Безпека при роботі з електронними платіжними системами – правила і поради новачкам

Безпека електронних платіжних систем

Незважаючи на безумовні реалії, де абсолютно кожна електронна платіжна система містить в своєму арсеналі надійні, сучасні апаратні та програмні механізми, що забезпечують захист грошей своїх користувачів, лише дотримання певної техніки безпеки дозволяє гарантувати стовідсоткову безпеку ваших грошей.

Читати далі

Платіжна система Paypal для розрахунків в інтернеті – огляд дітища Ілона Маска

Платіжна система Paypal

Платіжна система Paypal (ПейПел) – створена в 1998 році американською компанією, що поширила свій вплив більш ніж в 190 країнах, дозволяє підтримувати електронні платежі між користувачами і служити безпосередньо електронною альтернативою паперовим грошам.

Читати далі

Електронні платіжні системи Перфект Мані, Пейер та електронні гроші

Електронні платіжні системи

В даний час існує величезна кількість ЕРС (електронних платіжних систем) з різними умовами використання, комісіями за перекази, інтерфейсами особистих кабінетів і номерами гаманців.

Читати далі

Perfect Money – огляд, реєстрація, верифікація та налаштування безпеки платіжної системи

Платіжна система Perfect Money

Представляю вам повний огляд платіжної системи Perfect Money і покрокову інструкцію по реєстрації, верифікації та налаштування безпеки облікового запису Perfect Money , а додатково я розповім про всі плюси і мінуси платіжної системи.

Читати далі

Анонімні офшорні карти – ховаємося за банківський пластик

Анонімні офшорні карти

З метою зберегти конфіденційність при здійсненні покупок і зняття готівки, можна оформити спеціальну офшорну карту. За допомогою такого банківського продукту можна витрачати гроші без необхідності звітувати перед фіскальними органами за рух коштів по рахунку. 

Читати далі

Платіжна система Skrill – реєстрація гаманця для роботи з іноземною валютою

Платіжна система Skrill (Скрілл)

Найчастіше фрілансерам, фотографам, гравцям на біржах, покупцям зарубіжних інтернет магазинів і любителям азартних ігор доводиться мати справу із закордонними сайтами. Часто вони мають обмежений ряд напрямків для грошового обороту, серед яких періодично зустрічається платіжна система Skrill .

Читати далі

Де найвигідніше міняти гроші в інтернеті – агрегатор Bestchange підкаже

Обмінник Bestchange

Всі хто заробляє гроші онлайн шукає варіанти, де найкраще обміняти гроші в інтернеті, або який найкращий обмінник. Це важливо, щоб обмінювати по хорошому курсі і не втрачати на великій комісії. Тому у цій статті ми поговоримо про хороший сайт, де ведеться моніторинг курсів різних обмінників – Bestchange.

Читати далі

Платіжні системи дозволяють зберігати гроші, зароблені в інтернеті та виводити їх. У цьому допомагають електронні гаманці, ви можете скористатись Вебмані, Ківі, ПейПелом чи Пейером, щоб отримати зароблені кошти.

Платіжні системи для заробітку

Платіжні системи дозволяють і виводити гроші, а інколи і заробляти їх.