Гра з виведенням грошей без балів на Golden Tea

Golden Tea гра для заробітку Заробіток на іграх

З якісних інвестиційних ігор можна отримувати серйозні гроші, а щоб не йти на серйозні ризики, краще розділити стартовий капітал між декількома проектами. Розкажемо про гру для заробітку Golden Tea.

Ви можете використовувати скільки завгодно ігор з виводом реальних грошей, щоб кожна з них приносила вам прибуток.

Огляд економічної гри Golden Tea було вирішено написати тому, що на цьому сайті вже зареєстровано майже 100 000 гравців.

Незважаючи на те, що гра була запущена в лютому 2015 року, вона швидко набрала популярність, а зараз тут кожному новому учаснику видається по 100 рублів за реєстрацію.

Перейдіть для заробітку на грі про чай вже зараз.

Як грати на Golden Tea?

Коли пройдете реєстрацію, на вашому рахунку буде 10 000 монет, щоб ви купили перше чайне дерево. З нього потрібно збирати листя, а потім продавати їх за золото.

Все легко і просто, але стартовий бонус не такий великий, тому краще відразу поповнити баланс, тим більше, для цього є кілька способів.

Поки ви не поповните баланс в грі, з рефералів вам не надходитимуть відрахування.

Якщо ви внесете депозит за 24 години після реєстрації, до суми буде додано 20%. Отримавши монети або використовуючи бонус, можна перейти в магазин, щоб купити кущі.

Подивіться інші ігри з заробітком на фермах, де можна отримувати непоганий дохід.

Вартість і продуктивність у них різна, можна купити відразу багато кущів, щоб отримувати якомога більше листочків. Коли купите кущі, їх потрібно висадити на своїй ділянці:

Просто вибираєте тип куща і область, на яку він буде встановлений. У кожного користувача своя ділянка, завдання – повністю засадити всі області.

Над полем знаходиться 2 кнопки, на які потрібно періодично натискати. Спочатку, робіть збір листочків, потім продавайте їх.

З продажу 20 листочків ви отримуєте 1 одиницю доходу. Вона поділяється на монети і золото. Тобто продаєте 40 листочків і отримуєте по 1 золоту і 1 монеті. Монети потрібні тільки для розвитку в грі (покупки інших кущів), а от золото можна вивести.

Як заробляти більше в Golden Tea

Якщо не залучити, хоча б одного реферала або не поповнювати баланс, більше рубля вивести ви не зможете.

Як і в багатьох інших економічних іграх, на Golden Tea можна виводити гроші через Payeer. Але є тут і ще один варіант. Ні в одній іншій грі немає можливості отримувати Bitcoin. Кожен день можна виводити від 10 копійок до 3000 рублів.

Раз в 24 години ви можете отримувати додаткові бонуси, прямо на гаманець Payeer і на внутрішній ігровий баланс.

Суми невеликі, зате отримати їх не складно. А якщо ви хочете отримувати великі відрахування з проекту і робити це не лише за рахунок продажу листочків, залучайте рефералів. В партнерській програмі 3 рівня, вам будуть виплачувати відсоток від депозитів (10-3-2%).

Золото вигідно обмінювати на монети, це приносить на 10% більше прибутку.

Нічого дивного в такому швидкому розвитку цього проекту немає, ідея оригінальна, інтерфейс простий, прибутковість висока і є кілька способів для виводу та поповнення балансу. Зареєструйтесь та отримайте перший кущ за бонусні монети, він відразу ж почне приносити листочки, а ви будете продавати їх та отримувати за це реальні гроші.

Постійний автор Фінтрамплін. Експерт з питань інтернет-маркетингу, фрілансу та онлайн бізнесу. Пише про різні способи заробітку онлайн, перспективні бізнес ідеї та напрямки бізнесу. Основні захоплення: фантастична література та кіно, комп'ютерні ігри (геймер зі стажем).

Fintramplin
Додати коментар