Ідея бізнесу – чистка подушок

Чистка подушок як бізнес

Статтю оновлено:

Сама по собі ця ідея не є унікальною, але навіть зараз вона залишається частіше саме ідеєю, не отримуючи широкого розмаху. Чистка подушок як бізнес може приносити хороший дохід.

Основна думка бізнесу – надання послуг з чищення подушок. На перший погляд звучить сумнівно, але в цьому і принадність такого бізнесу: чим менше конкурентів, тим більший ваш прибуток.

У зв’язку з невисокою популярністю, успішних прикладів поки не так багато, але і тих, які нам відомі, цілком вистачає, щоб отримати адекватне уявлення про заробіток на чистці подушок. Аналіз діяльності таких компаній показав, що будь-яка людина схильна піклуватися про своє здоров’я, і воліє відпочивати на чистих подушках, які не містять шкідливих речовин чи паразитів. Враховуючи відносно недорогу вартість чистки, клієнти готові платити за впевненість у безпечному сні.

Чистка подушок як бізнес – що потрібно для старту

Основою для бізнесу чистки подушок стануть:

Приміщення. Площа повинна складати 10-15 квадратних метрів. Якщо є можливість – придбати, якщо немає – орендувати (надалі загальна сума оренди за весь час використання може перевищити реальну вартість приміщення).

Спеціальне обладнання для чищення подушок. Приблизна вартість комплекту – 30-40 тисяч гривень. При купівлі б/в обладнання, вартість скорочується приблизно вдвічі.

Для роботи на апараті потрібен один чоловік. Так що спочатку можете працювати самі. Вартість чищення однієї подушки в залежності від вашого ринку, і починається від 100-150 грн. Принцип роботи апарату полягає в дезинфекції пір’я допомогою ультрафіолетового випромінювання. При цьому пір’я піддаються очищенню і распушаются, дозволяючи клієнтам наочно оцінити різницю «до» і «після».

Щомісячний прибуток такого бізнесу становить 10-20 тисяч гривень, якщо звісно є попит. Це забезпечує окупність протягом першого півріччя, подальший розвиток буде залежати тільки від правильної організації робочого процесу стратегічного планування по розширенню бізнесу.

Дізнайтесь як відкрити свою аптеку та почати заробіток на продажі ліків.

Заробіток на очищенні подушок

Як і в інших галузях, для майстерні з чищення подушок є ряд рад щодо розвитку і доповнень.

Спеціальною послугою може стати додаткова набивання або повна заміна зношених пір’я в подушці.

Для розширення бізнесу і залучення більшої кількості клієнтів при майстерні можна відкрити магазин тих же подушок і спальної білизни. Вийде сервісний центр, який надає цілий спектр послуг щодо постільних речей.

Таким чином, при мізерно малих витратах можна організувати затребуваний і прибутковий бізнес по очищенні подушок з великим потенціалом для майбутнього зростання.

ВАМ ТАКОЖ БУДЕ ЦІКАВО ПОЧИТАТИ:
Залиште свою оцінку! (1 голосів, оцінка: 5,00 з 5)

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про