Гра для заробітку реальних грошей Cat And Mouse

Cat And Mouse гра з виводом грошей Заробіток на іграх

Складно об’єднати приємне з корисним. На онлайн ігри люди витрачають багато часу, забуваючи про гроші. Але в інтернеті є проекти, де грають і отримують за це гроші. Причому є настільки прості ігри, що навіть дитина зможе розібратися в них. Чому б цим не скористатися? Мільйони людей у всьому світі вже це зробили.

Гра для заробітку реальних грошей Cat And Mouse пропонує вигідні умови і простий інтерфейс. На цьому сайті реєстрація займає всього кілька хвилин. Гравці купують котів, щоб ті ловили мишей. Залишається тільки збирати їх зі складу та продавати, а отриманий дохід виводити доступні через платіжні системи.

Зареєструйтеся у грі Cat And Mouse

Чому саме ця гра?

Перше, що відрізняє цей проект від інших ігор з виведенням грошей – це прогресивний розвиток. Незважаючи на те, що гра працює 70 днів, в її резервах вже більше мільйона рублів. Всі ці гроші підуть на виплати гравцям. Але це далеко не все, за що вибирають цей сайт, у гри є і інші переваги:

 • вигідні умови для інвестування;
 • можна почати взагалі без вкладень;
 • багато способів поповнення балансу;
 • вітальний подарунок (безкоштовний кіт);
 • бонус при першому поповненні +25%;
 • дарують кота Тома за внесення депозиту від 1000 рублів;
 • є WM SET бонуси (безкоштовні коти, в залежності від суми депозиту);
 • при обміні на рахунок для покупок бонус 10%;
 • мишей можна збирати коли завгодно, без втрат;
 • про проект позитивні відгуки;
 • щоденний бонус до 100 золота;
 • партнерська програма 30% від депозиту;
 • по одному коту (який коштує 50 руб.) дарують за реєстрацію реферала;
 • постійно проводяться конкурси рефералів;
 • хороша підтримка;
 • миттєві виплати від 1 рубля.

Також адміністрація проекту обіцяє розвиватися і додавати щось нове. Судячи з того, наскільки ефективним у них вийшов старт, перспективи у гри реально серйозні. Хоч і вона працює з грудня 2016 року, виплати вже замовляли багато користувачів і переконалися в чесності розробників.

Простий заробіток з Cat And Mouse

Довго розбиратися у функціях гри новачкам не доведеться. Зроблено все так, щоб при першому знайомстві з грою відразу було все зрозуміло. Дохід йде від продажу мишей, щоб їх впіймати потрібно купити котів. Гравцям пропонують 5 типів тварин, вони всім знайомі – це найпопулярніші коти з мультфільмів:

Найдорожчий кіт коштує 3000 рублів, але він і найвигідніший. Як бачите, він ловить по 1000 мишей в годину, а за добу з нього надходить 24 000 мишей. Їх потрібно збирати на складі, тиснеш кнопку миші і збираєш.

Курс обміну 10 мишей = 1 золото, отже, з Люцифера йде по 2400 золота на добу. Щоб отримати ігрову валюту, потрібно у відповідному розділі, натиснути одну кнопку. Від прибутку 30% йде на рахунок для виплат, 70% надходить на баланс для покупок.

Не складно розрахувати прибутковість останнього кота. За місяць він приносить за 720 рублів, тобто повна окупність через 4 місяці. Тільки врахуйте, що не всі гроші йдуть на баланс для виводу, хоча за інші кошти ви зможете докуповувати котів, щоб заробляти ще більше грошей.

Виведення грошей на Cat And Mouse

Зазвичай на подібних сайтах використовується тільки одна платіжна система для виведення коштів. Тут же їх дві, це Payeer і QIWI. У розділі висновку можна вибрати, на який гаманець відправляти гроші.

Через платіжку Payeer можна легко обміняти гроші на інші електронні валюти або перевести їх на карту (оплатити якісь послуги). Якщо виводити на Ківі, то утримується комісія 5%. Гроші приходять швидко, виплати замовляються кожен день, по кілька разів на годину:

Поки невеликі суми виводу, проект адже тільки почав розвиватися. Зараз найкращий час для реєстрації, досвідчені гравці знають, що чим раніше створюєш профіль на таких проектах, тим простіше домогтися нормального прибутку.

Для гри Cat And Mouse все тільки починається. Гра голосно заявила про себе і активно розвивається. Ви повинні були помітити, що величезних відсотків тут ніхто не обіцяє, маркетинг, продуманий на довгострокові перспективи. Якщо вам здається, що довіри гра не викликає, спробуйте стартувати без вкладень.

Експерт по онлайн торгівлі, розкрутці, просуванню, заробітку на Інстаграмі та інших соціальних мережах. Спробувала більшість варіантів заробітку в інтернеті. Пише про цікаві бізнес-ідеї, продаж товарів в інтернеті та інші цікаві статті.

Fintramplin
Додати коментар