Вклади в хмарний майнінг з Hashflare – пасивний заробіток

інвестиції в хмарний майнінг hashflare

Статтю оновлено:

Вам, як і мільйонам інших людей, доведеться все життя працювати, якщо щось не змінити. Варіантів для поліпшення фінансового становища багато, а один з найцікавіших – це інвестиції в хмарний майнінг. Зараз вкладати гроші можна не виходячи з дому, досить включити комп’ютер і вийти в інтернет.

Вклади в хмарний майнінг з Hashflare – пасивний заробіток, про який так всі мріють. На відміну від багатьох схожих сервісів, тут не просто обіцяють повернути гроші з відсотками, клієнтів запрошують відвідати реальний офіс, розташований в Естонії. За 2 роки активного розвитку, про проект тільки позитивні відгуки.

Чим займається компанія Hashflare, чи можна їй довіряти?

Цей проект був створений спеціально для залучення інвестицій. Запустили його фахівці з HashCoins – організації, яка розробляє програми і збирає ферми для майнінгу. Це солідна компанія, готова навіть надати фотографії дата-центру, де знаходиться обладнання і як воно виглядає.

Ніхто не шкодує, що уклав контракт з цією компанією, тим більше деякі з них не мають терміну (довічні). Величезний стартовий капітал для цього не потрібен, але це далеко не єдина особливість Hashflare:

 • клієнти самі вибирають, за якими алгоритмами і які криптогроші добувати;
 • в оренду здається обладнання для майнінгу за найпривабливішими цінами;
 • дохід компанії, це гроші від оренди та комісії;
 • на вибір пропонується 5 тарифів;
 • на офіційному сайті представлена вся інформація детально;
 • перший профіт отримуєш протягом 24 годин з моменту інвестування;
 • клієнти вирішують самостійно, до яких пулів підключатися;
 • по всіх діях і роботі системи, ведеться статистика;
 • гроші виплачуються моментально;
 • мінімальна інвестиція всього 1.2$.

Саме це зазначають досвідчені клієнти компанії, вони частіше зустрічаються з позитивними відгуками про Hashflare. Це не черговий хайп, реальна організація з серйозними перспективами. Нехай дохідність не найвища, зате висока безпека і мінімальні ризики.

Реєстрація та особистий кабінет Hashflare

Користувачі з усього світу реєструються в даній системі, щоб почати отримувати пасивний дохід. Коли створюєш новий обліковий запис, потрібно лише заповнити невелику форму.

Пройдіть перевірку Email (посилання в листі) і, увійшовши в особистий кабінет, перейдіть до заповнення профілю. Там є розширена анкета, плюс поля для введення платіжних реквізитів. Вказуйте номери гаманців, на які плануєте виводити кошти:

В цілому, інтерфейс сайту дуже простий. На головній сторінці особистого кабінету представлені всі баланси, на бічній панелі знаходиться меню з основними розділами.

Навіть якщо ви вперше відвідали інвестиційний сайт і не знайомі з тим, що таке хмарний майнінг, точно швидко звикнете. Всі необхідні інструкції для новачків, все одно надаються, щоб ніхто не заплутався.

реєстрація на WMMail

Умови для інвестування в хмарний майнінг Hashflare

Як вже говорилося, клієнтам пропонується вибір. Доступно кілька популярних алгоритмів, використовуваних для майнінгу. Через них видобуваються Bitcoin, Litecoin (автоматично конвертується у BTC), Ethereum і DASH. Є ще Zcash, але зараз він недоступний. По кожному алгоритмі встановлена ціна обчислювальної потужності.

Можна придбати будь-який тариф, але потрібно знати, що контракти на видобуток Bitcoin супроводжуються додатковими витратами. При їх виборі, з кожного нарахування буде списуватися невелика сума на утримання обладнання. З іншого боку, довічний контракт, а якщо вибираєш ETHASH або X11, він діє тільки 1 рік.

Як почати заробляти з Hashflare?

Ми обіцяли наочно показати, як користуватися сервісом, хоч у цьому немає нічого складного. Для початку з основного меню переходимо в розділ «Купити хешрейт» і визначаємося, який алгоритм будемо використовувати:

Визначитися з кращим варіантом дійсно складно, у відгуках інформація різна. Краще брати SHA-256 і Scrypt, тому що по них не встановлений термін дії, а це вагома перевага. На наступному кроці, треба визначитися, скільки саме потужності ви візьмете в оренду від компанії.

Можна оплатити всього 1 MH/s за алгоритмом X11. Тут відразу показується, у скільки це обійдеться. Натискаємо далі і перевіряємо зазначені дані. Потім переходимо до оплати, гроші переводяться з карт, в Біткоінах та інших електронних валютах.

Відразу після оплати вибирається пул і з’являється інформація в особистому кабінеті зі статистикою. В ній відображається куплена потужність, представлений графік прибутковості за вибраним алгоритмом та очікуваний профіт.

Пам’ятайте, що вкладалося 5.8$, а по завершенні контакту буде нараховано 10.1$. Не такий великий профіт, але і сума для інвестора смішна. При тих же умовах з сумою вкладу 580$, вдалося б отримати 1010$. Ставки тут плаваючі, дані можуть змінитися і протягом дня, зі слів адміністрації, вони прагнуть до того, щоб їх клієнти отримували як мінімум 120% доходу на рік.

Введення і виведення грошей з Hashflare

Про поповнення балансу ми вже сказали, є багато різних способів. Що стосується мінімальної суми, то вона дорівнює найдешевшою потужності – 1.2$ за 10 GH/s по алгоритму SHA-256. Зароблені кошти дозволяється реінвестувати, для цього встановлена спеціальна кнопка в особистому кабінеті.

Поруч знаходиться і кнопка для виведення коштів. При натисканні на неї, потрібно буде ввести суму виплати, а потім підтвердити транзакцію поштою. Виплати проводяться моментально, номер гаманця вказується в налаштуваннях.

Про виведення коштів варто розповісти трохи більше. Заявки подаються вручну, а за кожен переказ стягується комісія 0.0003 BTC (0.0006 ETH). Якщо ви недавно міняли номер гаманця, пароль або поповнювали рахунок з картки, то доведеться чекати, поки розморозиться баланс (14 днів).

Заробіток на рефералах з Hashflare

Ні копійки вкладень не потрібно робити, якщо ви будете заробляти в системі на залученні нових інвесторів. Згідно з умовами, виплачується 5% з поповнень, але підвищують ставку, якщо використовуються солідні джерела трафіку (для цього потрібно звернутися в технічну підтримку). В іншому ж, партнерка проста – користувачам надається звичайна посилання.

Зручно, що ведеться детальна статистика і при необхідності, можна створити новий код (посилання). Також партнерам доступні банери різних розмірів і лендінги (щоб їх використовувати, треба URL підставляти свій унікальний код). Відрахування за рефералів приходять в BTC, правила виводу не змінюються.

Плюси і мінуси інвестиційного проекту Hashflare

Спираючись на відгуки про даному сервісі, а також на особистий досвід, можна виділити сильні та слабкі сторони проекту. До переваг належать:

 • біла і відкрита схема примноження капіталів;
 • величезна кількість відгуків у мережі зі скріншотами виплат;
 • можливість вибрати криптовалюту і пул для майнінгу;
 • до системи підключаєшся за кілька хвилин, в цей же день приходить перший дохід;
 • якщо порівнювати з іншими хмарними майнінгами, то тут самі низькі ціни на хешрейт;
 • при виборі алгоритмів Scrypt і SHA-256, прибуток отримуєш довічно.

Вивчаючи негативні відгуки, не вдалося знайти прямих звинувачень на адресу Hashflare. Завжди знайдуться невдоволені люди, які отримали менше грошей, ніж вони розраховували. Плюс в мережі повно скептиків, які вважають всі інвестиційні сайти лохотронами. Але без недоліків не буває, мінуси у цієї системи також є:

 • прибутковість не стабільна і ненайвища;
 • можна налаштувати автоматичні виплати;
 • сайт вантажиться повільно (він розміщений на власному хостингу компанії);
 • курси і актуальні тренди часто відстають в системі.

HashFlare
На основі всієї цієї інформації, вам буде набагато простіше прийняти правильне рішення, чи варто інвестувати в Hashflare. В тому, що даний проект платить не повинно бути сумнівів, однак, варто вивчити всі умови і оцінити прибутковість, перед тим як витрачати щось зі своєї кишені.

Мій відгук про Hashflare

В пошуках якісних інвестиційних проектів я перебуваю вже давно. На жаль, у цій сфері дуже багато шахраїв. Тут же офіційна велика компанія, більше 2х років стабільної роботи і повністю прозора схема. Нехай дохідність залишає бажати кращого, я інвестор з консервативними поглядами, тому мене цілком влаштовують ставки.

Новачкам рекомендую спробувати з невеликої суми ($10). Самі переконаєтеся в чесності, отримаєте виплати, а потім приймайте правильне рішення. Що стосується алгоритмів, то я б радив ті, що приносять BTC. Після їх покупки не забудьте вибрати пули, в іншому випадку нарахувань не буде.

Уважно вивчіть відповіді на питання і розділ «Допомога». На відміну від всяких хайпів, на Hashflare докладно все розписано. Вони навіть готові розповісти, з чого побудований їх дата-центр і як створити гаманець для криптовалют.

З Hashflare вдається заробляти великі гроші тим інвесторам, які володіють значним стартовим капіталом. У вас його немає? Спробуйте скористатися партнерською програмою. У систему можна залучати навіть іноземців, а враховуючи підвищений інтерес до вкладів під відсотки, ви однозначно знайдете інвесторів.

ВАМ ТАКОЖ БУДЕ ЦІКАВО ПОЧИТАТИ:
Залиште свою оцінку! (6 голосів, оцінка: 5,00 з 5)

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про