Головні секрети роботи фрілансером

робота фрілансера секрети Фріланс

Фрілансер –це вільний спеціаліст, який виконує замовлення без договору на вільній основі в інтернеті. Наприклад, за переклад тексту можна отримати 1000 грн.

Постараюся сьогодні розповісти максимально детально про те, як працювати фрілансером в інтернеті і скільки можна на цьому заробляти грошей.

Відразу хочу додати, що хороші фрілансери отримують більше 150 000 рублів на місяць, проте до цього треба дорости. На старті ви зможете заробляти до 30 000 руб, якщо працювати цілими днями, не покладаючи рук. Але не у всіх вийде здобути навіть такі цифри.

Види робіт для фрілансера

Вільна робота в інтернеті з’явилася завдяки ліні компаній і прозорливості окремих людей, які вміють знайти вигоду в економії часу. Окремі види робіт вимагають великої майстерності, знань і якості виконання, тому вони будуть коштувати дорожче, ніж інші види послуг.

Я поділив види робіт для фрілансера від найдорожчих послуг, до найдешевших.

Найпопулярніші види послуг:

 • Розробка програм та ігор;
 • 3D Графіка (Анімація);
 • Фото/Аудіо/Відео зйомка;
 • Створення сайтів з нуля;
 • Програмування (виправлення помилок);
 • Створення дизайну і Арт;
 • Маркетинг і реклама SEO/SMO/SMM;
 • Аутсорсинг + консалтинг;
 • Написання та переклад текстів;
 • Консультації і навчання.

Деякі види послуг об’єднані в одну групу. Наприклад, «Створення сайту з нуля» включає в себе розробку дизайну, програмування, SEO оптимізацію та наповнення контентом.

Можливо існує ще багато різних видів послуг, однак я зазначив найважливіші, які користуються великим попитом!

Скільки заробляє фрілансер?

Заробіток фрілансера залежить від якості виконаної роботи, комунікабельності і кількості клієнтів. Всі ці фактори поліпшуються з часом, тому важко заробляти на початку шляху.

Вся робота виконується через біржі завдань. Де кожен учасник має особистий рейтинг. Чим краще будуть говорити про вас, тим більше клієнтів ви отримаєте. Ну а чим більше клієнтів, тим вища ціна на послуги!

Наприклад, ви займаєтеся написанням текстів. Через те, що ви новачок, вашу послугу будуть купувати за ціною 30 рублів за 1 000 символів. Проте виконавши 40-50 замовлень і отримавши багато хороших відгуків, ви зможете підняти ціну до 70 рублів за 1 000 символів.

Тому яку б ви не вибрали спеціалізацію, середній дохід спочатку складе близько 500 рублів в день і тільки набиваючи рейтинг ваш дохід буде збільшуватися. Все залежить від кількості замовлень.

Приклади роботи фрілансера

Мабуть наведу ще один приклад, але вже з життя.

Ви вирішили створити сайт, де 1 замовлення коштує 5 000 рублів. У перший місяць у вас буде 1-5 замовлень (5 000-45 000 рублів). Однак з часом ви наб’єте постійну клієнтуру + халтура. І вже після півроку роботи ви зможете вийти на заробіток в 150 000 рублів.

Тому я можу дати рекомендацію початківцям фрілансером, реєструйтеся на великій кількості різних бірж завдань і намагайтеся максимально якісно підходити до роботи.

Запам’ятайте: спочатку ви працюєте на репутацію, а потім вона працює на вас.

Лише деякі професії, такі, як розробка програм, 3D графіка і Фото/Аудіо/Відео зйомка зможуть приносити більше 30 000 рублів в перший місяць роботи, якщо у вас буде гарне портфоліо.

Де шукати роботу фрілансером в інтернеті

Як говорилося на самому початку, знайти роботу фрілансером в інтернеті можна за допомогою спеціальних бірж завдань. Однак знайти хорошу біржу не так вже й просто.

Тому я хочу поділитися найкращими біржами завдань, які отримали хороші відгуки від фрілансерів!

№ – Біржа – Напрямок – Рейтинг

 1. kwork – краща біржа для фрілансера Kwork – Загальний – 5
 2. ru – ведуча інтернет-біржа фрилансинга FL – Загальний – 5
 3. Advego – Копірайтинг – 4,5
 4. Qcomment – Копірайтинг – 4,5
 5. іржа аутсорсингу Work-Zilla – Загальний – 4
 6. ru Kadrof.ru – Творчість – 4
 7. ru – для продажу картин Illustrators – Творчість – 4
 8. etxt – написання контенту etxt – Копірайтинг – 4
 9. WebLancer – Загальний – 4
 10. Freelance – Загальний – 4

Якщо ви знаєте класну біржу завдань, якої немає в таблиці. Обов’язково розкажіть про неї в коментарях!

Секрети по збільшенню доходу на біржах

Я розумію, що багато читають цю статтю, як ознайомлення з фрілансом в інтернеті, однак я хочу розкрити кілька секретів щодо збільшення заробітку.

Секрет №1

Після створення облікового запису на біржі завдань, обов’язково подивіться на акаунти кращих фрілансерів. Подивіться як оформлені їхні послуги, це буде вашим еталоном.

Секрет №2

Намагайтеся надавати клієнтам додатковий бонус, який буде для них несподіваною. Це допоможе сформувати краще ставлення клієнта до себе на майбутнє замовлення і допоможе набрати побільше позитивних відгуків.

Наприклад, вас попросили зробити 5 різних логотипів сайту, а ви робите подарунок додатковий +1.

Секрет №3

Якщо вашого клієнта все влаштувало по виконаному замовленню, то ви повинні попросити залишити відгук на біржі.

Секрет №4

Для того, що б створити постійний потік клієнтів, пропонуйте знижку 10-20% на наступні замовлення (можна агітувати на роботу в обхід біржі завдань).

Секрет №5

Обов’язково ведіть базу клієнтів, з якими доводилося працювати. І коли ви зробите нову послугу, то робіть розсилку по всій клієнтській базі.

Робота фрілансером в інтернеті — це дуже вигідне заняття, яке може приносити більше грошей, ніж робота в офісі або на заводі. Тому подумайте, що вам може бути цікаво і приступайте до роботи!

Постійний автор Фінтрамплін. Експерт з питань інтернет-маркетингу, фрілансу та онлайн бізнесу. Пише про різні способи заробітку онлайн, перспективні бізнес ідеї та напрямки бізнесу. Основні захоплення: фантастична література та кіно, комп'ютерні ігри (геймер зі стажем).

Fintramplin
Додати коментар