Залиште свою оцінку! (1 голосів, оцінка: 5,00 з 5)

Новий сервіс ІнфоТвіп для заробітку і пошуку фрілансерів

огляд ІнфоТвіп

Використовуючи будь-які навички, в інтернеті вдається заробляти гроші. Не важливо, що ви вмієте малювати, рекламувати, продавати, консультувати. У статті поговоримо про сайт ІнфоТвіп.

Хочете заробити – реєструйтеся на біржах фрілансу і пропонуйте власні послуги (шукайте замовників). Якщо вдасться розкрутитися, замовники будуть самі виходити на зв’язок, а ви зможете поступово підняти розцінки.

Новий сервіс ІнфоТвіп для заробітку і пошуку фрілансерів, працює по аналогії з Kwork. Тут також створюються нові пропозиції послуг, а клієнти самі вибирають виконавців. Понад 5000 твипів вже створено (так називають пропозиції послуг), а потужна рекламна компанія приваблює замовників.

Що таке ІнфоТвіп?

Аналогів у даної системи багато, до них також відноситься і Moguza. На відміну від деяких систем, тут не встановлено будь-яких обмежень за максимальною сумою, фрілансер сам вирішує, що запропонувати і яку суму за це вимагати:

Це так звані Твіпи, якими можуть скористатися замовники. За певну суму виконавці готові виконати різні види роботи.

З одного боку, в сервісах, де не створюються проекти клієнтами, доводиться довго чекати заявок. З іншого боку, реєструєшся, додаєш свої пропозиції і можеш далі займатися своїми справами. Це кращий спосіб прорекламувати свої послуги в ніші фрілансу.

Способи заробітку на ІнфоТвіп

Відрізняється система InfoTwip від аналогів тим, що тут розділені види роботи. Крім того, що є звичайні пропозиції, можна пропонувати платні консультації або навіть продавати цифрові товари (як на Plati).

Розглянемо варіанти більш докладно.

1. Віддалена робота

Усіма фрілансерами створюються звичайні Твіпи, в яких пропонується виконання різної роботи. Для досвідченого виконавця, це звично, є багато інших систем, де також рекламуються послуги. Платити не обов’язково, до 10 Твіпів дозволяється розміщувати безкоштовно, але при цьому стягується підвищена комісія.

2. Консультації

Володіючи певними знаннями, можна запропонувати спілкування з фахівцем. Навіть якщо ваш досвід не пов’язаний з IT технологіями, створюйте Твіпи. Нехай це буде консультування з ремонту автомобілів, захисту прав споживачів або купівлю вечірньої сукні. Деякі фрілансери готові просто підтримати розмову в дружньому форматі:

3. Продаж цифрових товарів

Автори різних відео уроків, електронних посібників, корисних книг та інших інфопродуктів, не можуть знайти покупців. У цій системі можна виставити на продаж будь-який інфотовар. Подивіться, що виставляють на продаж інші фрілансери, там багато всього цікавого:

Якщо вирішите зареєструватися на ІнфоТвіпі, то краще скористатися всіма способами відразу. Пропонуйте виконання роботи, консультації і поки не надійшли замовлення, створюйте якийсь цифровий товар. Якщо електронна книга для вас занадто складна, збирайте бази даних або записуйте відеоролики.

Тарифи і комісії InfoTwip

Працювати з сервісом ІнфоТвіп можна і безкоштовно, для цього є спеціальний тариф. При його використанні доступне створення 10 Твіпів, при надходженні замовлень, стягується комісія 15%.

Така ж комісія стягується при продажу цифрових товарів. На текстові консультації встановлена комісія 10%, відео трансляції 20%. Платні тарифи пропонують більш вигідні умови.

Краще починати ними користуватися тільки коли з’явиться репутація на сайті і почнуть стабільно приходити замовлення. Хоча стандартний тариф є сенс придбати заздалегідь, щоб розмістити більше Твіпів.

Партнерська програма InfoTwip

Заробляти в системі можна і не надаючи жодних послуг. Мало хто купує платний тариф, більшість користується безкоштовним тарифом, тому з їх доходів списується пристойна комісія. Її частина перепадає партнерам, ним можете стати і ви. Отримаєте посилання в системі і починайте залучати фрілансерів.

Протягом першого року після реєстрації вам буде переводитися 5% від доходу сервісу. Головне шукати активних учасників, тому що від їх роботи залежить комісія, частину якої вам і почнуть переводити.

Біржа фріланса InfoTwip тільки почала розвиватися, на неї поки мало учасників, тому ваші Твіпи не залишаться непоміченими, а рефералів сюди залучити простіше простого. Користуючись нагодою, ми також рекомендуємо сервіс Freelancerbay. Там, навпаки, пропозиції про роботу публікуються клієнтами, а фрілансери самі вибирають, за що братися.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про