються наші громадяни. Витративши на придбання 3-х річної іномарки 250 000 тисяч гривень, Можна мати щомісячний дохід у розмірі 40-50 000 гривень Прибуток же буде дорівнювати понад 42 000 грн., Що відповідає 98% доходу.

Якщо коштів на покупку авто немає, тоді його можна орендувати з подальшою здачею в суборенду подобово.  Необхідно прийняти на роботу трьох водіїв, тривалість зміни дорівнює 8 годин.  Цей бізнес мало ризикований. Купуючи авто для отримання прибутку, ви ніколи не будете в програші, адже в разі, якщо бізнес не піде, ви зможете продати автомобіль або залишити собі в особисте користування.

Надіємось ви знайшли щось, що підходить вам із цього переліку.

ВАМ ТАКОЖ БУДЕ ЦІКАВО ПОЧИТАТИ:
Залиште свою оцінку! (1 голосів, оцінка: 5,00 з 5)

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про