Бізнес симулятор з виведенням грошей Vesworld

VesWorld економічна гра з виводом грошей Заробіток на іграх

Не всі економічні ігри однаково цікаві. Економічна гра з виводом грошей Vesworld – інша справа, про неї і піде мова у цій статті.

Розробники все частіше нахабніють і іноді відразу вказують, що без залучення нових учасників або величезних вкладень, не вийде нічого вивести. Саме тому, довіра до подібних проектів знизилося, але відмовлятися від заробітку на іграх все ж не варто.

Бізнес симулятор з виведенням грошей Vesworld не використовує платіжних балів, тут немає ніяких інших обмежень, а стартувати можна взагалі без вкладень. Графіка вас приємно здивує, також як і механізм гри. Функцій настільки багато, що одразу й не зрозумієш, що потрібно робити і як тут заробляють гроші.

Зареєструватись на проекті Весволд

Чим Vesworld краща від інших ігор?

Проект працює 153 дні, в нього вкладено більше мільйона рублів, а загальні виплати перевищують 200 000 рублів. Обсяг шанувальників проекту неухильно зростає. Від простих ігор з виведенням грошей цей сайт сильно відрізняється. Найголовніше, що тут немає ні балів, ніякої іншої нісенітниці, що змушує залучати нових користувачів. Гравці відзначають наступні плюси гри:

  • оригінальний і якісний дизайн гри;
  • постійні оновлення і додавання нових функцій;
  • цікавий ігровий механізм;
  • можна стартувати без вкладень і, не виконуючи для цього ніякої роботи;
  • рахунок для покупок і виведення об’єднаний;
  • кілька видів заробітку в грі;
  • 3х рівнева реферальная система 7%-5%-3%;
  • продуманий маркетинг, захищає проект від лаві;
  • при поповненні балансу дають подарунки;
  • хороша підтримка.

На цьому сайті ви зможете стати справжнім бізнесменом, у якого у володінні видобувні, переробні або комерційні компанії. Можливостей безліч, а ігрове поле загальне. Відразу після входу в гру, ви оціните оформлення проекту і зможете подивитися побудови інших користувачів.

На зображенні ми виділили кнопку для переходу на Free сервер. Це можливість ознайомитися з інтерфейсом без вкладень. Кожному гравцеві дадуть по 100 000 віртуальних рублів, щоб він міг потренуватися і виробити власну стратегію розвитку бізнесу в грі.

Досвідченому гравцеві буде складно зрозуміти, як тут влаштовано, тому на головній сторінці є докладна інструкція. Там пояснюється кожен розділ, зроблені розрахунки, в загальному, повна інформація по проекту.

4 види заробітку з Vesworld

Не будемо говорити про те, що в цій економічній грі можна заробляти на рефералах. Хто цим займається, отже знає, що партнерка є в кожному інвестиційному проекті. Давайте краще розглянемо інші способи заробити гроші, безпосередньо у самій грі.

Робота в магазині

Цей метод приносить менше всього прибутку, але і робити нічого не потрібно. Саме він застосовується, щоб стартувати без вкладень. Після реєстрації гравці можуть влаштуватися менеджером в один з магазинів. Для цього потрібно зайти в особистий кабінет і подати заявку на біржу праці.

Вирішуйте самі, який з магазинів влаштуватися і враховуйте, що досвід роботи підвищує рівень кваліфікації. Тільки один рівень можна прокачати (наприклад, будівельний). Також указуйте зарплату від 5 копійок.

Напрошується логічне запитання, звідки беруться ці гроші? Їх сплачують інші гравці, у яких вже зведені різні споруди. Справа в тому, що для запуску виробництва потрібні працівники (тобто ви).

Видобуток ресурсів

Другий спосіб заробітку прибутковіший, але і вимагає витрат. Щоб почати його, необхідно придбати одну з видобувних компаній. Вибір не такий великий, основних ресурсів небагато.

Ціни на них різні, їх можна подивитися при відкритті. Там же буде вказана потужність, що виробляється і скільки потрібно робітників (зарплати).

Розміщувати кар’єри можна на будь-якій частині карти, головне знайти вільне місце. Далі все просто, збираєш ресурс і продаєш його через біржу іншим гравцям.

Гравців багато, а їм потрібні ресурси для різних цілей, тому не сумнівайтеся, що вони будуть продані.

Перепродаж товарів

Біржа відкрита для всіх користувачів, а коли вони туди додають, самостійно вибирають ціну. Шукайте вигідні пропозиції, викуповуйте і виставляйте їх за більш високою вартістю. Для цього підходять всі типи ресурсів.

Якщо користуватися цим способом, то не доведеться взагалі нічого будувати. Єдиний момент, який необхідно враховувати, це податок 25%. Комісію забирає собі гра, тому націнку доведеться робити значну.

Продаж товарів

Найвигідніший спосіб заробітку в грі – відкриття власного магазину. Коли запущено виробництво і постійно надходять певні ресурси, можна відкривати свою точку та реалізувати всі товари. Потрібно вибирати магазин у відповідності з типом товарів.

Для будівництва магазинів потрібно багато різних ресурсів. Якщо ви не займаєтеся їх виробництвом, просто купіть відсутні продукти на біржі.

Можете використовувати всі способи заробітку в комплексі, але магазин можна будувати тільки один (принаймні, поки). Якщо побудуєте магазин, обов’язково стежте за складом, щоб він не був порожній. При необхідності закуповуйтесь на біржі. Викуповується вся продукція автоматично кожні 48 хвилин (це 1 ігровий день).

Виведення грошей з Vesworld

Єдине обмеження по виплатах з цього сайту – це мінімальна сума, але і вона тут становить всього 1 рубль. Перекази працюють тільки на Payeer, для цього потрібно вказати свій гаманець в особистому кабінеті. Гроші приходять миттєво.

Такі ігри як Vesworld заслуговують загальної уваги. Враховуючи те, скільки сил було витрачено на розробку такого цікавого проекту, можна зробити висновок – він точно не закриється швидко. Плюс до цього, тут максимально продуманий маркетинг і постійно щось додається. Ідеальна гра для заробітку і прибуткового хобі.

Співзасновник сайту Fintramplin.COM. Манімейкер з 12-річним стажем. Заробляє на власних інформаційних сайтах, партнерках.

Fintramplin
Додати коментар