Що таке коучинг простими словами

коучінг

У цій статті ми з вами найпростішими словами розберемо – що таке коучинг, чим він відрізняється від тренінгу і менторства. А також подивимося, як насправді працює коучинг, і як цьому можна навчитися.

Читати далі

Як заробити гроші в Інтернеті – ТОП-35 найкращих способів з реальним доходом в 2019 році

як заробити гроші в інтернеті

Як заробити гроші в інтернеті і не потрапити в лапи шахраїв в 2019 році? На яких сайтах можна швидко заробити перший прибуток?

Читати далі

Професія розшифровщик аудіо і відеозаписів (транскрібер)

розшифровщик аудіo

Робота щодо проста, але вимагає терпіння і посидючості, а також швидкого темпу друку – не нижче 200-250 ударів в хвилину. Заробітки розшифровщика записів невисокі – при високому темпі роботи можна отримати 5-10 тис. гривень на місяць.

Читати далі

Професія тестер (тестувальник) – основні вимоги і де шукати роботу

Професія тестер ПО

Завдання тестера – знайти в програмі, додатку, грі чи іншому продукті всі можливі помилки і проблеми. Для цього тестувальник використовує різні алгоритми і стратегії, що імітують різні варіанти поведінки реального користувача.

Читати далі

Професії для заробітку в інтернеті: ТОП 7 професій

професії для заробітку в інтернеті

Інтернет відкриває неймовірні можливості перед сучасними людьми. Зокрема, з його допомогою можна працювати з будь-якої точки земної кулі. Підвищується мобільність людини, вона перестає бути залежною від офісу.

Читати далі

Кому готові платити гроші – 10 варіантів, чим зайнятись, щоб заробити

чим зайнятись щоб заробити

Список дохідних професій можна почати з цілком звичних напрямків, хоча і вони вже повинні відповідати сучасному ринку праці. Зараз, чим більше може запропонувати людина, тим цінніші її послуги.

Читати далі

Професія веб-аналітик – що потрібно вміти та знати, плюси і мінуси роботи

Веб-аналітик

Веб-аналітик займається аналізом інформації про відвідувачів сайту, щоб знайти способи підвищити ефективність веб-ресурсу. Наприклад, збільшити продажі в інтернет-магазині, збільшити число реєстрацій на порталі, підняти число сторінок, що переглядаються в блозі.

Читати далі

Робота коучем або консультантом в Інтернеті

Робота коучем

Якщо ви – фахівець у якій-небудь області, ви можете консультувати або навчати людей через Інтернет. Все, що необхідно – розробити курс і помістити інформацію про нього в мережі. Можна продавати погодинні консультації.

Читати далі

Професія перекладач сайтів

перекладач сайтів

Переклад сайтів недарма виділяється в особливий вид перекладу. Специфіка діяльності полягає в тому, що тексти сайтів орієнтовані на читання носіями мови. Тому якісний переклад сайту може виконати тільки дуже досвідчений перекладач.

Читати далі

Інтернет професії зараз мало поширені, але з часом їх популярність зростає. Зараз великим попитом користуються дизайнери, копірайтери, маркетологи, програмісти тощо.

Найкращі інтернет професії

Важко сказати, які інтернет професії найкращі, все залежить від конкретної ситуації. Читайте, нижче статті про професії в інтернеті