IRecommend – скільки можна заробляти на відгуках

Як заробити на IRecommend на відгуках Копірайтинг

iRecommend – це популярний сайт по заробітку на написанні відгуків будь-якої тематики. Де платять 50 рублів за 1000 переглядів вашого відгуку.

Варто розуміти, що велика частина аудиторії на сайт переходять через пошукову систему Яндекс. Де зазвичай вводять продукт, послугу або сайт, а потім шукають відгуки. І найчастіше наштовхуються на IRecommend.

Якщо ви шукайте сайт по заробітку в інтернеті, то ми рекомендуємо вам прочитати статтю про Яндекс Толоку.

Перейти на сайт IRecommend

Огляд заробітку на IRecommend

Професійні письменники на IRecommend заробляють щомісяця близько 10 тисяч рублів і це в тому випадку, якщо вони вже залишили понад 500 відгуків на сайті, які приваблюють людей через пошукові системи.

Варто одразу розуміти, що тут гроші платять тільки за перегляди відгуків і для того, щоб їх було багато, необхідно писати розгорнутий текст з великою кількістю інформативних картинок.

Важливо вибрати популярну та цікаву для себе тематику. Дівчата дуже часто вибирають: Красу і здоров’я. Де пишуть про дієту, пологи, косметику, різні послуги з догляду за собою і все що з цим пов’язано.

Якщо вони красиво пишуть, то їм можуть безкоштовно висилати продукцію на будинок. А вони в свою чергу повинні залишити розгорнутий відгук, при цьому дуже важливо вказати всі плюси і мінуси продукції.

Приклади заробітків авторів платформи

Анастасія за 1 рік роботи написала 230 відгуків (тематика: краса і здоров’я) і зараз отримує за 170 рублів на місяць. А так же їй приходить дуже багато косметики на огляд.

Олександр за 2 роки написав 450 відгуків (тематика: сайти) і він заробляє по 200 рублів на місяць. Дуже висока конкуренція в даному сегменті.

Марія за 6 місяців залишили 90 відгуків (тематика: дитячі іграшки), і їй вдається отримувати по 140 рублів в місяць. Тут необхідно знайти тренд.

Віктор за 18 місяців залишив 40 відгуків (тематика: техніка і товари), йому платять за 120 рублів на місяць і при цьому пропонують на огляд побутову техніку!

Ми спеціально розглянули різні тематики і постаралися знайти людей, які мають близький дохід один до одного. Щоб подивитися на те, як впливає тематика і вміння автора писати текст.

Ви звичайно ж можете купувати трендові товари щодо яких часто шукають відгуки, але при цьому важливо, щоб по вашій темі було мало якісних відгуків. Це дозволить вам швидко зайняти першу сходинку і набирати найбільше переглядів!

Увага: на IRecommend можуть забанити за короткий відгук, де не буде конструктивної критики. А так же акаунт можуть видалити за накрутку переглядів на власні сторінки.

Партнерська програма

Тут пропонують одні з найбільш вигідних партнерських умов серед подібних сервісів. Наприклад, ваш партнер за реєстрацію отримує на свій рахунок 50 рублів. І йому залишається набрати ще 100 рублів, щоб зробити перше виведення грошей на WebMoney з проекту.

При цьому партнер отримує 20% доходу зі своїх рефералів. Тобто вам не обов’язково писати тонну відгуків, а досить знайти людей, кому сподобається такий заробіток! Тому запрошуйте друзів та отримуйте 20% від їхнього доходу собі на рахунок.

Експерт по онлайн торгівлі, розкрутці, просуванню, заробітку на Інстаграмі та інших соціальних мережах. Спробувала більшість варіантів заробітку в інтернеті. Пише про цікаві бізнес-ідеї, продаж товарів в інтернеті та інші цікаві статті.

Fintramplin
Додати коментар